Nákupní košík je prázdný

Nabídka práce

NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST ve společnosti CRS Marketing s.r.o.

Pokud máte zájem u nás pracovat, kontaktujte nás.

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • odborný servis zemědělských strojů
  • samostatná práce v diagnostice a opravě strojů
  • péče o stávající zákazníky
  • zaškolování obsluhy nových strojů
  • předvádění techniky

Požadujeme:

  • SOU s výučním listem nebo SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo automobilů (obor automechanik, elektromechanik apod.)
  • praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo automobilů výhodou
  • standardní znalost práce na PC
  • znalost NJ výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B (T a C výhodou)
  • manuální zručnost, pečlivost
  • speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík apod.) výhodou
  • komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům
  • časovou flexibilitu
  • bydliště v Ústeckém kraji výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v menší firmě, která reprezentuje známé značky zemědělské techniky
  • dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • práci v zaměstnaneckém pracovním poměru
  • samostatnou tvořivou práci
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned