Nákupní košík je prázdný

Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

Astur Straškov a.s. Straškov u Roudnice nad Labem

Astur Straškov a.s. Straškov u Roudnice nad Labem Společnost Astur Straškov a.s. vlastní již odroku 2004 velkoplošné rozmetadlo minerálních hnojiv Gustrower, model D-57 o objemu 11 m3. S provozek rozmetadla je maximálně spokojena.

ZP Ostrov u Žďáru nad Sázavou

ZP Ostrov u Žďáru nad Sázavou Společnost ZP Ostrov u Ždáru nad Sázavou hospodaří na Vysočině na výměře 1200 ha. Specializuje se na chov skotu (530 kusů s dojivostí 9300 l mléka za rok) a na chov prasat. V roce 2009 společnost zakoupila novou cisternu Vakutec VA 14800 o objemu 14,8 m3 a hadicovým aplikátorem Swing -up o záběru 9 m.

DVPM Slavíkov

DVPM Slavíkov Společnost DVPM Slavíkov hospodaří v chráněné krajinné oblasti Železné hory.V současnosti obhospodařuje přes 2100 ha zemědělské půdy v nadmořské výšce 600 m nad mořem. Rostlinná výroba produkuje především krmné plodiny pro vysokoprodukční dojnice. Pícniny podnik pěstuje asi na 620 ha.

Agroservis - 1. zemědělská a.s.Višňové

Agroservis - 1. zemědělská a.s.Višňové Společnost Agroservis -1.zemědělská a.s. Višňové u Znojma patří s výměrou přes 9500 ha k největším zemědělským podniků u nás. Společnost se specializuje na výrobu obilovin, olejnin, cukrovky a na výrobu vepřového masa.

Agroslužby Trnovany a.s.

Agroslužby Trnovany a.s. Firma Agroslužby Trnovany se zabývá službami v oblasti aplikace drůběžího trusu . Rozmetadlo na bázi výměnného systému Multi Land HTS 18.79 je opatřeno kompostovacími nástavbami ,zvyšujícími objem korby na 16 m3.

Poděbradská Blata a.s.

Poděbradská Blata a.s. Společnost Poděbradská Blata a.s. hospodaří na 3080 ha zemědělské půdy v oblasti okolo Poděbrad. Na 1600 ha pěstují obiloviny,160 ha zabírá cukrovka,300 ha vojtěška, zbytek kukuřice, slunečnice a řepka.

První zemědělská Záhornice

První zemědělská Záhornice Společnost První zemědělská Záhornice a.s. hospodaří na asi 2790 ha zemědělské půdy. Z celkové výměry připadá asi 60% na obiloviny,16% na vojtěšku,4% na luštěniny. V živočišné výrobě se podnik specializuje na chov prasat v uzavřeném obratu.

Agrodružstvo Jevišovice

Agrodružstvo Jevišovice Společnost Agrodružstvo Jevišovice patří s výměrou 8600 ha k největším zemědělským podnikům u nás. V rostlinné výrobě jsou zastoupeny na 4000 ha obiloviny, na 500 ha je pěstována soja, na 2500 ha kukuřice, dalším zaměřením je pěstování zeleniny na 300 ha je pěstována petrželová nať,100 ha tvoří kořenová zelenina, na zbytku plochy jsou pěstovány krmné plodiny.

ZEAS Oskořínek a.s.

ZEAS Oskořínek a.s. Společnost ZEAS Oskořínek a.s. hospodaří na výměře asi 2000 ha v oblasti nedaleko od města Nymburk. V rostlinné výrobě pěstuje obiloviny, olejniny, cukrovou řepu,krmné plodiny (kukuřice, vojtěška). V živočišné výrobě je podnik zaměřen na chov hovězího dobytka v uzavřeném obratu stáda.

AGRO Poříčí s.r.o.

AGRO Poříčí s.r.o. Společnost AGRO Poříčí s.r.o. hospodaří asi na 1650 ha zemědělské půdy v oblasti okolo Benešova. Zaměření firmy je zatím především na rostlinnou výrobu, kdy podnik na 850 ha pěstuje obiloviny, 250 ha tvoří kukuřice na zrno,60 ha kukuřice na siláž,250 ha řepky a 130 ha luk. V současnosti začíná podnik s chovem brojlerů a výkrmem býků.

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy Zemědělská společnost ZOD Potěhy hospodaří na asi 3300 ha zemědělské půdy nedaleko od Čáslavi. již tradičně je tento podnik zaměřen na pěstování cukrové řepy (vlastní sklizeč Holmer),na zrnovou kukuřici, obiloviny, řepku a pícniny pro vysokoprodukční dojnice. Zemědělský podnik vlastní v současné době již tři Annaburgery.

DZS Struhařov a.s.

DZS Struhařov a.s. Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus.

Soukromá farma ing. Josefa Kamaryta

Soukromá farma ing. Josefa Kamaryta Farma soukromého farmáře pana ing.Josefa Kamaryta je v mnoha ohledech netradiční. Farmář hospodaří v oblasti Vysočiny nedaleko od Telče a je zaměřen jen na rostlinnou výrobu. V této oblasti pan ing.Kamaryt pěstuje obiloviny, řepku, zrnovou kukuřici, mák a kmín.