Nákupní košík je prázdný

Dr. Pieper

Krmivář z Brandenburgu

Dr. Bernd Pieper je považován za jednoho z nejlepších krmivářů v Německu v oblasti vysokoprodukčních dojnic. Před lety založil firmu Dr. Pieper-technologie und Produktentwicklung se sídlem v Dabergotzu u Neuruppinu. Tato firma se stala jednou z nejlepších v oblasti senážování píce v Německu a potažmo v Evropě. Dr. Pieper vyvinul velmi zajímavou metodu senážování píce s bakteriemi mléčného kvašení BIO-SIL a melasou.

Tato metoda se rychle rozšířila do celého východního Německa, kde jsou převážně velké farmy s 400 kusy dojnic a více. Vedle toho vlastní Dr. Pieper svůj zemědělský podnik s 2400 ha a 300 dojnicemi. Stabilní dojivost  zde v posledních letech udržoval na hodnotě 12 000 l /dojnici a rok. Vše, co vzniklo na jeho farmě, se vzápětí dostalo také do programu jeho prodejní firmy. To platí o bezplovákových napáječkách, prodeji propylenglykolu, palmového tuku i kyselých solí.

 Naše firma zastupuje firmu Dr. Piepera na trhu v ČR od roku 1998.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás