Nákupní košík je prázdný

Novinky

Annaburger vyrobil vůz s pořadovým číslem 8 000 23
09

Annaburger vyrobil vůz s pořadovým číslem 8 000

V letošním roce měl Annaburger několik jubileí, které mohl oslavovat. První v pořadí přišel vyrobený stroj s kulatým číslem 8 000. Přesně tolik kusů Annaburgerů opustilo bránu závodu ve východoněmeckém Annaburgu od vzniku firmy v roce 1991. Jedná se o velice pozoruhodné číslo, které odráží letité zkušenosti firmy Annaburger s výrobou dopravní techniky. Samozřejmě firma čerpala i z bývalého kombinátu Fortschritt, který své legendární cisterny HTS 100.27 vyráběl právě v Annaburgu dlouho před založením firmy Annaburger.

Annaburger představil sedlové rozmetadlo hnoje 19
09

Annaburger představil sedlové rozmetadlo hnoje

Při příležitosti oslavy 25 let od založení firmy Annaburger představil tento východoněmecký výrobce novinku ve svém sortimentu - Annaburger TS 28.04. Jedná se o sedlové rozmetadlo hnoje. Firma Annaburger tak zareagovala na poptávku takového stroje za různé Agro Trucky a je téměř jedinou firmou v Evropě, která takový stroj nabízí.

Farma Otročín zakoupila v letošním roce návěs Annaburger HTS 22.12 15
09

Farma Otročín zakoupila v letošním roce návěs Annaburger HTS 22.12

Jedním ze zákazníků, který letos vsadil na dopravní techniku Annaburger, byla Farma Otročín, s.r.o., která hospodaří nedaleko Toužimi na rozloze těměř 2 000 hektarů. Jak to často bývá, nekupovali v Otročíně neznámou věc. Od konce roku 2005 používají dva výměnné systém HTS 20.79 se třemi nástavbami. Letos padla volba na jednoúčelový návěs Annaburger HTS 22.12 na hydropneumatickém odpružení.

Stroje Annaburger budou opět k vidění na Zemi Živitelce 24
08

Stroje Annaburger budou opět k vidění na Zemi Živitelce

Na konci srpna patří výstaviště v Českých Budějovicích výstavě Země Živitelka. Za mnoho let konání tato výstava změnila svou podobu, ale stále přiláká velké množství laické i odborné veřejnosti i z poměrně vzdálených měst. Proto se výstava stále těší zájmu vystavovatelů. Pohodová atmosféra jen podporuje upevnění dobrých vztahů se zákazníky a nasbírání nových kontaktů, na které v hektickém Brně ne vždy zbývá čas. Ani letos nebudou v Budějovicích chybět stroje Annaburger.

Třínápravový návěs Annaburger HTS 29.14 pracuje rok v ZD Hodonice 16
08

Třínápravový návěs Annaburger HTS 29.14 pracuje rok v ZD Hodonice

Návěsy Annaburger vždy patřily k velmi oblíbeným v České republice. Mnohdy byly pionýry, protože svými parametry nastavily laťky, které ostatní konkurenti dlouho doháněly nebo stále dohánějí. Ještě v 90. letech měly návěsy Annaburger 6,5 m dlouhou korbu a od roku 2004 je běžně k dostání korba 7 m dlouhá na dvou nápravách, což stále není běžné u mnoha výrobců. V roce 2014 přišla zásadní změna ve tvaru korby, ale podvozek je stará dobrá osvědčená kvalita.

Nová cisterna Annaburger HTS 22.27 v Blažovicích 11
08

Nová cisterna Annaburger HTS 22.27 v Blažovicích

Na jaře tohoto roku rozšířil náš zákazník BONAGRO, a.s. se sídlem v Blažovicích u Brna, svou flotilu Annaburgerů o cisternu Annaburger HTS 22.27 o objemu 18 m3. Tato cisterna slouží k dovozu vody a DAMu k postřikovači a díky své nereznoucí laminátové nádrži je k tomu jako stvořená. Takový obchod potvrzuje, že Annaburger je špičkou co se týká výroby cisteren pro dovoz DAMu. Není to jen o laminátové nádrži, ale dalších prvcích tzv. nerezové sady a samozřejmě o robustním podvozku, který velice těžký DAM bezpečně dopraví, kam je potřeba.

Nový tridem Annaburger HTS 29.14 na soukromé farmě 01
08

Nový tridem Annaburger HTS 29.14 na soukromé farmě

V druhé půlce července jsme měli napilno s předáváním strojů novým majitelům. Jedním z dodaných strojů byl i dvoustranný třínápravový návěs Annaburger HTS 29.14, který jsme dodali na soukromou farmu pana Šebesty v Měrovicích na Hané. Návěs se okamžitě zapojil do sklizně, konkrétně do odvozu řepky. Pro pana Šebestu to ale není ani zdaleka první Annaburger na jeho farmě.

Agrospol Hrádek pracuje s překládacím vozem Annaburger 29
07

Agrospol Hrádek pracuje s překládacím vozem Annaburger

Překládací vozy Annaburger jsou nejrozšířenější překladače v České republice. To je neoddiskutovatelný fakt. A že jsou překládací vozy velkým přínosem při sklizni obilí a kukuřice na zrno, to je v dnešní době také již jasná věc. Jedním z nových uživatelů překládacího vozu Annaburger je společnost Agrospol Hrádek, hospodařící jihovýchodně od Znojma. V minulém týdnu jsme v akci zachytili jejich překládací vůz Annaburger HTS 22.16.

Návěs Annaburger HTS 20.12 volný k okamžitému odběru 22
07

Návěs Annaburger HTS 20.12 volný k okamžitému odběru

Sklizňové práce se rozběhly na většině míst České republiky a s tím souvisí i rychle rostoucí poptávka po skladových návěsech, které zákazníci potřebují urychleně nasadit o žních. Právě pro takové farmáře by mohl být zajímavý volný návěs Annaburger HTS 20.12, který aktuálně stojí na centrále v Čížkovicích a je doslova za luxusní cenu.

Překládací vůz Annaburger HTS 29.16 také s objemem 36 kubíků 19
07

Překládací vůz Annaburger HTS 29.16 také s objemem 36 kubíků

Minulý týden jsme na polním dnu v Lipsku viděli překládací vůz Annaburger HTS 29.16. Tento samotný fakt by nebyl až zas tak zajímavý, kdyby se nejednalo o vůz s objemem 36 m3, který je u verze 29.16 nestandardní. Jedná se o cenově příznivou variantu pro zákazníky, kteří striktně požadují maximální možný objem nebo pro zákazníky, kteří chtějí vůz agregovat s pásovým traktorem.

Tři návěsy Annaburger pracují v Nahořanské a.s. 14
07

Tři návěsy Annaburger pracují v Nahořanské a.s.

S více než 800 prodanými Annaburgery je jasné, že vícero zákazníků provozuje několik Annaburgerů najednou. Je nemalý počet zákazníků, kteří provozují dokonce přes 8 Annaburgerů. Je to dané vysokou kvalitou a přidanou hodnotou strojů, což způsobuje, že se zákazníci k značce často vrací. Jedním z takových podniků je i Nahořanská a.s., která hospodaří na Náchodsku. Tato společnost používá tři návěsy Annaburger, které tak tvoří páteř její dopravní linky.

Návěsy Annaburger na polním dnu v Libčanech 05
07

Návěsy Annaburger na polním dnu v Libčanech

Měsíc červen bývá často měsícem různých zemědělských výstav. Napomáhá tomu nejen hezké počasí, ale také relativně málo zemědělských prací na polích. Mezi událostmi, kde šlo spatřit stroje Annaburger, patřil i Polní den firmy Bayer CropScience, který se konal 22 a 23. června v Libčanech u Hradce Králové. Dva návěsy Annaburger tam vystavovala firma Klas Nekoř, náš zástupce v regionu východních Čech.

Firma CRS Marketing s.r.o. vystavovala tradičně na výstavě na Hadačce 30
06

Firma CRS Marketing s.r.o. vystavovala tradičně na výstavě na Hadačce

Na konci června se každoročně koná Kralovická zemědělská výstava na Hadačce. Každým rokem se výstava rozšiřuje a již dnes patří k nejvýznamnějším výstavám v západních Čechách. Naše firma se výstavy účastní již tradičně a letošní rok nebyl výjimkou. Představili jsme tam průřez naší sortimentem a vystavovali stroje Annaburger, Güstrower a Budissa Bag.

Výměnné systémy Annaburger na DOD Agra Řisuty s.r.o. 21
06

Výměnné systémy Annaburger na DOD Agra Řisuty s.r.o.

Přibližně v půlce června se koná Den otevřených dveří společnosti Agra Řisuty s.r.o. v jejím sídle v Ledcích u Kladna. Za pár let se z této nenápadné akce stala velká přehlídka různé zemědělské techniky, na které se prezentují všichni významní prodejci v okolí. Počet a variabilita strojů, které se v Ledcích sejdou, vyrazí leckomu dech. Naše firma ve spolupráci s firmou Strom Praha se výstavy účastní již pravidelně.

Senážní lisy Budissa Bagger 15
06

Senážní lisy Budissa Bagger

Senážní lisy Budissa Bagger (dříve AG-BAG) jsou nejrozšířenější stroje na lisování do vaků nejen v České republice, ale i v Evropě. Od roku 1994, kdy byl do ČR dovezen první lis, pracuje v Čechách a na Moravě více jak 120 strojů. Díky vysokému výkonu a jednoduché obsluze jsou tyto lisy oblíbené hlavně u podniků služeb.

Nový návěs pro přepravu brambor od firmy Krampe 13
06

Nový návěs pro přepravu brambor od firmy Krampe

Firma Krampe neustále rozvíjí svůj výrobní program a často spolupracuje přímo s farmáři, aby dokázala nabídnout produkt ušitý přímo na míru. Dalším strojem, který vznikl takovým způsobem, je návěs Krampe Big Body 740, který byl zkonstruován jako speciál na přepravu brambor. Návěs přitom vychází z ostatních praxí prověřených modelů návěsů Big Body, které má firma dlouhá léta ve svém portfoliu.

Palomo Loštice disponuje 5 stroji Annaburger 06
06

Palomo Loštice disponuje 5 stroji Annaburger

Palomo Loštice patří k naším dlouholetým a věrným zákazníkům v oblasti Moravy. S technikou Annaburger mají výborné zkušenosti téměř 13 let. V loňském a letošním roce se podařilo rozšířit počet Annaburgerů v Lošticích o dva výměnné systémy HTS 22.79 s celkem pěti výměnnými nástavbami. Jednalo se o použité stroje, které se rozhodli jejich původní majitelé vyměnit. Jednalo se ale o zachovalé kusy a v Lošticích moc dobře věděli, že budou sloužit ještě mnoho let.

Návěsy Annaburger a Krampe pracují v Zemědělském družstvu Klapý 30
05

Návěsy Annaburger a Krampe pracují v Zemědělském družstvu Klapý

Jedním z našich dlouholetých zákazníků je Zemědělské družstvo Klapý, které hospodaří jen pár kilometrů od sídla naší firmy v Čížkovicích u Lovosic. V tomto podniků využívají celkem 5 strojů z našeho portfolia a většina z nich je v momentální době nasazena při sklizni senáží, kdy odváží senáž od řezačky New Holland.

Za agrotrucky lze použít i sedlové návěsy 27
05

Za agrotrucky lze použít i sedlové návěsy "Agrar" od firmy Annaburger

Východoněmecká firma Annaburger je známá výrobou sedlových cisteren za nákladní automobily nebo za agrotrucky. Těchto cisteren většinou o objemu 28 m3 jezdí v Německu veliké množství a stále jdou na odbyt. V roce 2014 však firma Annaburger přišla s novou řadou přívozných cisteren o objemech 24 a 27 m3. Tyto cisterny se vyrábějí ve dvou provedeních. Jako pevný celek nebo jako dělitelný stroj, který se skládá z dolly a sedlového návěsu. A právě tyto sedlové návěsy nacházejí uplatnění u agrotrucků, navíc s možností spojit návěs s dolly a agregovat jej nadále s traktorem.

Stroje Annaburger a Krampe na DOD v Zibohlavech 23
05

Stroje Annaburger a Krampe na DOD v Zibohlavech

V minulém týdnu byly stroje Annaburger a Krampe ve velmi pěkné míře k vidění na dni otevřených dveří v Zibohlavech u Kolína, kde sídlí firma Agroservis JaS s.r.o., která se specializuje na prodej a servis strojů Claas a Vaderstad. Kromě těchto dvou předních značek zastupuje i naše portfolio v oblasti východních Čech. Na dni otevřených dveří tak byly vidět dokonce dva stroje Annaburger a návěs Krampe.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace