Nákupní košík je prázdný

Technologie výroby krmiv

Technologie konzervace a skladování krmiv ve vacích

Konzervace a skladování krmiv ve vacích je flexibilní a vysoce výkonný systém, který svým výkonem vyhovuje nejmodernější sklízecí technice. Ve vacích je možné skladovat všechna zemědělská krmiva ekologicky a bez ztrát. Firma Budissa Bag z německého Kleinbautzenu své lisy neustále vyvíjí. V současné době jsou na trhu lisy s výkonem až 250 t/hod. a průměrem vaku 3,6 m, kam se uloží až 1500 t siláže.

Silážní fólie, síťovina na kulaté balíky

Německá firma RKW patří mezi vedoucí evropské výrobce fólií. Od této značky nabízíme především silážní fólie a síťovinu na kulaté balíky. Síťovinu Rondotex zná každý profesionál okolo balení slámy a sena, systém zakrývání silážních žlabů Polydress pak každý farmář na výrobou mléka a masa. Zajímavou novinkou posledních let je kombinovaná silážní fólie O2 Barier 2v1.

Efektivní ochrana balíků slámy, sena a obilí

Ochranná plachta z netkané textilie s názvem TenCate TOPTEX slouží k zakrytí balíků slámy, sena a obilí. Výrobcem je rakouská firma TENCATE. Plachta spolehlivě chrání balíky slámy i sena před povětrnostními vlivy a zajišťuje dobrou prodyšnost. Uskladněné obilí chrání před znečištěním ptačím trusem a jinými nežádoucími příměsemi, přičemž dochází k dobrému provětrávání, a tím k ochraně před plesnivěním.

Aplikátory biologických konzervantů, konzervační přípravky

Dr. Bernd Pieper je považován za jednoho z nejlepších krmivářů v Německu v oblasti vysokoprodukčních dojnic. Jeho metoda konzervace píce bakteriemi mléčného kvašení je již lety osvědčená. Naše firma nabízí od této firmy především konzervační přípravek BIOSIL a jednoduché výkonné aplikátory na biologické konzervanty.

Moderní technologie kompostování biologicky rozložitelných odpadů

Technologie kompostování budoucnosti - oproti klasické výrobě kompostů výrazně urychluje dobu kompostování a zároveň výrazně snižuje náklady na výrobu kompostů.

Aplikátory na aditiva

Řešení aplikátoru na konzervanty na míru a nejen to .... Německá firma Silaspray se specializuje na výrobu různých typů aplikátorů na konzervanty. V nabídce je široký výběr typů od nejjednodušších až po ty nejsložitější, na biologické i chemické konzervanty, na kyselé soli nebo také na kyselinu mravenčí a propionovou. Firma vyrábí řešení dle přání a potřeb zákazníka. V naší nabídce jsou od této firmy také aplikátory pro konzervaci obilí.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás