Nákupní košík je prázdný

Novinky

Agrospol Hrádek pracuje s překládacím vozem Annaburger 29
07

Agrospol Hrádek pracuje s překládacím vozem Annaburger

Překládací vozy Annaburger jsou nejrozšířenější překladače v České republice. To je neoddiskutovatelný fakt. A že jsou překládací vozy velkým přínosem při sklizni obilí a kukuřice na zrno, to je v dnešní době také již jasná věc. Jedním z nových uživatelů překládacího vozu Annaburger je společnost Agrospol Hrádek, hospodařící jihovýchodně od Znojma. V minulém týdnu jsme v akci zachytili jejich překládací vůz Annaburger HTS 22.16.

Návěs Annaburger HTS 20.12 volný k okamžitému odběru 22
07

Návěs Annaburger HTS 20.12 volný k okamžitému odběru

Sklizňové práce se rozběhly na většině míst České republiky a s tím souvisí i rychle rostoucí poptávka po skladových návěsech, které zákazníci potřebují urychleně nasadit o žních. Právě pro takové farmáře by mohl být zajímavý volný návěs Annaburger HTS 20.12, který aktuálně stojí na centrále v Čížkovicích a je doslova za luxusní cenu.

Překládací vůz Annaburger HTS 29.16 také s objemem 36 kubíků 19
07

Překládací vůz Annaburger HTS 29.16 také s objemem 36 kubíků

Minulý týden jsme na polním dnu v Lipsku viděli překládací vůz Annaburger HTS 29.16. Tento samotný fakt by nebyl až zas tak zajímavý, kdyby se nejednalo o vůz s objemem 36 m3, který je u verze 29.16 nestandardní. Jedná se o cenově příznivou variantu pro zákazníky, kteří striktně požadují maximální možný objem nebo pro zákazníky, kteří chtějí vůz agregovat s pásovým traktorem.

Tři návěsy Annaburger pracují v Nahořanské a.s. 14
07

Tři návěsy Annaburger pracují v Nahořanské a.s.

S více než 800 prodanými Annaburgery je jasné, že vícero zákazníků provozuje několik Annaburgerů najednou. Je nemalý počet zákazníků, kteří provozují dokonce přes 8 Annaburgerů. Je to dané vysokou kvalitou a přidanou hodnotou strojů, což způsobuje, že se zákazníci k značce často vrací. Jedním z takových podniků je i Nahořanská a.s., která hospodaří na Náchodsku. Tato společnost používá tři návěsy Annaburger, které tak tvoří páteř její dopravní linky.

Návěsy Annaburger na polním dnu v Libčanech 05
07

Návěsy Annaburger na polním dnu v Libčanech

Měsíc červen bývá často měsícem různých zemědělských výstav. Napomáhá tomu nejen hezké počasí, ale také relativně málo zemědělských prací na polích. Mezi událostmi, kde šlo spatřit stroje Annaburger, patřil i Polní den firmy Bayer CropScience, který se konal 22 a 23. června v Libčanech u Hradce Králové. Dva návěsy Annaburger tam vystavovala firma Klas Nekoř, náš zástupce v regionu východních Čech.

Firma CRS Marketing s.r.o. vystavovala tradičně na výstavě na Hadačce 30
06

Firma CRS Marketing s.r.o. vystavovala tradičně na výstavě na Hadačce

Na konci června se každoročně koná Kralovická zemědělská výstava na Hadačce. Každým rokem se výstava rozšiřuje a již dnes patří k nejvýznamnějším výstavám v západních Čechách. Naše firma se výstavy účastní již tradičně a letošní rok nebyl výjimkou. Představili jsme tam průřez naší sortimentem a vystavovali stroje Annaburger, Güstrower a Budissa Bag.

Výměnné systémy Annaburger na DOD Agra Řisuty s.r.o. 21
06

Výměnné systémy Annaburger na DOD Agra Řisuty s.r.o.

Přibližně v půlce června se koná Den otevřených dveří společnosti Agra Řisuty s.r.o. v jejím sídle v Ledcích u Kladna. Za pár let se z této nenápadné akce stala velká přehlídka různé zemědělské techniky, na které se prezentují všichni významní prodejci v okolí. Počet a variabilita strojů, které se v Ledcích sejdou, vyrazí leckomu dech. Naše firma ve spolupráci s firmou Strom Praha se výstavy účastní již pravidelně.

Senážní lisy Budissa Bagger 15
06

Senážní lisy Budissa Bagger

Senážní lisy Budissa Bagger (dříve AG-BAG) jsou nejrozšířenější stroje na lisování do vaků nejen v České republice, ale i v Evropě. Od roku 1994, kdy byl do ČR dovezen první lis, pracuje v Čechách a na Moravě více jak 120 strojů. Díky vysokému výkonu a jednoduché obsluze jsou tyto lisy oblíbené hlavně u podniků služeb.

Nový návěs pro přepravu brambor od firmy Krampe 13
06

Nový návěs pro přepravu brambor od firmy Krampe

Firma Krampe neustále rozvíjí svůj výrobní program a často spolupracuje přímo s farmáři, aby dokázala nabídnout produkt ušitý přímo na míru. Dalším strojem, který vznikl takovým způsobem, je návěs Krampe Big Body 740, který byl zkonstruován jako speciál na přepravu brambor. Návěs přitom vychází z ostatních praxí prověřených modelů návěsů Big Body, které má firma dlouhá léta ve svém portfoliu.

Palomo Loštice disponuje 5 stroji Annaburger 06
06

Palomo Loštice disponuje 5 stroji Annaburger

Palomo Loštice patří k naším dlouholetým a věrným zákazníkům v oblasti Moravy. S technikou Annaburger mají výborné zkušenosti téměř 13 let. V loňském a letošním roce se podařilo rozšířit počet Annaburgerů v Lošticích o dva výměnné systémy HTS 22.79 s celkem pěti výměnnými nástavbami. Jednalo se o použité stroje, které se rozhodli jejich původní majitelé vyměnit. Jednalo se ale o zachovalé kusy a v Lošticích moc dobře věděli, že budou sloužit ještě mnoho let.

Návěsy Annaburger a Krampe pracují v Zemědělském družstvu Klapý 30
05

Návěsy Annaburger a Krampe pracují v Zemědělském družstvu Klapý

Jedním z našich dlouholetých zákazníků je Zemědělské družstvo Klapý, které hospodaří jen pár kilometrů od sídla naší firmy v Čížkovicích u Lovosic. V tomto podniků využívají celkem 5 strojů z našeho portfolia a většina z nich je v momentální době nasazena při sklizni senáží, kdy odváží senáž od řezačky New Holland.

Za agrotrucky lze použít i sedlové návěsy 27
05

Za agrotrucky lze použít i sedlové návěsy "Agrar" od firmy Annaburger

Východoněmecká firma Annaburger je známá výrobou sedlových cisteren za nákladní automobily nebo za agrotrucky. Těchto cisteren většinou o objemu 28 m3 jezdí v Německu veliké množství a stále jdou na odbyt. V roce 2014 však firma Annaburger přišla s novou řadou přívozných cisteren o objemech 24 a 27 m3. Tyto cisterny se vyrábějí ve dvou provedeních. Jako pevný celek nebo jako dělitelný stroj, který se skládá z dolly a sedlového návěsu. A právě tyto sedlové návěsy nacházejí uplatnění u agrotrucků, navíc s možností spojit návěs s dolly a agregovat jej nadále s traktorem.

Stroje Annaburger a Krampe na DOD v Zibohlavech 23
05

Stroje Annaburger a Krampe na DOD v Zibohlavech

V minulém týdnu byly stroje Annaburger a Krampe ve velmi pěkné míře k vidění na dni otevřených dveří v Zibohlavech u Kolína, kde sídlí firma Agroservis JaS s.r.o., která se specializuje na prodej a servis strojů Claas a Vaderstad. Kromě těchto dvou předních značek zastupuje i naše portfolio v oblasti východních Čech. Na dni otevřených dveří tak byly vidět dokonce dva stroje Annaburger a návěs Krampe.

Nový výměnný systém Annaburger v jižních Čechách 11
05

Nový výměnný systém Annaburger v jižních Čechách

Nedávno byl v oblasti jižních Čech uveden do provozu nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a rozmetadlem. Zákazník s ním bude provozovat zemědělské služby v oblasti. Především se jedná o rozmetání hnoje a kompostu, o odvoz obilí a silážní kukuřice. Výměnný systém tak bude mít excelentní využití v průběhu roku.

Další úspěšné předvedení míchadla Vakutec 09
05

Další úspěšné předvedení míchadla Vakutec

Jeden ze strojů, o které byl na výstavě Techagro velký zájem, bylo traktorové míchadlo Vakutec. Není se čemu divit, homogenita kejdy je poměrně velký problém a stále více zákazníků je nespokojeno s poměrně nákladným a složitým čištěním jímek manipulační technikou. Přitom míchadlo Vakutec pracuje velmi efektivně a dobře s relativně směšnými pořizovacími náklady, když se vezme do úvahy jeho životnost a cena čištění jímek manipulační technikou.

Firma Krampe vystavovala na výstavě Bauma 2016 03
05

Firma Krampe vystavovala na výstavě Bauma 2016

Navštívili jsme mezinárodní stavební veletrh Bauma, který se konal od 11. dubna do 17 dubna 2016 na výstavišti v Mnichově. Výstavu, která se koná jednou za tři roky doprovází nespočet superlativů, a těch superlativů výstava určitě dostála. Megalomanské stroje, megalomanské stánky a prezentace, a mezi tím vším lídr ve stavebních návěsech za traktory - firma Krampe.

Na severu Čech pracuje již sedm let stavební návěs Krampe 27
04

Na severu Čech pracuje již sedm let stavební návěs Krampe

Stavební návěsy HalfPipe od firmy Krampe jsou legendami evropských stavenišť. Firma Krampe tento produkt vypilovala téměř k dokonalosti a výsledkem je naprosto neuvěřitelných 150 vyrobených kusů Krampe HP 20 za jediný rok. Zkušenosti firmy Krampe s těmito návěsy a jejich chováním při práci jsou excelentní a proto se návěsy těší takové popularitě.

Ohlédnutí za výstavou Techagro 2016 25
04

Ohlédnutí za výstavou Techagro 2016

Před pár týdny skončila tradiční výstava Techagro 2016, největší výstava zemědělské techniky v ČR, která se koná každé dva roky. Na výstavě jsme nemohli chybět a představili jsme nejen průřez naším sortimentem, ale také dvě novinky, které byly v ČR na výstavě předvedeny vůbec poprvé. Naše expozice se těšila velkému zájmu návštěvníků a děkujeme všem, kteří si našli čas nás v Brně navštívit.

CRS Marketing se tradičně zúčastní výstavy Techagro v Brně 01
04

CRS Marketing se tradičně zúčastní výstavy Techagro v Brně

Jednou za dva roky se na výstavišti v Brně koná největší výstava zemědělské techniky v ČR, Techagro. Letošní ročník začíná v neděli 3. dubna a trvá až do čtvrtka 7. dubna. Naše firma na této prestižní akci nemůže chybět. Náš stánek naleznete na tradičním místě na volné ploše A a uvidíte tam několik zajímavých strojů a jednu českou premiéru.

Speciál na aplikaci digestátu v kukuřici od firmy Vakutec 29
03

Speciál na aplikaci digestátu v kukuřici od firmy Vakutec

V roce 2013 jsme do ZD Křižanovsko dodali cisternu Vakutec VA14800T, která byla postavena speciálně pro aplikaci v porostu kukuřice. Tento způsob aplikace je totiž nejúčinnější z hlediska úspory minerálních hnojiv, avšak i technicky nejnáročnější. Rakouská firma Vakutec je ale specialistou na takové stroje a přišla s řešením na míru. Podobně vybavená cisterna v ČR nejezdí.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 97 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás