Nákupní košík je prázdný

DAMMANN

Historie německé firmy DAMMANN se začala psát již v r. 1968, kdy byl vyroben první postřikovač. Výrobní firma HERBERT DAMMANN GmbH byla založena v r. 1979. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vývoji se firma řadí na trhu k vedoucím značkám ve svém oboru. U samochodných postřikovačů je na německém trhu dokonce jedničkou.

Veškeré produkty značky DAMMANN jsou charakteristické především svou robustností, stabilitou, spolehlivostí, přesností postřiku  a také dlouhou životností. Tato značka nabízí široké spektrum postřikovačů s velkou variabilitou a kombinovatelností s cílem nalézt to nejlepší řešení pro každého zákazníka. Významná je spolupráce firmy DAMMANN s firmou Mercedes-Benz, velmi využívané  jsou nosiče nástaveb UNIMOG.

V roce 2014 rozříšila firma DAMMANN své výrobní prostory o 3000 m2 v místě svého dosavadního
působení, v Buxtehude - Hedendorfu nedaleko Hamburku.

V současné době jsou v nabídce firmy samochodné postřikovače, nástavby i tažené postřikovače o rozpětí až 42 m s nádržemi až 14 000 l.

Firma CRS Marketing, s.r.o. se stala v roce 2016 oficiálním zástupcem značky DAMMANN v ČR.

Více informací můžete nalézt na internetových stránkách firmy DAMMANN:   http://www.dammann-technik.de/

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás