Nákupní košík je prázdný

Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

Zemědělské družstvo Bělčice

Zemědělské družstvo Bělčice Náš zákazník od roku 2012, kdy pořídili teprve druhý jednoúčelový TeleLiner v České republice. V posledních dvou letech přešlo družstvo na aplikaci digestátu pomocí aplikátorů Bomech Farmer, se kterými panuje veliká spokojenost.

Lojka s.r.o.

Lojka s.r.o. Pan Lojka poskytuje služby v zemědělství již 17 let a od roku 2012 rozmetá s technikou Annaburger. O množství rozmeteného materiálu a o spokojenosti s technikou Annaburger hovoří fakt, že pan Lojka za 9 let stihl již dvakrát vyměnit rozmetadlo Annaburger za nové.

Zemědělské obchodní družstvo Hořice

Zemědělské obchodní družstvo Hořice Náš významný zákazník s rozsáhlou živočišnou výrobou, která vyžaduje převoz velkého množství materiálů. V současné době družstvo provozuje 6 Annaburgerů (7 kusů v historii), včetně jedné z největších aplikačních linek dvounápravových rozmetadel v České republice.

Agrospol Mladá Vožice a.s.

Agrospol Mladá Vožice a.s. Vždy nás potěší prodej jakéhokoliv stroje. Ale ještě více nás těší, když je zákazník spokojený. A když se na nás obrátí příště znovu. Takové to bylo i s předním jihočeským zemědělským podnikem - Agrospol Mladá Vožice a.s. Naše vžájemná spolupráce trvá více než 11 let a za tu dobu jsme do Mladé Vožice dodali 7 Annaburgerů.

Zemědělská a.s. Krucemburk

Zemědělská a.s. Krucemburk Podniky na Vysočině jsou většinou charakteristické svou rozsáhlou živočišnou výrobou a tedy ivelkým objemem převážených materiálů. To klade vysoké nároky na dopravní techniku. Takovým podnikem je i Zemědělská a.s. Krucemburk, která hospodaří u Ždírce nad Doubravou, a v dopravě využívá návěsy Krampe.

ZEVOS a.s.

ZEVOS a.s. Velkobojemové návěsy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax byly postaveny primárně pro službaře a podniky, které potřebují přepravit velké množství materiálu na velké vzdálenosti. Jedním z takových podniků je ZEVOS a.s., hospodařící na uherskohradišťsku. Dopravu v podniku řeší převážně dva třínápravové vozy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax

Zemagro spol. s r.o.

Zemagro spol. s r.o. Oblast kolem Kyjova je pověstná svým velice kopcovitým terénem a komplikovanými podmínkami pro veškerou techniku, která se pohybuje na polích. Těší nás, že i v těchto náročných podmínkách se uplatnila technika Annaburger a Güstrower.

KLAS Nekoř a.s.

KLAS Nekoř a.s. Akciová společnost KLAS Nekoř je další z podniků, kteří bourají mýty o tom, že v kopcovitém terénu se nedá pracovat s velkými vozy. Byť hospodaří na svažitých pozemcích nedaleko Žamberka, tak dlouhá léta s úspěchem využívají dvě kombinovaná rozmetadla Annaburger a návěs Krampe.

Boby - Fleisch spol. s r.o.

Boby - Fleisch spol. s r.o. Sedlové cisterny Annaburger jsou v Německu populárním prostředkem pro dopravu velkého množství kejdy k samochodným aplikátorům. Jedná se o speciálně vyráběné návěsy pro zemědělské využití, které svou robustností a spolehlivostí skvěle snáší zemědělský provoz. Prvním uživatelem sedlové cisterny Annaburger v ČR byla společnost Boby - Fleisch spol. s r.o.

ZD Velká Chýška

ZD Velká Chýška Cisterny s čerpadlem dominují německému trhu a ne jinak je tomu i u značky Annaburger, kdy většina cisteren putujících na domácí trh je vybavena právě čerpadlem. V ČR se stále preferují jednodušší cisterny s vývěvou. Prvním zákazníkem, který zakoupil třínápravovou cisternu Annaburger s čerpadlem bylo ZD Velká Chýška.

Zemědělské družstvo Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník V Zemědělském družstvu Jeseník používají velice moderní soupravu na aplikaci kejdy do travního drnu. Soupravu tvoří cisterna Annaburger HTS 20.27 o objemu 15 kubíků a diskový injektor Vredo o záběru 5,2 m s roztečí disků 17,5 cm.

Rostislav Kubát

Rostislav Kubát Aplikace vápenců získává na stále větším významu, neboť při rozsáhlém pěstování kukuřice je potřeba vyrovnávat pH v půdě. Rozmetadla Güstrower, které jsou k aplikaci vápence přímo stvořená, si tak nachází stále více nových zákazníků mezi podniky, soukromými farmáři i službaři. Nejzajímavější rozmetadlo Güstrower v ČR má pan Kubát z Dědic u Tábora

ZD Křižanovsko

ZD Křižanovsko Již mnoho let se snažíme propagovat ekonomické využití kejdy a digestátu při hnojení plodin především v jarních měsících. Věříme, že to je to správné využití kejdy a digestátu, které vede ke značné úspoře nákladů a ke zlepšení výnosů. Velice dobře to pochopili v ZD Křižanovsko, kde používají cisternu Vakutec VT14800.

Zemědělská a.s. Čejkovice

Zemědělská a.s. Čejkovice Cisterny Vakuomat se zapsaly velice dobře do povědomí českých zemědělců, v České republice se jich prodaly desítky. Rakouský výrobce již za tu dobu změnil název na Vakutec, ale přednost cisteren zůstala - menší, jednoduché, lehké a spolehlivé. Své o tom vědí také v Zemědělské a.s. Čejkovice.

AGROSPOL, Malý Bor a.s.

AGROSPOL, Malý Bor a.s. S rostoucím zájmem o provoz Tater v zemědělství začal adekvátně stoupat zájem o nástavby na čtyřnápravové podvozky. Prvním případem, který se podařilo realizovat, byla nástavba s výtlačným čelem Schubmax, která se dodala na podvozek Tatra Phoenix do Malého Boru u Strakonic.

ZD Mříčná - Peřimov

ZD Mříčná - Peřimov Že Annaburgery odvedou skvělou práci i v horských oblastech dokazuje případ ZD Mříčná - Peřimov, kde od roku 2015 jezdí výměnný systém Annaburger HTS 20.79 ve velmi kopcovitých podmínkách.

Agroslužby Polcar

Agroslužby Polcar Agroslužby Polcar patří mezi renomované poskytovatele služeb kombajny v oblasti středních a severozápadních Čech. A v oblasti nasazení překládacích vozů ve službách při sklizni obilí jsou dokonce průkopníky. První překládací vůz Annaburger zakoupili v roce 2008 po dlouhém zkoušenía vybírání vhodného stroje.

FM AGRO s.r.o.

FM AGRO s.r.o. Firma FM AGRO s.r.o. se zabývá poskytování služeb v zemědělství v oblasti Prahy a přilehlých okresů. Kromě sklizně obilí komajnem se firma zabývá i rozmetáním hnojů a kompostů, k čemuž používá rozmetadlo Annaburger HTS 22.04 - největší dvounápravové rozmetadlo na trhu

PALOMO, a.s.

PALOMO, a.s. PALOMO, a.s. se sídlem v Lošticích u Mohelnice je velmi známý a pokrokový podnik, který hospodaří na více než 2 000 hektarech. Kromě pěstování obilovin a cukrovky se věnují i chovu prasat a dojnic s tržní produkcí mléka. Technika Annaburger v Lošticích pracuje od roku 2003.

DZS Struhařov a.s.

DZS Struhařov a.s. Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus.

Přejít na stranu: 1 2 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás