Nákupní košík je prázdný

Novinky

Společnost Rostěnice a.s. využívá k vývozu digestátu tridem Annaburger 17
01

Společnost Rostěnice a.s. využívá k vývozu digestátu tridem Annaburger

Náš velmi vážený zákazník, akciová společnost Rostěnice sídlící nedaleko Vyškova, patří mezi nejrenomovanější zemědělské podniky v České republice. Ve mnoha ohledech se jedná o průkopníky a patří například k největším uživatelům kloubových traktorů u nás. Na středisku v Rostěnicích provozují bioplynovou stanici o výkonu 1 MW. O obsluhu bioplynové stanice se stará dopravní technika Annaburger.

Tři nové cisterny Annaburger pro společnost Agro 2000 14
01

Tři nové cisterny Annaburger pro společnost Agro 2000

Na konci minulého roku jsme předali tři aplikační cisterny Annaburger HTS 22.27 jednomu z našich nejvýznamnějších zákazníků, společnosti Agro 2000. Tato společnost vlastní několik zemědělských podniků v oblasti Vysočiny a Jihomoravského kraje a používá již řadu let dopravní techniku Annaburger. Především výměnné systémy HTS 20.79 s různými nástavbami odpracovaly v některých podnicích neskutečné množství práce a pracují ke spokojenosti dodnes.

Poslední stroj v tomto roce dorazil do Čížkovic 20
12

Poslední stroj v tomto roce dorazil do Čížkovic

Tento týden přijel v tomto roce poslední kamion z Německa, konkrétně z Annaburgu a přivezl opravdovou raritku. Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 ve výbavě, v jaké tu žádný takový nejezdí. Pro zákazníka je to hezký dárek před nadcházejícími Vánoci.

Volné překládací vozy Annaburger za super ceny 16
12

Volné překládací vozy Annaburger za super ceny

Ke konci kalendářního roku se v Annaburgu sešlo několik překládacích vozů, které jsou mírně použité a nebo nové a jsou za zvýhodněné ceny k dispozici k odkupu. Jedná se o jeden vůz HTS 20.16 a čtyři modely HTS 22.16. U některých je pořizovací cena nižší proti novým vozům o 10 %. Teď je tedy ta správná chvíle pořídit překládací vůz, protože za takové ceny se už neseženou.

Další návěs Krampe předán svému zákazníkovi 13
12

Další návěs Krampe předán svému zákazníkovi

Dnes jsme na naší centrále v Čížkovicích předali zákazníkovi nový návěs Krampe Big Body 540. Jedná se o jednoduchý a robustní návěs za příznivou cenu. Určen je především pro soukromé zemědělce a malé podniky, které nepožadují vysoký stupeň výbavy, ale chtějí návěs, který dlouho vydrží bez poruch a odveze přijatelné množství materiálu. Nový návěs si odvezl Ing. Krejčí z obce Charvatce nedaleko od Loun.

Technika Krampe a Annaburger na farmě AG MAIWALD a.s. 11
12

Technika Krampe a Annaburger na farmě AG MAIWALD a.s.

Jméno rodiny Maiwaldových působí mezi zemědělci stejně, jako jméno Ferrari mezi milovníky rychlých aut. Patří k průkopníkům a jejich technické vybavení zanechává údiv na tvářích ostatních farmářů, fanoušků zemědělské techniky i prostých lidí. Stačí zmínit, že využívají dva pásové traktory Case o celkovém výkonu motoru přes 1000 koní a v létě se na jejich pozemcích proháněly dva nejmodernější modely pásových kombajnů Claas Lexion. A to vše na výměře cca 1 800 ha. Proto nám bylo velkou ctí dodat firmě AG MAIWALD a.s. dva návěsy Krampe Big Body 700.

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Bludovská a.s. 09
12

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Bludovská a.s.

V minulém týdnu jsme přivezli do republiky výměnný systém Annaburger HTS 22B.79 s dozadu sklápěnou korbou a rozmetací nástavbou. Majitelem je společnost Bludovská a.s., která sídlí v Bludově v okrese Šumperk. Jak vidno, zájem o výměnné systémy neslábne, a letošní rok byl jeden z nejlepších, co se prodeje výměnných systémů týče.

Stará novinka v novém kabátě - Annaburger Combiliner se vrací! 02
12

Stará novinka v novém kabátě - Annaburger Combiliner se vrací!

Jistě jste si říkali, copak se stalo s konceptem Combiliner, který firma Annaburger představila na Agritechnice v Hannoveru v roce 2009. Konstruktéři a vývojáři tento koncept upravovali a pilovali, až letos přišli s kompletně přepracovným vozem, který proti půvdnímu doznává řady změn. Tentokrát se neponechalo nic náhodě a nový vůz se celý letošní rok zkoušel u provozovatelů bioplynových stanic, aby bylo jisté, že tento koncept je ten správný.

Překládací vůz Annaburger v akci při sklizni kukuřice na zrno 27
11

Překládací vůz Annaburger v akci při sklizni kukuřice na zrno

Předváděcí technika Annaburger se nezastaví ani na podzim, a kupříkladu překládací vůz si zajezdí i na konci listopadu. Minulý víkend si vůz vyzkoušel náš dlouholetý zákazník, firma ASTUR Straškov, a.s. při sklizni kukuřice na zrno.

V Hannoveru nechyběla ani firma Bomech a její botkové aplikátory 25
11

V Hannoveru nechyběla ani firma Bomech a její botkové aplikátory

V dalším díle ohlédnutí se za výstavou Agritechnica v Hannoveru se podíváme na stánek další firmy, jejíž sortiment úspěšně nabízíme v ČR. Tou firmou je holandský specialista na aplikaci kejdy - firma Bomech. Tato firma se proslavila především botkovými aplikátory kejdy. V poslední době se daří i diskovým injektorům z dílny těchto specialistů a vysoké renomé firmy Bomech potvrzuje množství výrobců cisteren, kteří s touto firmou spolupracují.

Güstrower na Agritechnice ukázal průřez svým sortimentem 22
11

Güstrower na Agritechnice ukázal průřez svým sortimentem

Na největší evropské výstavě zermědělských strojů nechyběla ani firma Güstrower, která se zabývá výrobou rozmetadel na minerální hnojiva, překládacích vozů a také injektorů na podpovrchovou aplikaci tekutých hnojiv. Ze všech vystavených rozmetadel na minerální hnojiva byly pouze Güstrowery vybaveny řetězovým dopravníkem. To jen dokazuje, že Güstrower cílí na velmi přesnou aplikaci a tedy maximální využití hnojiva.

Firma Krampe představila v Hannoveru osvědčené vozy i zajímavé novinky 20
11

Firma Krampe představila v Hannoveru osvědčené vozy i zajímavé novinky

V další novince se opět ohlédneme za právě skončenou výstavou Agritechnica v Hannoveru, tentokráte se zaměříme na firmu Krampe. Všechny stroje jsme představili v novince před výstavou, proto se dnes zaměříme na některé detaily, které šlo u techniky Krampe spatřit. Expozice se těšila velkému počtu návštěvníků, proto jsme některé fotografie museli pořídit po otvírací době.

Expozice firmy Annaburger na výstavě v Hannoveru byla plná zajímavých strojů 18
11

Expozice firmy Annaburger na výstavě v Hannoveru byla plná zajímavých strojů

V minulém týdnu probíhala v Hannoveru největší evropská výstava zemědělské techniky - Agritechnica. 2900 vystavovatelů ze 47 zemí ukazovalo to nejzajímavější ze svého portfolia a jejich expozice si přišlo prohlédnout přes 450 000 návštěvníků. Mezi vystavovateli nemohla chybět firma Annaburger, která předvedla osvědčené stroje, ale také některé zajímavé novinky.

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici 08
11

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici

Německá firma Krampe, kterou zastupujeme již od roku 2004, samozřejmě nemůžena výstavě Agritechnica chybět. Její expozici najdete v hale 4, na místě C09. Představí řadu osvědčených strojů a důraz bude kladen především na omezení negativního zhutnění půdy.

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru 07
11

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru

V termínu od 12. listopadu do 16 . listopadu 2013 bude probíhat v Hannoveru patrně největší evropská výstava zemědělské techniky, Agritechnica. Poslední ročník, který probíhal v roce 2011, navštívilo přes 400 000 návštěvníků. Na výstavišti v Hannoveru bude k vidění i spousta novinek firem Annaburger, Krampe, Güstrower a Budissa Bag, které v České republice zastupujeme.

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger 04
11

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger

Jedna ze společností, která v dopravě vsadila na techniku Annaburger, je Liponova, a.s., která sídlí v Lipolticích u Přelouče. V roce 2008 se stali prvním uživatelem 33tunového výměnného systému od firmy Annaburger. V letošním roce přibyl druhý výměnný systém, tentokrát dvounápravový model HTS 22.79 s překládací nástavbou a s nástavbou Teleliner, se kterou lze rozmetat hnůj a vozit siláž či senáž.

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger 01
11

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger

V létě jsme navštívili pozemky společnosti PALOMO, a.s., která sídlí v Lošticích nedaleko Mohelnice. Na pozemcích probíhala sklizeň obilí pomocí dvou fungl nových kombajnů New Holland CR 9090. Nás krom nejvýkonnějších kombajnů New Holland v ČR zajímaly odvážející soupravy - dva návěsy Annaburger HTS 20.14

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno 28
10

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno

V Agroservisu Višňové se v současné době chylí ke konci sklizeň kukuřice na zrno. To by samo o sobě nebylo tak zajímavé, kdyby celková plocha zrnové kukuřice v tomto podniku neatakovala hranici 7 000 ha. Každý článek sklizňové linky je nevídaný v podmínkách České republiky. Počínaje flotily kombajnů John Deere s největšími kukuřičnými adaptéry v ČR a konče posklizňovou linkou, která nemá obdoby možná v celé Evropě. A mezitím, překládací vozy Annaburger...

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk 23
10

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk

Návěsy Krampe si v České republice drží vysokou popularitu díky své robustní konstrukci, nadčasové (a hodněkrát zkopírované) korbě a vysoké provozní spolehlivosti. Návěsy lze koupit s korbou dlouhou 4,5 až 9 metrů a v různém stupni výbavy. Jedním z nových uživatelů návěsů Krampe se v loňském roce stala společnost ZAS Krucemburk, která zakoupila dvounápravový model Big Body 700 a třínápravový model Big Body 800.

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu 21
10

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu

V průběhu letních měsíců jsme uvedly do provozu další dva výměnné systémy s rozmetacími nástavbami, tentokráte se jednalo o největší dvounápravové modely Annaburger HTS 22.79. Je patrné, že zájem o výměnné systémy neklesá, protože možné úspory pořizovacích nákladů stále zůstávají velice zajímavé. A tehnické parametry a vymoženosti stále řadí výměnné systémy Annaburger na vrchol.

Přejít na stranu: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace