Nákupní košík je prázdný

Novinky

Firma FM AGRO s.r.o. má nové rozmetadlo Annaburger 24
03

Firma FM AGRO s.r.o. má nové rozmetadlo Annaburger

Stroje Annaburger jsou poměrně populární u službařů v České republice. Je to kvůli vysoké technické úrovni zpracování a kvalitě práce, ale také pro schopnost držet cenu, což je typické pro všechny stroje Annaburger. V případě nutnosti stroj prodat nebo obměnit je vysoká zůstatková cena obrovskou výhodou proti konkurenci, jejíž stroje jsou v některých případech neprodejné po několika letech. Jednou ze službařských firem, která se rozhodla pro stroj Annaburger, je firma FM AGRO s.r.o., která zakoupila rozmetadlo hnoje Annaburger HTS 22.04

Úspěšná zkouška traktorového míchadla Vakutec 21
03

Úspěšná zkouška traktorového míchadla Vakutec

V profesionálním sortimentu rakouské firmy Vakutec jsou také traktorová míchadla kejdy, která se s velkými úspěchy používají k rozmíchání jímek s kejdou a digestátem. Materiál má pak správnou homogenitu a zabraňuje se tak usazeninám, které zůstanou v jímce po jejím vyčerpání. Tyto usazeniny se pak musí nákladně odstraňovat spuštěním manipulační techniky do jímky. Míchadla Vakutec představují levné a velice efektivní řešení.

Druhá cisterna Vakutec v Zemědělské a.s. Čejkovice 07
03

Druhá cisterna Vakutec v Zemědělské a.s. Čejkovice

Vždy nás potěší, pokud se spokojený zákazník po skvělých zkušenostech s dříve dodaným strojem rozhodne pro stejnou značku. Je to pro nás potvrzení, že jsme v minulosti odvedli dobrou práci a dodali jsme nejlepší možný stroj do jeho podmínek. Jedním z takových zákazníků je i společnost Zemědělská a.s. Čejkovice, která se na konci roku 2014 rozhodla pro cisternu Vakutec VA 12500T. Základem pro to rozhodnutí byla mimořádná spokojenost se starší cisternou Vakutec, tehdy ještě dodanou pod jménem Vakuomat.

Tridemy Krampe slaví 20 let 03
03

Tridemy Krampe slaví 20 let

V roce 1996 postavila firma Krampe první tridem návěs. V letošním roce tyto tridemy oslaví kulatých 20 let. Za tu dobu se staly na trhu synonymem pro obrovský objem a vysokou provozní spolehlivost. Také počet značek, které kopírují korby Big Body od Krampe, je rovněž pozoruhodný, a lze říci, že Krampe posunulo design návěsů o úroveň výše.

Cisterny Annaburger jako přívesy za nákladní automobily 26
02

Cisterny Annaburger jako přívesy za nákladní automobily

Neustále opakujeme, že firma Annaburger je schopná postavit stroj podle přesného přání zákazníka. To ještě více rozšiřuje již tak obsáhlý sortiment dopravní techniky. Při každé návštěvě výrobního závodu v Annaburgu vidíme nějakou automobilovou cisternu ve formě přívěsu či návěsu. Při poslední návštěvě tento týden jsme viděli přívěs s objemem 12 m3 v profi provedení za nákladní auto s rychlostí 80 km/h.

Firma Annaburger postavila unikátní hákové nosiče pro nákladní tahače 15
02

Firma Annaburger postavila unikátní hákové nosiče pro nákladní tahače

Často opakujeme, že velkou devizou firmy Annaburger je schopnost reagovat na přání zákazníka, ať už jsou ta přání jakákoliv. Tento fakt se nám opět potvrdil, když jsme v Annaburgu viděli sedlové hákové nosiče, které firma vyrábí pro jednoho německého službaře. Samozřejmě se jednalo o první takové vyrobené (a patrně i poptané) kusy v historii firmy. Jak je vidět, firma Annaburger se nezalekne jakékoliv překážky.

Firma Agravis si převzala nové přívozné cisterny Annaburger 08
02

Firma Agravis si převzala nové přívozné cisterny Annaburger

Přívozné cisterny Annaburger jsou produktem, který je masově rozšířený nejen v Německu, ale i v České republice. Pro svou spolehlivost, nízkou hmotnost a stálost při převozu DAMu a digestátu jsou přívozné cisterny vyhledávány širokým spektrem zákazníků od soukromých zemědělců až po obrovské podniky služeb. Stále více se prosazují sedlové přívozné cisterny za nákladní automobily nebo Agro trucky. A právě tři takové sedlové cisterny si v lednu odvezla firma Agravis.

Cisterna Annaburger HTS 22.27 přihnojuje kukuřici 15
01

Cisterna Annaburger HTS 22.27 přihnojuje kukuřici

Těsně po poslední výstavě Techagro v roce 2014 jsme dodali na jižní Moravu 18ti kubíkovou cisternu Annaburger. Cisterna byla vybavena hydropneumatickým odpružením náprav, hadicovým aplikátorem a nasávací rukou. Ale nejzajímavější na ní byla speciální úprava, aby i s 600 mm širokými pneumatikami mohla do porostu kukuřice.

První návěs Annaburger HTS 33.12 v  ČR byl předán zákazníkovi 11
01

První návěs Annaburger HTS 33.12 v ČR byl předán zákazníkovi

V posledním týdnu před Vánoci jsme předali zákazníkovi v ČR jeho nový návěs Annaburger HTS 33.12. Jedná se o první takový jednoúčelový návěs v ČR. Pro zákazníka je to již třetí stroj od firmy Annaburger a věříme, že nebude poslední, a že zákazníkova spokojenost s technikou Annaburger bude trvat i nadále.

Rozsáhlá expozice firmy Krampe na Agritechnice v Hannoveru. 16
12

Rozsáhlá expozice firmy Krampe na Agritechnice v Hannoveru.

Západoněmecká firma Krampe nemohla chybět na Agritechnice. Vždyť k Německu patří k nejpopulárnějším výrobcům dopravní techniky a její stavební návěsy HP 20 a hákové nosiče THL se staly legendami ve své třídě. Nebylo tedy překvapením, že oba zmíněné stroje byly v Hannoveru vystaveny, spolu s dalšími kusy reprezentujícími celý sortiment firmy Krampe

Návrat legendy - staronová 07
12

Návrat legendy - staronová "htska"

Po vytrvalém přesvědčováním a argumentování se nám konečně podařilo přimět firmu Annaburger, aby vyrobila cisternu pro přívoz vody k postřikovači na základě dnes již legendární cisterny HTS 100.27, která se za minulého režimu vyráběla právě v Annaburgu. Přání bylo vyslyšeno a před týdnem jsme přivezli první ze třech cisteren HTS 14.27 o objemu 10 kubíků ve speciální verzi pro přívoz vody k postřikovači.

Annaburger představil na Agritechnice v Hannoveru mnoho novinek 01
12

Annaburger představil na Agritechnice v Hannoveru mnoho novinek

V půlce listopadu se konala v německém Hannoveru výstava Agritechnica, pravděpodobně největší výstava zaměřená na zemědělské stroje na světě. Naše firma na této přední zemědělské akci nemohla chybět a především na stánku firmy Annaburger bylo na co koukat. Nepamatujeme, aby každý vystavený stroj byl novinkou nebo byl významně inovován. A věříme, že s některými inovacemi se velmi brzy setkáme v ČR.

Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách 09
11

Překládací vozy Annaburger pracují i na soukromých farmách

Překládací vozy Annaburger jsou nejrozšířenější překladače v ČR. Ale představa, že vozy pracují pouze ve velkých podnicích a u službařů, je velice mylná. Překládací vozy Annaburger používá poměrně velké množství soukromých farem s relativně nízkou výměrou. Jedna taková farma, hospodařící nedaleko Prahy, pořídila Annaburgera v létě roku 2014.

V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica 07
11

V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica

Po dvou letech patří listopad v Hannoveru především zemědělské technice. Na výstavišti se od neděle 8. listopadu 2015 koná výstava Agritechnica, pravděpodobně největší výstava zemědělské techniky na světě. Neděle a pondělí jsou VIP dny a od úterka až do soboty 14. listopadu si výstavu může prohlédnout kdokoliv. A kdokoliv uvidí spoustu zajímavých strojů na stáncích Annaburgeru, Budissy a Krampe.

Návštěva výrobního závodu firmy Bomech 30
10

Návštěva výrobního závodu firmy Bomech

Firma Bomech patří k pokrokovým výrobcům v Evropě a velmi důležitému hráči na trhu s aplikační technikou. Do povědomí zemědělců vstoupila se svými dnes již legendárními botkovými aplikátory, které dodnes nemají konkurenci, byť se je spousta výrobců snaží marně napodobit. Výrobní závod v Holandském městě Albergen jsme navštívili loni v létě.

Čtyři návěsy Krampe Big Body 900 sváží v Holandsku brambory 28
10

Čtyři návěsy Krampe Big Body 900 sváží v Holandsku brambory

Holandsko je země velmi zajímavých strojů, především ve velmi rozvinuté živočišné výrobě, avšak ani sklizeň okopanin není nezajímavá, a to se ani nebavíme o extrémech typu pěstování tulipánů. Jedním z farmářů, který se specializuje na pěstování brambor, je Jacob van den Borne, který hospodaří na dosah hranic s Belgií, a tam má i velké množství hektarů. Nosným transportním prostředkem na jeho farmě jsou třínápravové návěsy Krampe Big Body 900

Další speciální akce se týká rozmetadel Annaburger 26
10

Další speciální akce se týká rozmetadel Annaburger

Výrobce dopravní techniky firma Annaburger vyhlásil další akci na nákup tentokráte fungl nových strojů. Zvýhodněným produktem jsou rozmetadla hnoje Annaburger HTS 20.04, které patří v ČR k velmi populárním strojům. Výrobce nabízí dodatečnou slevu při včasném objednání a byla by škoda takové příležitosti nevyužít.

Použité návěsy Annaburger za skvělé ceny 19
10

Použité návěsy Annaburger za skvělé ceny

Každý správný prodejce zemědělské techniky udržuje flotilu předváděcích strojů, aby mohl zájemcům předvést výhody nabízené techniky. Když přijde čas výprodeje předváděcí flotily, mají zákazníci možnost pořídit zánovní stroje za velmi zajímavé ceny. Tuto možnost jsme několikrát v minulosti využili a momentálně Vám nabízíme další zajímavé stroje za zvýhodněných podmínek.

Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o. 14
10

Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o.

Jedním z uživatelů návěsů Krampe je i společnost Poline s.r.o., která hospodaří v Nebovidech nedaleko Kolína. Návěsy Krampe v Nebovidech jsou excelentně vybavené a takovou výbavu má jen pár návěsů v ČR. Při naší letní návštěvě na konci července byly oba návěsy nasazeny při odvozu obilí a řepky od kombajnů.

První nástavba Schubmax na Tatře předána zákazníkovi 07
10

První nástavba Schubmax na Tatře předána zákazníkovi

V minulém týdnu jsme uvedli do provozu jeden dlouho očekávaný stroj. Nástavbu s výtlačným čelem Schubmax, která byla namontována na podvozek traktoru Tatra. Jedná se o první takovou nástavbu na nosič na bázi nákladního automobilu, kterou Annaburger kdy vyrobil. S rostoucí poptávkou po Tatrách v zemědělství roste poptávka i po multifunkčních nástavbách, kterou Schubmax bezesporu je.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 97 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás