Nákupní košík je prázdný

Novinky

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici 08
11

Firma Krampe bude mít na Agritechnice velkou expozici

Německá firma Krampe, kterou zastupujeme již od roku 2004, samozřejmě nemůžena výstavě Agritechnica chybět. Její expozici najdete v hale 4, na místě C09. Představí řadu osvědčených strojů a důraz bude kladen především na omezení negativního zhutnění půdy.

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru 07
11

Výstava Agritechnica začíná příští týden v Hannoveru

V termínu od 12. listopadu do 16 . listopadu 2013 bude probíhat v Hannoveru patrně největší evropská výstava zemědělské techniky, Agritechnica. Poslední ročník, který probíhal v roce 2011, navštívilo přes 400 000 návštěvníků. Na výstavišti v Hannoveru bude k vidění i spousta novinek firem Annaburger, Krampe, Güstrower a Budissa Bag, které v České republice zastupujeme.

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger 04
11

Liponova Lipoltice silážuje s technikou Annaburger

Jedna ze společností, která v dopravě vsadila na techniku Annaburger, je Liponova, a.s., která sídlí v Lipolticích u Přelouče. V roce 2008 se stali prvním uživatelem 33tunového výměnného systému od firmy Annaburger. V letošním roce přibyl druhý výměnný systém, tentokrát dvounápravový model HTS 22.79 s překládací nástavbou a s nástavbou Teleliner, se kterou lze rozmetat hnůj a vozit siláž či senáž.

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger 01
11

Společnost PALOMO, a.s. Loštice používá již 10 let návěsy Annaburger

V létě jsme navštívili pozemky společnosti PALOMO, a.s., která sídlí v Lošticích nedaleko Mohelnice. Na pozemcích probíhala sklizeň obilí pomocí dvou fungl nových kombajnů New Holland CR 9090. Nás krom nejvýkonnějších kombajnů New Holland v ČR zajímaly odvážející soupravy - dva návěsy Annaburger HTS 20.14

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno 28
10

Ve Višňové finišuje sklizeň kukuřice na zrno

V Agroservisu Višňové se v současné době chylí ke konci sklizeň kukuřice na zrno. To by samo o sobě nebylo tak zajímavé, kdyby celková plocha zrnové kukuřice v tomto podniku neatakovala hranici 7 000 ha. Každý článek sklizňové linky je nevídaný v podmínkách České republiky. Počínaje flotily kombajnů John Deere s největšími kukuřičnými adaptéry v ČR a konče posklizňovou linkou, která nemá obdoby možná v celé Evropě. A mezitím, překládací vozy Annaburger...

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk 23
10

Dva návěsy Krampe pracují již druhou sezonu v ZAS Krucemburk

Návěsy Krampe si v České republice drží vysokou popularitu díky své robustní konstrukci, nadčasové (a hodněkrát zkopírované) korbě a vysoké provozní spolehlivosti. Návěsy lze koupit s korbou dlouhou 4,5 až 9 metrů a v různém stupni výbavy. Jedním z nových uživatelů návěsů Krampe se v loňském roce stala společnost ZAS Krucemburk, která zakoupila dvounápravový model Big Body 700 a třínápravový model Big Body 800.

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu 21
10

Další z nových výměnných systémů Annaburger uvedeny do provozu

V průběhu letních měsíců jsme uvedly do provozu další dva výměnné systémy s rozmetacími nástavbami, tentokráte se jednalo o největší dvounápravové modely Annaburger HTS 22.79. Je patrné, že zájem o výměnné systémy neklesá, protože možné úspory pořizovacích nákladů stále zůstávají velice zajímavé. A tehnické parametry a vymoženosti stále řadí výměnné systémy Annaburger na vrchol.

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger 18
10

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger

Před dvěma týdny jsme navštívili jedno z našich největších zákazníků, Zemědělskou společnost Skalsko, která sídlí nedaleko Mladé Boleslavi. Každoročně se tu sklízí velké množství kukuřice na siláž pro potřeby bioplynových stanic ve Skalsku a ve Valovicích. V době naší návštěvy byly zapojeny do odvozu oba výměnné systémy Annaburger HTS 22.79. Příjemným překvapením byla účast dalšího návěsu z naší produkce, konkrétně tridemu Krampe Big Body 800S ze ZAS Březno.

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger 16
10

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger

Každý rok na přelomu září a října se v jižních Čechách odehrává zajímavá silážní akce, která se jen tak nevidí. Agrospol Mladá Vožice pravidelně pěstuje několik set hektarů kukuřice pro bioplynovou stanici v Jetřichovci, kterou provozuje VOD Jetřichovec. Při sklizni se materiál vozí až do Jetřichovce, který je vzdálen 16 km. Silnice 124 vedoucí přes Staniměřice a Těchobuz nabízí adrenalinové svezení jako při správné rallye. Rovné úseky, kde se traktory navzájem předjíždí, střídají prudké zatáčky, kdy soupravy musí jezdit v protisměru, aby vůbec projely. Řidičské dovednosti všech řidičů jsou řádně otestovány a žádný rok u toho nechybí početná skupina Annaburgerů.

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger 14
10

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger

Na konci září jsme navštívili jeden z podniků skupiny Agro 2000 u Třebíče, kde probíhala sklizeň silážní kukuřice. Předmětem našeho zájmu byla dopravní technika Annaburger, kterou tato společnost hojně používá. Na sklízeném poli se střídaly čtyři stroje od firmy Annaburger a jeden byl zajímavější než druhý. K vidění byly jednoúčelová korba na výměnném systému, kombinované rozmetadlo a dva senážní vozy.

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově 11
10

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově

Zemědělská společnost CIZ - AGRO, a.s. se sídlem v Cizkrajově využívá již tři stroje od firmy Annaburger. Jednoúčelovou cisternu HTS 33.27, přívoznou cisternu HT 24.27 a kombinované rozmetadlo hnoje HTS 22.04 v letošním roce doplnilo rozmetadlo na minerální hnojiva Güstrower GDK 7.000, které zajistí aplikaci minerálních hnojiv a síranu.

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách 10
10

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách

V září jsme předali dva nové výměnné systémy Annaburger HTS 20.79 zákazníkům ze západních Čech. V obou případech byly stroje zakoupeny s rozmetacími nástavbami. I když trendem v dnešní době jsou stroje s celkovou hmotností 22 tun, stále se najdou zákazníci, kteří požadují menší stroj za menší traktor, ale trvají na vysoké kvalitě zpracování a komfortní výbavě.

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku 08
10

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku

Předminulý týden jsme dodali nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s rozmetací nástavbou panu Jaroslavu Auskému z Novosedel nad Nežárkou. Výměnný systém má hydropneumaticky odpružené nápravy i oj, elektrohydraulické ovládání a pneumatiky Alliance 600/55 - 26,5. Kdykoliv jde na výměnný systém dokoupit korba o objemu 29 m3, cisternová nástavba o objemu 18 m3 či překládací vůz o objemu 28 m3.

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice 01
10

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice

Akciová společnost Rostěnice, sídlící nedaleko Vyškova, patří k největším a nejznámějším zemědělským farmám v České republice. A patří také mezi největší uživatele techniky Annaburger. V současné době využívají 9 strojů Annaburger, některé ve společnosti pracují více než 16 let. Dva největší Annaburgery byly nasazeny do sklizně silážní kukuřice.

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech 27
09

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech

Před několika týdny bylo v Zemědělském obchodním družstvu Zálabí Ovčáry uvedeno do provozu nové rozmetadlo minerálních hnojiv od firmy Güstrower. Jedná se o největší jednonápravový model GDK 8.000 s nástavbou o objemu 12,5 m3. Rozmetadla Güstrower jsou v České republice velice populární pro svou vysokou univerzalitu a přesnost aplikace. A tento model byl navíc dodán ve špičkové výbavě.

Překládací vůz Annaburger pracuje s novými mlátičkami Claas v Blížkovicích 25
09

Překládací vůz Annaburger pracuje s novými mlátičkami Claas v Blížkovicích

V létě jsme navštívili Agrodružstvo Blížkovice, které hospodaří na Znojemsku. Předmětem našeho zájmu byl překládací vůz Annaburger na podvozku výměnného systému HTS 22.79. Na stejný vůz jsme se zajeli podívat i v loňském roce, ale letos došlo k modernizaci sklizňové linky a překládací vůz tak pracoval u nejmodernějších sklízecích mlátiček Claas Lexion 760 Terra Trac, tedy u mlátiček s pásovým podvozkem.

Nová cisterna Vakutec VA 14800 v ZD Křižanovsko 23
09

Nová cisterna Vakutec VA 14800 v ZD Křižanovsko

Na konci srpna jsme ve spolupráci s firmou Agrocentrum ZS uvedli do provozu novou cisternu Vakutec o objemu 14,8 m3 v ZD Křižanovsko v okrese Žďár nad Sázavou. Cisterna je špičkově vybavena s důrazem na přihnojování kukuřice, jedná se o speciál vyrobený přímo na míru zákazníka.

ZDV Krchleby používají od letošního roku návěs Krampe Big Body 700 19
09

ZDV Krchleby používají od letošního roku návěs Krampe Big Body 700

Návěs Big Body 700 od firmy Krampe patří k nejoblíbenějším mezi českými farmáři. Je to především dané jeho robustností, 7 m dlouhé korbě a příznivé ceně. V dnešní době stoupají požadavky na přepravní výkon a farmáři poptávají návěs, který jim zajistí co nejlepší produktivitu práce při nízkých nákladech. Požadavkem tedy velmi často bývá co největší korba na dvou nápravách za přijatelnou cenu. A to model BB 700 splňuje bezezbytku.

Technika Annaburger se představila na výstavě Země Živitelka 17
09

Technika Annaburger se představila na výstavě Země Živitelka

Na přelomu srpna a září se konal již čtyřicátý ročník výstavy Země Živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Již tradičně jsme se na výstavě prezentovali na společném stánku se společností Daňhel Agro a.s., která náš sortiment zastupuje v oblasti středních a jižních Čech. Na výstavě jsme ukázali výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s cisternovou nástavbou a kombinovaný vůz Annaburger HTS 22.07 Teleliner.

ZD Nechanice s novými tridemy Annaburger 09
09

ZD Nechanice s novými tridemy Annaburger

Minulý týden jsme uvedli do provozu tři třínápravové výměnné systémy Annaburger v Zemědělském družstvu Nechanice nedaleko od Hradce Králové. Dva z nich se okamžitě zapojily do sklizně silážní kukuřice pro potřeby místní bioplynové stanice. ZD Nechanice nově patří pod společnost Agro Měřín, která má s výměnnými systémy Annaburger bohaté zkušenosti. Touto akvizicí se počet tridemů v Agru Měřín vyšplhal na 14.

Přejít na stranu: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 94 »

Nejbližší akce

Stavební veletrh 2018 Brno

25.04.2018 - 28.04.2018

Stavební veletrh Brno

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás