Nákupní košík je prázdný

Novinky

V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica 07
11

V Hannoveru začíná největší výstava zemědělských strojů na světě - Agritechnica

Po dvou letech patří listopad v Hannoveru především zemědělské technice. Na výstavišti se od neděle 8. listopadu 2015 koná výstava Agritechnica, pravděpodobně největší výstava zemědělské techniky na světě. Neděle a pondělí jsou VIP dny a od úterka až do soboty 14. listopadu si výstavu může prohlédnout kdokoliv. A kdokoliv uvidí spoustu zajímavých strojů na stáncích Annaburgeru, Budissy a Krampe.

Návštěva výrobního závodu firmy Bomech 30
10

Návštěva výrobního závodu firmy Bomech

Firma Bomech patří k pokrokovým výrobcům v Evropě a velmi důležitému hráči na trhu s aplikační technikou. Do povědomí zemědělců vstoupila se svými dnes již legendárními botkovými aplikátory, které dodnes nemají konkurenci, byť se je spousta výrobců snaží marně napodobit. Výrobní závod v Holandském městě Albergen jsme navštívili loni v létě.

Čtyři návěsy Krampe Big Body 900 sváží v Holandsku brambory 28
10

Čtyři návěsy Krampe Big Body 900 sváží v Holandsku brambory

Holandsko je země velmi zajímavých strojů, především ve velmi rozvinuté živočišné výrobě, avšak ani sklizeň okopanin není nezajímavá, a to se ani nebavíme o extrémech typu pěstování tulipánů. Jedním z farmářů, který se specializuje na pěstování brambor, je Jacob van den Borne, který hospodaří na dosah hranic s Belgií, a tam má i velké množství hektarů. Nosným transportním prostředkem na jeho farmě jsou třínápravové návěsy Krampe Big Body 900

Další speciální akce se týká rozmetadel Annaburger 26
10

Další speciální akce se týká rozmetadel Annaburger

Výrobce dopravní techniky firma Annaburger vyhlásil další akci na nákup tentokráte fungl nových strojů. Zvýhodněným produktem jsou rozmetadla hnoje Annaburger HTS 20.04, které patří v ČR k velmi populárním strojům. Výrobce nabízí dodatečnou slevu při včasném objednání a byla by škoda takové příležitosti nevyužít.

Použité návěsy Annaburger za skvělé ceny 19
10

Použité návěsy Annaburger za skvělé ceny

Každý správný prodejce zemědělské techniky udržuje flotilu předváděcích strojů, aby mohl zájemcům předvést výhody nabízené techniky. Když přijde čas výprodeje předváděcí flotily, mají zákazníci možnost pořídit zánovní stroje za velmi zajímavé ceny. Tuto možnost jsme několikrát v minulosti využili a momentálně Vám nabízíme další zajímavé stroje za zvýhodněných podmínek.

Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o. 14
10

Dva návěsy Krampe pracují ve společnosti Poline s.r.o.

Jedním z uživatelů návěsů Krampe je i společnost Poline s.r.o., která hospodaří v Nebovidech nedaleko Kolína. Návěsy Krampe v Nebovidech jsou excelentně vybavené a takovou výbavu má jen pár návěsů v ČR. Při naší letní návštěvě na konci července byly oba návěsy nasazeny při odvozu obilí a řepky od kombajnů.

První nástavba Schubmax na Tatře předána zákazníkovi 07
10

První nástavba Schubmax na Tatře předána zákazníkovi

V minulém týdnu jsme uvedli do provozu jeden dlouho očekávaný stroj. Nástavbu s výtlačným čelem Schubmax, která byla namontována na podvozek traktoru Tatra. Jedná se o první takovou nástavbu na nosič na bázi nákladního automobilu, kterou Annaburger kdy vyrobil. S rostoucí poptávkou po Tatrách v zemědělství roste poptávka i po multifunkčních nástavbách, kterou Schubmax bezesporu je.

ZD Mříčná - Peřimov má nový výměnný systém Annaburger 01
10

ZD Mříčná - Peřimov má nový výměnný systém Annaburger

Jedním z nových zákazníků, kteří letos obdrželi svého prvního Annaburgera, se krom jiných stalo i ZD Mříčná - Peřimov, které hospodaří nedaleko Jilemnice, tedy téměř na pomezí Krkonoš. I v těchto náročných podmínkách se Annaburger osvědčil.

Nový návěs Annaburger ve společnosti ALA a.s. Řepníky 25
09

Nový návěs Annaburger ve společnosti ALA a.s. Řepníky

Jedním z nových uživatelů návěsů Annaburger se letos stala spolešnost ALA a.s. Řepníky, která hospodaří na necelých 1 100 hektarech půdy u Chrudimi. Z mnoha možných návěsů si v Řepníkách vybrali Annaburgera a ve velmi pěkné výbavě.

Dva výměnné systémy Annaburger ve společnosti Žihelský statek a.s. 14
09

Dva výměnné systémy Annaburger ve společnosti Žihelský statek a.s.

Další společnost, která vsadila v dopravě na značku Annaburger, byla v loňském roce akciová společnost Žihelský statek. Ta na podzim roku 2014 pořídila dva třínápravové výměnné systémy Annaburger HTS 29.79 s cisternovými nástavbami o objemu 21 m3, a dále s nástavbami Schubmax, tedy korba s výtlačným čelem. V letošním roce se stroje naplno pustily do práce a moc si neodpočinuly.

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 24 m3 v ČR 02
09

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 24 m3 v ČR

Přívozné cisterny Annaburger patří k legendárním strojům v České republice. Nejpoužívanější model HT 24.27 o objemu 21 m3 jsme dodali v počtu více než 30 kusů a většina významných samochodných aplikátorů kejdy v ČR používá alespoň jednu. V srpnu tohoto roku jsme předali zákazníkovi v ČR první přívoznou cisternu o objemu 24 m3, novinku o které jsme Vás loni informovali.

První sedlová cisterna Annaburger v ČR 25
08

První sedlová cisterna Annaburger v ČR

11. srpen byl pro nás velice speciální den. Ten den jsme totiž přímo ve výrobním závodu v Annaburgu předali zákazníkovi z ČR první sedlovou cisternu Annaburger, která bude provozována za nákladním automobilem Volvo. Je to pro nás milník, protože do této doby se všechny přívozné cisterny týkaly především traktorů.

Návěs Annaburger HTS 20.12 pracuje v ZEA Světice a.s. 21
08

Návěs Annaburger HTS 20.12 pracuje v ZEA Světice a.s.

Jedním z nových uživatelů techniky Annaburger se letos stala akciová společnost ZEA Světice, která hospodaří nedaleko Říčan u Prahy. Tato společnost zakoupila jednoúčelový návěs Annaburger HTS 20.12 s novou korbou a na kloubové nápravě. Návěsu nechybí ani senážní nástavky či rolovací plachta.

Nový výměnný systém Annaburger v GenAgro Říčany a.s. 12
08

Nový výměnný systém Annaburger v GenAgro Říčany a.s.

V pátek jsme zachytili nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79, který pořídila společnost GenAgro Říčany a.s., sídlící nedaleko Brna. Výměnný systém byl dodán s korbou na převoz obilí a objemných materiálů, a s překládací nástavbou o objemu 28 m3, se kterou jsme vůz viděli odvážet obilí od tří kombajnů Claas Lexion

Druhý překládací vůz Annaburger v Agroslužbách Polcar 03
08

Druhý překládací vůz Annaburger v Agroslužbách Polcar

Rodina Polcarů ze Zeměch u Loun provozuje rozsáhlé služby sklizně obilí a kukuřice v oblasti středních, severních a západních Čech. Pracovní nástroje u nich tvoří 8 mlátiček Claas Lexion, z nichž nemalý počet má pásový podvozek a záběry lišt se pohybují na hodnotách 9, 10,5 a 12 metrů. Taková sklizňová flotila nemá v ČR obdoby. Nás těší, že od roku 2008 je ve flotile taky překládací vůz Annaburger HTS 20.16 o objemu 25 m3. Od letoška má většího bratříčka, model HTS 22.16 o objemu 28m3.

Krampe Bandit 800 pracuje nedaleko Příbrami 30
07

Krampe Bandit 800 pracuje nedaleko Příbrami

Na konci června jsme uvedli do provozu nový vůz od firmy Krampe s rolovací podlahou - Bandit 800 na třínápravovém podvozku. Na začátku července jsme návěs zastihli při odvozu obilí od kombajnu i s raritním traktorem.

Největší Schubmax Plus uveden do provozu na Moravě 28
07

Největší Schubmax Plus uveden do provozu na Moravě

O víkendu jsme zachytili v akci vlajkovou loď mezi výtlačnými čely Annaburger, největší třínápravový model HTS 33.17 Schubmax Plus. Jedná se skutečně o impozantní návěs v maximální možné výbavě, co se podvozku týče. Návěs byl nasazen do odvozu obilí od kombajnů.

Ve Strážovicích začala sklizeň obilí a Annaburgery jsou u toho 10
07

Ve Strážovicích začala sklizeň obilí a Annaburgery jsou u toho

Jedním z prvních podniků, kde se začíná sklízet obilí, bývá často společnost Zemagro spol. s r.o., která hospodaří v oblasti Strážovic a Šardic nedaleko Kyjova. Letos tomu nebylo jinak a již první červencový víkend zde probíhala sklizeň obilí. A dvě tradiční značky u toho nemohly chybět. Sklízecí mlátičky John Deere společnosti Daňhel Agro a.s., a samozřejmě výměnné systémy Annaburger.

Agro Pertoltice zakoupili rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 07
07

Agro Pertoltice zakoupili rozmetadlo Güstrower GDK 8.000

Jedním z nových zákazníků, kteří v letošním roce vsadili při aplikaci minerálních hnojiv a vápenců na značku Güstrower, se stala akciová společnost Agro Pertoltice, která hospodaří na více než 3 000 hektarech nedaleko Zruče nad Sázavou. Největší jednonápravové rozmetadlo jsme v pátek uvedli do provozu.

ZD Unčovice vsadili na výměnný systém Annaburger 02
07

ZD Unčovice vsadili na výměnný systém Annaburger

Mezi nové zákazníky používající techniku Annaburger se v loňském roce zařadilo i Zemědělské družstvo Unčovice. Na podzim pořídili výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s rozmetací nástavbou, kterou letos následovala sklopná korba o objemu 29m3 bez nástavků. Nejedná se o jediného zákazníka, který si pořídil prvního Annaburgera na Olomoucku. V posledních dvou letech vsadili na Annaburgery i v Hnojicích, Jezernici, Prosenicích či ve Velkém Týnci.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace