Nákupní košík je prázdný

Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

Agrospol Mladá Vožice a.s.

Agrospol Mladá Vožice a.s. Vždy nás potěší prodej jakéhokoliv stroje. Ale ještě více nás těší, když je zákazník spokojený. A když se na nás obrátí příště znovu. Takové to bylo i s předním jihočeským zemědělským podnikem - Agrospol Mladá Vožice a.s. Naše vžájemná spolupráce trvá více než 11 let a za tu dobu jsme do Mladé Vožice dodali 7 Annaburgerů.

Zemědělská a.s. Krucemburk

Zemědělská a.s. Krucemburk Podniky na Vysočině jsou většinou charakteristické svou rozsáhlou živočišnou výrobou a tedy ivelkým objemem převážených materiálů. To klade vysoké nároky na dopravní techniku. Takovým podnikem je i Zemědělská a.s. Krucemburk, která hospodaří u Ždírce nad Doubravou, a v dopravě využívá návěsy Krampe.

Zemědělská a.s. Horní Bradlo

Zemědělská a.s. Horní Bradlo Velkou výhodou techniky Annaburger je šířka produktového portfolia. Málokterý výrobce dopravní techniky vyrábí cisterny, rozmetadla, návěsy, překládací vozy a výměnné systémy. To vše navíc v různých velikostech, za traktory, za tahače návěsů nebo jako nástavby na nákladní auta. To umožňuje podnikům vyřešit veškerou svou dopravu stroji jedné značky. Tak jak to udělali v Zemědělské a.s. Horní Bradlo.

ZEVOS a.s.

ZEVOS a.s. Velkobojemové návěsy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax byly postaveny primárně pro službaře a podniky, které potřebují přepravit velké množství materiálu na velké vzdálenosti. Jedním z takových podniků je ZEVOS a.s., hospodařící na uherskohradišťsku. Dopravu v podniku řeší převážně dva třínápravové vozy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax

Zemagro spol. s r.o.

Zemagro spol. s r.o. Oblast kolem Kyjova je pověstná svým velice kopcovitým terénem a komplikovanými podmínkami pro veškerou techniku, která se pohybuje na polích. Těší nás, že i v těchto náročných podmínkách se uplatnila technika Annaburger a Güstrower.

KLAS Nekoř a.s.

KLAS Nekoř a.s. Akciová společnost KLAS Nekoř je další z podniků, kteří bourají mýty o tom, že v kopcovitém terénu se nedá pracovat s velkými vozy. Byť hospodaří na svažitých pozemcích nedaleko Žamberka, tak dlouhá léta s úspěchem využívají dvě kombinovaná rozmetadla Annaburger a návěs Krampe.

Boby - Fleisch spol. s r.o.

Boby - Fleisch spol. s r.o. Sedlové cisterny Annaburger jsou v Německu populárním prostředkem pro dopravu velkého množství kejdy k samochodným aplikátorům. Jedná se o speciálně vyráběné návěsy pro zemědělské využití, které svou robustností a spolehlivostí skvěle snáší zemědělský provoz. Prvním uživatelem sedlové cisterny Annaburger v ČR byla společnost Boby - Fleisch spol. s r.o.

ZD Velká Chýška

ZD Velká Chýška Cisterny s čerpadlem dominují německému trhu a ne jinak je tomu i u značky Annaburger, kdy většina cisteren putujících na domácí trh je vybavena právě čerpadlem. V ČR se stále preferují jednodušší cisterny s vývěvou. Prvním zákazníkem, který zakoupil třínápravovou cisternu Annaburger s čerpadlem bylo ZD Velká Chýška.

Zemědělské družstvo Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník V Zemědělském družstvu Jeseník používají velice moderní soupravu na aplikaci kejdy do travního drnu. Soupravu tvoří cisterna Annaburger HTS 20.27 o objemu 15 kubíků a diskový injektor Vredo o záběru 5,2 m s roztečí disků 17,5 cm.

Rostislav Kubát

Rostislav Kubát Aplikace vápenců získává na stále větším významu, neboť při rozsáhlém pěstování kukuřice je potřeba vyrovnávat pH v půdě. Rozmetadla Güstrower, které jsou k aplikaci vápence přímo stvořená, si tak nachází stále více nových zákazníků mezi podniky, soukromými farmáři i službaři. Nejzajímavější rozmetadlo Güstrower v ČR má pan Kubát z Dědic u Tábora

ZD Křižanovsko

ZD Křižanovsko Již mnoho let se snažíme propagovat ekonomické využití kejdy a digestátu při hnojení plodin především v jarních měsících. Věříme, že to je to správné využití kejdy a digestátu, které vede ke značné úspoře nákladů a ke zlepšení výnosů. Velice dobře to pochopili v ZD Křižanovsko, kde používají cisternu Vakutec VT14800.

Zemědělská a.s. Čejkovice

Zemědělská a.s. Čejkovice Cisterny Vakuomat se zapsaly velice dobře do povědomí českých zemědělců, v České republice se jich prodaly desítky. Rakouský výrobce již za tu dobu změnil název na Vakutec, ale přednost cisteren zůstala - menší, jednoduché, lehké a spolehlivé. Své o tom vědí také v Zemědělské a.s. Čejkovice.

AGROSPOL, Malý Bor a.s.

AGROSPOL, Malý Bor a.s. S rostoucím zájmem o provoz Tater v zemědělství začal adekvátně stoupat zájem o nástavby na čtyřnápravové podvozky. Prvním případem, který se podařilo realizovat, byla nástavba s výtlačným čelem Schubmax, která se dodala na podvozek Tatra Phoenix do Malého Boru u Strakonic.

ZD Mříčná - Peřimov

ZD Mříčná - Peřimov Že Annaburgery odvedou skvělou práci i v horských oblastech dokazuje případ ZD Mříčná - Peřimov, kde od roku 2015 jezdí výměnný systém Annaburger HTS 20.79 ve velmi kopcovitých podmínkách.

Agroslužby Polcar

Agroslužby Polcar Agroslužby Polcar patří mezi renomované poskytovatele služeb kombajny v oblasti středních a severozápadních Čech. A v oblasti nasazení překládacích vozů ve službách při sklizni obilí jsou dokonce průkopníky. První překládací vůz Annaburger zakoupili v roce 2008 po dlouhém zkoušenía vybírání vhodného stroje.

FM AGRO s.r.o.

FM AGRO s.r.o. Firma FM AGRO s.r.o. se zabývá poskytování služeb v zemědělství v oblasti Prahy a přilehlých okresů. Kromě sklizně obilí komajnem se firma zabývá i rozmetáním hnojů a kompostů, k čemuž používá rozmetadlo Annaburger HTS 22.04 - největší dvounápravové rozmetadlo na trhu

PALOMO, a.s.

PALOMO, a.s. PALOMO, a.s. se sídlem v Lošticích u Mohelnice je velmi známý a pokrokový podnik, který hospodaří na více než 2 000 hektarech. Kromě pěstování obilovin a cukrovky se věnují i chovu prasat a dojnic s tržní produkcí mléka. Technika Annaburger v Lošticích pracuje od roku 2003.

DZS Struhařov a.s.

DZS Struhařov a.s. Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus.

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy Zemědělské obchodní družstvo Potěhy patří mezi naše věrné a dlouhodobé zákazníky. První Annaburger jsme do Potěh dodali v roce 1998. Od té doby se naše společná spolupráce rozrostla na 7 různých strojů Annaburger a dvě rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower.

AGROSERVIS TRADING a.s.

AGROSERVIS TRADING a.s. Společnost AGROSERVIS TRADING a.s. patří k nejznámějším a největším podnikům v ČR. Ostatně různá "nej" bychom vyjmenovávali asi dlouho. Z hlediska Annaburgerů patří k největším zákazníkům a k průkopníkům používání překládacích vozů. Dnes podniky spadající pod AGROSERVIS TRADING provozují 18 Annaburgerů.

Přejít na stranu: 1 2 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás