Nákupní košík je prázdný

KLAS Nekoř a.s.

KLAS Nekoř a.s. je po republice známá jako firma, která se zabývá prodejem špičkové techniky Claas. Krom toho se firma zabývá i zemědělskou výrobou, konrétně pěstováním řepky, máku, trav na semeno, krmných plodin, kmínu a lnu. V živočišné výrobě chovají přes 600 kusů červenostrakatého skotu.

Senážní vozy

V roce 2001 zakoupila společnost rozmetadlo Annaburger HTS 20.04 s přestavbou na senážní vůz. V té době se jednalo o jedno z největších rozmetadel na trhu s délkou ložné plochy 6,3 m a kvalitním a rovnoměrným rozhozem. Stejný stroj byl zakoupen také v roce 2014. Obě rozmetadla jsou vybavena kloubovou nápravou a pneumatikami 560/60 R22,5. Oba stroje mají přestavby na senážní vůz, přičemž novější stroj má i rychlovyprazdňování, které vůz vyprázdní na jámě za jednu minutu.

Návěs Krampe

V roce 2014 společnost zakoupila také náš předváděcí návěs Krampe Big Body 650S. Návěs má základní objem 22,5 m3, ten je dále zvýšen nástavky na 31 m3. Korba je sklápěná dozadu a vlevo. Vůz má robustní parabolicky odpružené nápravy s nosností pružin 32 tun, pneumatiky jsou Michelin 600/55 R26,5. Třešničkou na dortu je hydraulické podepření nápravy při sklápění.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás