Nákupní košík je prázdný

Novinky

Překládací vůz Annaburger v akci při sklizni kukuřice na zrno 27
11

Překládací vůz Annaburger v akci při sklizni kukuřice na zrno

Předváděcí technika Annaburger se nezastaví ani na podzim, a kupříkladu překládací vůz si zajezdí i na konci listopadu. Minulý víkend si vůz vyzkoušel náš dlouholetý zákazník, firma ASTUR Straškov, a.s. při sklizni kukuřice na zrno.

V Hannoveru nechyběla ani firma Bomech a její botkové aplikátory 25
11

V Hannoveru nechyběla ani firma Bomech a její botkové aplikátory

V dalším díle ohlédnutí se za výstavou Agritechnica v Hannoveru se podíváme na stánek další firmy, jejíž sortiment úspěšně nabízíme v ČR. Tou firmou je holandský specialista na aplikaci kejdy - firma Bomech. Tato firma se proslavila především botkovými aplikátory kejdy. V poslední době se daří i diskovým injektorům z dílny těchto specialistů a vysoké renomé firmy Bomech potvrzuje množství výrobců cisteren, kteří s touto firmou spolupracují.

Güstrower na Agritechnice ukázal průřez svým sortimentem 22
11

Güstrower na Agritechnice ukázal průřez svým sortimentem

Na největší evropské výstavě zermědělských strojů nechyběla ani firma Güstrower, která se zabývá výrobou rozmetadel na minerální hnojiva, překládacích vozů a také injektorů na podpovrchovou aplikaci tekutých hnojiv. Ze všech vystavených rozmetadel na minerální hnojiva byly pouze Güstrowery vybaveny řetězovým dopravníkem. To jen dokazuje, že Güstrower cílí na velmi přesnou aplikaci a tedy maximální využití hnojiva.

Firma Krampe představila v Hannoveru osvědčené vozy i zajímavé novinky 20
11

Firma Krampe představila v Hannoveru osvědčené vozy i zajímavé novinky

V další novince se opět ohlédneme za právě skončenou výstavou Agritechnica v Hannoveru, tentokráte se zaměříme na firmu Krampe. Všechny stroje jsme představili v novince před výstavou, proto se dnes zaměříme na některé detaily, které šlo u techniky Krampe spatřit. Expozice se těšila velkému počtu návštěvníků, proto jsme některé fotografie museli pořídit po otvírací době.

Expozice firmy Annaburger na výstavě v Hannoveru byla plná zajímavých strojů 18
11

Expozice firmy Annaburger na výstavě v Hannoveru byla plná zajímavých strojů

V minulém týdnu probíhala v Hannoveru největší evropská výstava zemědělské techniky - Agritechnica. 2900 vystavovatelů ze 47 zemí ukazovalo to nejzajímavější ze svého portfolia a jejich expozice si přišlo prohlédnout přes 450 000 návštěvníků. Mezi vystavovateli nemohla chybět firma Annaburger, která předvedla osvědčené stroje, ale také některé zajímavé novinky.

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici 08
11

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici

Německá firma Krampe, kterou zastupujeme již od roku 2004, samozřejmě nemůžena výstavě Agritechnica chybět. Její expozici najdete v hale 4, na místě C09. Představí řadu osvědčených strojů a důraz bude kladen především na omezení negativního zhutnění půdy.

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru 07
11

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru

V termínu od 12. listopadu do 16 . listopadu 2013 bude probíhat v Hannoveru patrně největší evropská výstava zemědělské techniky, Agritechnica. Poslední ročník, který probíhal v roce 2011, navštívilo přes 400 000 návštěvníků. Na výstavišti v Hannoveru bude k vidění i spousta novinek firem Annaburger, Krampe, Güstrower a Budissa Bag, které v České republice zastupujeme.

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger 04
11

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger

Jedna ze společností, která v dopravě vsadila na techniku Annaburger, je Liponova, a.s., která sídlí v Lipolticích u Přelouče. V roce 2008 se stali prvním uživatelem 33tunového výměnného systému od firmy Annaburger. V letošním roce přibyl druhý výměnný systém, tentokrát dvounápravový model HTS 22.79 s překládací nástavbou a s nástavbou Teleliner, se kterou lze rozmetat hnůj a vozit siláž či senáž.

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger 01
11

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger

V létě jsme navštívili pozemky společnosti PALOMO, a.s., která sídlí v Lošticích nedaleko Mohelnice. Na pozemcích probíhala sklizeň obilí pomocí dvou fungl nových kombajnů New Holland CR 9090. Nás krom nejvýkonnějších kombajnů New Holland v ČR zajímaly odvážející soupravy - dva návěsy Annaburger HTS 20.14

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno 28
10

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno

V Agroservisu Višňové se v současné době chylí ke konci sklizeň kukuřice na zrno. To by samo o sobě nebylo tak zajímavé, kdyby celková plocha zrnové kukuřice v tomto podniku neatakovala hranici 7 000 ha. Každý článek sklizňové linky je nevídaný v podmínkách České republiky. Počínaje flotily kombajnů John Deere s největšími kukuřičnými adaptéry v ČR a konče posklizňovou linkou, která nemá obdoby možná v celé Evropě. A mezitím, překládací vozy Annaburger...

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk 23
10

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk

Návěsy Krampe si v České republice drží vysokou popularitu díky své robustní konstrukci, nadčasové (a hodněkrát zkopírované) korbě a vysoké provozní spolehlivosti. Návěsy lze koupit s korbou dlouhou 4,5 až 9 metrů a v různém stupni výbavy. Jedním z nových uživatelů návěsů Krampe se v loňském roce stala společnost ZAS Krucemburk, která zakoupila dvounápravový model Big Body 700 a třínápravový model Big Body 800.

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu 21
10

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu

V průběhu letních měsíců jsme uvedly do provozu další dva výměnné systémy s rozmetacími nástavbami, tentokráte se jednalo o největší dvounápravové modely Annaburger HTS 22.79. Je patrné, že zájem o výměnné systémy neklesá, protože možné úspory pořizovacích nákladů stále zůstávají velice zajímavé. A tehnické parametry a vymoženosti stále řadí výměnné systémy Annaburger na vrchol.

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger 18
10

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger

Před dvěma týdny jsme navštívili jedno z našich největších zákazníků, Zemědělskou společnost Skalsko, která sídlí nedaleko Mladé Boleslavi. Každoročně se tu sklízí velké množství kukuřice na siláž pro potřeby bioplynových stanic ve Skalsku a ve Valovicích. V době naší návštěvy byly zapojeny do odvozu oba výměnné systémy Annaburger HTS 22.79. Příjemným překvapením byla účast dalšího návěsu z naší produkce, konkrétně tridemu Krampe Big Body 800S ze ZAS Březno.

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger 16
10

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger

Každý rok na přelomu září a října se v jižních Čechách odehrává zajímavá silážní akce, která se jen tak nevidí. Agrospol Mladá Vožice pravidelně pěstuje několik set hektarů kukuřice pro bioplynovou stanici v Jetřichovci, kterou provozuje VOD Jetřichovec. Při sklizni se materiál vozí až do Jetřichovce, který je vzdálen 16 km. Silnice 124 vedoucí přes Staniměřice a Těchobuz nabízí adrenalinové svezení jako při správné rallye. Rovné úseky, kde se traktory navzájem předjíždí, střídají prudké zatáčky, kdy soupravy musí jezdit v protisměru, aby vůbec projely. Řidičské dovednosti všech řidičů jsou řádně otestovány a žádný rok u toho nechybí početná skupina Annaburgerů.

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger 14
10

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger

Na konci září jsme navštívili jeden z podniků skupiny Agro 2000 u Třebíče, kde probíhala sklizeň silážní kukuřice. Předmětem našeho zájmu byla dopravní technika Annaburger, kterou tato společnost hojně používá. Na sklízeném poli se střídaly čtyři stroje od firmy Annaburger a jeden byl zajímavější než druhý. K vidění byly jednoúčelová korba na výměnném systému, kombinované rozmetadlo a dva senážní vozy.

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově 11
10

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově

Zemědělská společnost CIZ - AGRO, a.s. se sídlem v Cizkrajově využívá již tři stroje od firmy Annaburger. Jednoúčelovou cisternu HTS 33.27, přívoznou cisternu HT 24.27 a kombinované rozmetadlo hnoje HTS 22.04 v letošním roce doplnilo rozmetadlo na minerální hnojiva Güstrower GDK 7.000, které zajistí aplikaci minerálních hnojiv a síranu.

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách 10
10

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách

V září jsme předali dva nové výměnné systémy Annaburger HTS 20.79 zákazníkům ze západních Čech. V obou případech byly stroje zakoupeny s rozmetacími nástavbami. I když trendem v dnešní době jsou stroje s celkovou hmotností 22 tun, stále se najdou zákazníci, kteří požadují menší stroj za menší traktor, ale trvají na vysoké kvalitě zpracování a komfortní výbavě.

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku 08
10

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku

Předminulý týden jsme dodali nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s rozmetací nástavbou panu Jaroslavu Auskému z Novosedel nad Nežárkou. Výměnný systém má hydropneumaticky odpružené nápravy i oj, elektrohydraulické ovládání a pneumatiky Alliance 600/55 - 26,5. Kdykoliv jde na výměnný systém dokoupit korba o objemu 29 m3, cisternová nástavba o objemu 18 m3 či překládací vůz o objemu 28 m3.

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice 01
10

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice

Akciová společnost Rostěnice, sídlící nedaleko Vyškova, patří k největším a nejznámějším zemědělským farmám v České republice. A patří také mezi největší uživatele techniky Annaburger. V současné době využívají 9 strojů Annaburger, některé ve společnosti pracují více než 16 let. Dva největší Annaburgery byly nasazeny do sklizně silážní kukuřice.

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech 27
09

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech

Před několika týdny bylo v Zemědělském obchodním družstvu Zálabí Ovčáry uvedeno do provozu nové rozmetadlo minerálních hnojiv od firmy Güstrower. Jedná se o největší jednonápravový model GDK 8.000 s nástavbou o objemu 12,5 m3. Rozmetadla Güstrower jsou v České republice velice populární pro svou vysokou univerzalitu a přesnost aplikace. A tento model byl navíc dodán ve špičkové výbavě.

Přejít na stranu: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace