Nákupní košík je prázdný

Novinky

Nový výměnný systém Annaburger v jižních Čechách 11
05

Nový výměnný systém Annaburger v jižních Čechách

Nedávno byl v oblasti jižních Čech uveden do provozu nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a rozmetadlem. Zákazník s ním bude provozovat zemědělské služby v oblasti. Především se jedná o rozmetání hnoje a kompostu, o odvoz obilí a silážní kukuřice. Výměnný systém tak bude mít excelentní využití v průběhu roku.

Další úspěšné předvedení míchadla Vakutec 09
05

Další úspěšné předvedení míchadla Vakutec

Jeden ze strojů, o které byl na výstavě Techagro velký zájem, bylo traktorové míchadlo Vakutec. Není se čemu divit, homogenita kejdy je poměrně velký problém a stále více zákazníků je nespokojeno s poměrně nákladným a složitým čištěním jímek manipulační technikou. Přitom míchadlo Vakutec pracuje velmi efektivně a dobře s relativně směšnými pořizovacími náklady, když se vezme do úvahy jeho životnost a cena čištění jímek manipulační technikou.

Firma Krampe vystavovala na výstavě Bauma 2016 03
05

Firma Krampe vystavovala na výstavě Bauma 2016

Navštívili jsme mezinárodní stavební veletrh Bauma, který se konal od 11. dubna do 17 dubna 2016 na výstavišti v Mnichově. Výstavu, která se koná jednou za tři roky doprovází nespočet superlativů, a těch superlativů výstava určitě dostála. Megalomanské stroje, megalomanské stánky a prezentace, a mezi tím vším lídr ve stavebních návěsech za traktory - firma Krampe.

Na severu Čech pracuje již sedm let stavební návěs Krampe 27
04

Na severu Čech pracuje již sedm let stavební návěs Krampe

Stavební návěsy HalfPipe od firmy Krampe jsou legendami evropských stavenišť. Firma Krampe tento produkt vypilovala téměř k dokonalosti a výsledkem je naprosto neuvěřitelných 150 vyrobených kusů Krampe HP 20 za jediný rok. Zkušenosti firmy Krampe s těmito návěsy a jejich chováním při práci jsou excelentní a proto se návěsy těší takové popularitě.

Ohlédnutí za výstavou Techagro 2016 25
04

Ohlédnutí za výstavou Techagro 2016

Před pár týdny skončila tradiční výstava Techagro 2016, největší výstava zemědělské techniky v ČR, která se koná každé dva roky. Na výstavě jsme nemohli chybět a představili jsme nejen průřez naším sortimentem, ale také dvě novinky, které byly v ČR na výstavě předvedeny vůbec poprvé. Naše expozice se těšila velkému zájmu návštěvníků a děkujeme všem, kteří si našli čas nás v Brně navštívit.

CRS Marketing se tradičně zúčastní výstavy Techagro v Brně 01
04

CRS Marketing se tradičně zúčastní výstavy Techagro v Brně

Jednou za dva roky se na výstavišti v Brně koná největší výstava zemědělské techniky v ČR, Techagro. Letošní ročník začíná v neděli 3. dubna a trvá až do čtvrtka 7. dubna. Naše firma na této prestižní akci nemůže chybět. Náš stánek naleznete na tradičním místě na volné ploše A a uvidíte tam několik zajímavých strojů a jednu českou premiéru.

Speciál na aplikaci digestátu v kukuřici od firmy Vakutec 29
03

Speciál na aplikaci digestátu v kukuřici od firmy Vakutec

V roce 2013 jsme do ZD Křižanovsko dodali cisternu Vakutec VA14800T, která byla postavena speciálně pro aplikaci v porostu kukuřice. Tento způsob aplikace je totiž nejúčinnější z hlediska úspory minerálních hnojiv, avšak i technicky nejnáročnější. Rakouská firma Vakutec je ale specialistou na takové stroje a přišla s řešením na míru. Podobně vybavená cisterna v ČR nejezdí.

Firma FM AGRO s.r.o. má nové rozmetadlo Annaburger 24
03

Firma FM AGRO s.r.o. má nové rozmetadlo Annaburger

Stroje Annaburger jsou poměrně populární u službařů v České republice. Je to kvůli vysoké technické úrovni zpracování a kvalitě práce, ale také pro schopnost držet cenu, což je typické pro všechny stroje Annaburger. V případě nutnosti stroj prodat nebo obměnit je vysoká zůstatková cena obrovskou výhodou proti konkurenci, jejíž stroje jsou v některých případech neprodejné po několika letech. Jednou ze službařských firem, která se rozhodla pro stroj Annaburger, je firma FM AGRO s.r.o., která zakoupila rozmetadlo hnoje Annaburger HTS 22.04

Úspěšná zkouška traktorového míchadla Vakutec 21
03

Úspěšná zkouška traktorového míchadla Vakutec

V profesionálním sortimentu rakouské firmy Vakutec jsou také traktorová míchadla kejdy, která se s velkými úspěchy používají k rozmíchání jímek s kejdou a digestátem. Materiál má pak správnou homogenitu a zabraňuje se tak usazeninám, které zůstanou v jímce po jejím vyčerpání. Tyto usazeniny se pak musí nákladně odstraňovat spuštěním manipulační techniky do jímky. Míchadla Vakutec představují levné a velice efektivní řešení.

Druhá cisterna Vakutec v Zemědělské a.s. Čejkovice 07
03

Druhá cisterna Vakutec v Zemědělské a.s. Čejkovice

Vždy nás potěší, pokud se spokojený zákazník po skvělých zkušenostech s dříve dodaným strojem rozhodne pro stejnou značku. Je to pro nás potvrzení, že jsme v minulosti odvedli dobrou práci a dodali jsme nejlepší možný stroj do jeho podmínek. Jedním z takových zákazníků je i společnost Zemědělská a.s. Čejkovice, která se na konci roku 2014 rozhodla pro cisternu Vakutec VA 12500T. Základem pro to rozhodnutí byla mimořádná spokojenost se starší cisternou Vakutec, tehdy ještě dodanou pod jménem Vakuomat.

Tridemy Krampe slaví 20 let 03
03

Tridemy Krampe slaví 20 let

V roce 1996 postavila firma Krampe první tridem návěs. V letošním roce tyto tridemy oslaví kulatých 20 let. Za tu dobu se staly na trhu synonymem pro obrovský objem a vysokou provozní spolehlivost. Také počet značek, které kopírují korby Big Body od Krampe, je rovněž pozoruhodný, a lze říci, že Krampe posunulo design návěsů o úroveň výše.

Cisterny Annaburger jako přívesy za nákladní automobily 26
02

Cisterny Annaburger jako přívesy za nákladní automobily

Neustále opakujeme, že firma Annaburger je schopná postavit stroj podle přesného přání zákazníka. To ještě více rozšiřuje již tak obsáhlý sortiment dopravní techniky. Při každé návštěvě výrobního závodu v Annaburgu vidíme nějakou automobilovou cisternu ve formě přívěsu či návěsu. Při poslední návštěvě tento týden jsme viděli přívěs s objemem 12 m3 v profi provedení za nákladní auto s rychlostí 80 km/h.

Firma Annaburger postavila unikátní hákové nosiče pro nákladní tahače 15
02

Firma Annaburger postavila unikátní hákové nosiče pro nákladní tahače

Často opakujeme, že velkou devizou firmy Annaburger je schopnost reagovat na přání zákazníka, ať už jsou ta přání jakákoliv. Tento fakt se nám opět potvrdil, když jsme v Annaburgu viděli sedlové hákové nosiče, které firma vyrábí pro jednoho německého službaře. Samozřejmě se jednalo o první takové vyrobené (a patrně i poptané) kusy v historii firmy. Jak je vidět, firma Annaburger se nezalekne jakékoliv překážky.

Firma Agravis si převzala nové přívozné cisterny Annaburger 08
02

Firma Agravis si převzala nové přívozné cisterny Annaburger

Přívozné cisterny Annaburger jsou produktem, který je masově rozšířený nejen v Německu, ale i v České republice. Pro svou spolehlivost, nízkou hmotnost a stálost při převozu DAMu a digestátu jsou přívozné cisterny vyhledávány širokým spektrem zákazníků od soukromých zemědělců až po obrovské podniky služeb. Stále více se prosazují sedlové přívozné cisterny za nákladní automobily nebo Agro trucky. A právě tři takové sedlové cisterny si v lednu odvezla firma Agravis.

Cisterna Annaburger HTS 22.27 přihnojuje kukuřici 15
01

Cisterna Annaburger HTS 22.27 přihnojuje kukuřici

Těsně po poslední výstavě Techagro v roce 2014 jsme dodali na jižní Moravu 18ti kubíkovou cisternu Annaburger. Cisterna byla vybavena hydropneumatickým odpružením náprav, hadicovým aplikátorem a nasávací rukou. Ale nejzajímavější na ní byla speciální úprava, aby i s 600 mm širokými pneumatikami mohla do porostu kukuřice.

První návěs Annaburger HTS 33.12 v  ČR byl předán zákazníkovi 11
01

První návěs Annaburger HTS 33.12 v ČR byl předán zákazníkovi

V posledním týdnu před Vánoci jsme předali zákazníkovi v ČR jeho nový návěs Annaburger HTS 33.12. Jedná se o první takový jednoúčelový návěs v ČR. Pro zákazníka je to již třetí stroj od firmy Annaburger a věříme, že nebude poslední, a že zákazníkova spokojenost s technikou Annaburger bude trvat i nadále.

Rozsáhlá expozice firmy Krampe na Agritechnice v Hannoveru. 16
12

Rozsáhlá expozice firmy Krampe na Agritechnice v Hannoveru.

Západoněmecká firma Krampe nemohla chybět na Agritechnice. Vždyť k Německu patří k nejpopulárnějším výrobcům dopravní techniky a její stavební návěsy HP 20 a hákové nosiče THL se staly legendami ve své třídě. Nebylo tedy překvapením, že oba zmíněné stroje byly v Hannoveru vystaveny, spolu s dalšími kusy reprezentujícími celý sortiment firmy Krampe

Návrat legendy - staronová 07
12

Návrat legendy - staronová "htska"

Po vytrvalém přesvědčováním a argumentování se nám konečně podařilo přimět firmu Annaburger, aby vyrobila cisternu pro přívoz vody k postřikovači na základě dnes již legendární cisterny HTS 100.27, která se za minulého režimu vyráběla právě v Annaburgu. Přání bylo vyslyšeno a před týdnem jsme přivezli první ze třech cisteren HTS 14.27 o objemu 10 kubíků ve speciální verzi pro přívoz vody k postřikovači.

Annaburger představil na Agritechnice v Hannoveru mnoho novinek 01
12

Annaburger představil na Agritechnice v Hannoveru mnoho novinek

V půlce listopadu se konala v německém Hannoveru výstava Agritechnica, pravděpodobně největší výstava zaměřená na zemědělské stroje na světě. Naše firma na této přední zemědělské akci nemohla chybět a především na stánku firmy Annaburger bylo na co koukat. Nepamatujeme, aby každý vystavený stroj byl novinkou nebo byl významně inovován. A věříme, že s některými inovacemi se velmi brzy setkáme v ČR.

Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách 09
11

Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách

Překládací vozy Annaburger jsou nejrozšířenější překladače v ČR. Ale představa, že vozy pracují pouze ve velkých podnicích a u službařů, je velice mylná. Překládací vozy Annaburger používá poměrně velké množství soukromých farem s relativně nízkou výměrou. Jedna taková farma, hospodařící nedaleko Prahy, pořídila Annaburgera v létě roku 2014.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace