Nákupní košík je prázdný

Zemědělská technika

Dopravní a aplikační technika

Firma Annaburger patří k předním evropským výrobcům v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství, které udávají vývojový trend v oblasti tzv. profi techniky. Jako jeden z mála evropských výrobců dopravní techniky vyrábí v jednom závodě traktorové návěsy, aplikační cisterny na kejdu, univerzální rozmetadla hnoje a kompostů, výměnné systémy nástaveb, vozy s výtlačným čelem a nástavby pro nákladní automobily.

Zemědělské návěsy, stavební návěsy, hákové nosiče

Firma Krampe patří již řadu let k vedoucím výrobcům dopravní techniky za traktory v Německu, je jedničkou na trhu v zemědělských návěsech. Značka KRAMPE je považována za synonymum technicky vyspělé, špičkové dopravní techniky v zemědělství. Ročně se u firmy Krampe vyrobí více jak 600 vozů.

Postřikovače

Samochodné postřikovače, nástavby i tažené postřikovače špičkové kvality německé značky DAMMANN jsou na trhu téměř 40 let. Ve svém oboru se řadí k nejlepším, u samochodných postřikovačů jsou na německém trhu dokonce jedničkou. V současné době jsou v nabidce firmy postřikovače o záběru ramen až 42 m s nádržemi 3 000 až 14 000 l.

Rozmetadla průmyslových hnojiv, překládací vozy

Severoněmemecká firma Güstrower se specializuje především na rozmetadla průmyslových hnojiv a vápna. Specialitou a poznávacím znakem rozmetadel je kompaktní řetězový dopravník, který má spoustu výhod oproti gumovému pásu a dobře se osvědčil u rozdílné kvality a konzistence hnojiv. Rozmetadla jsou velmi výkonná a patří ve svém oboru ke špičce v Evropě. Používá je stále více zemědělců, neboť mnozí již pochopili, že jedno rozmetadlo Güstrower zvládne rozmetat veškerá hnojiva včetně vápnění v podniku s 3-4 tisíci ha s náklady o 50 % nižšími a navíc s vyšší přesností.

Aplikační cisterny, míchadla kejdy

Rakouská firma Vakutec je specialista na aplikaci kejdy a také na homogenizaci kejdy, tedy přípravu kejdy pro aplikaci. Je to specialista na tuto problematiku s více jak 40-ti letou tradicí. V ČR pracuje v současnosti více jak 80 ks cisteren s logem Vakutec. Tyto cisterny jsou lehké, mají nízké těžiště, lehké hadicové aplikátory, a jsou proto určeny také do svažitého terénu a pro aplikaci kejdy v porostu. Naše firma nabízí zákazníkovi kompletní poradenství v oblasti využití kejdy.

Botkové aplikátory

Holandská firma Bomech je specialista na aplikační techniku na kejdu. Zabývá se především vývojem a konstrukcí speciálních botkových aplikátorů do travních porostů.

Dělící hlavy pro aplikátory kejdy, hadicové aplikátory, čerpadla, macerátory

Čerpadla s rotačními písty, technika na rozmělnění hmoty pro bioplynové stanice a dávkovací technika na kejdu udělaly firmu Hugo Vogelsang GmbH z německého Essenu známou v oboru. Momentálně je tato špičková firma velice aktivní také v oblasti bioplynových stanic, kde nabízí vedle profesionálních čerpadel také macerátory a rozmělňovače hmoty, která se dávkuje do fermentorů.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás