Nákupní košík je prázdný

O nás

Firma CRS Marketing, s.r.o. se od roku 1995 specializuje na dvě hlavní oblasti své činnosti. První nejširší oblastí našich aktivit  je zemědělská dopravní technika,  aplikace organických a minerálních hnojiv a ochrana rostlin. Druhou oblastí naší činnosti jsou technologie senážování objemných krmiv do vaků a do žlabů. Postupem času jsme se stali kompetentním dodavatelem předních podniků služeb, velkých zemědělských společností a provozovatelů bioplynových stanic.

Řešení dopravy, skladování a aplikace organických hnojiv v praxi je naše každodenní práce. Naše firma zastupuje na našem trhu především značky Annaburger, Güstrower, Krampe, Vakutec, Budissa Bag, RKW a Silaspray. V roce 2016 se naše firma stala  v ČR výhradním zástupcem pro aplikační techniku značky Dammann.

Vedle prodeje techniky a technologií nabízíme našim zákazníkům a prodejcům také profesionální poradenství,  rychlou dodávku náhradních dílů a servis. Pro zákazníky z oboru bioplynových stanic nabízíme rychlý servis čerpadel a techniky firmy Vogelsang.

Sídlo firmy CRS Marketing, s.r.o. a zároveň tzv. kompetenční centrum, včetně školícího střediska je v Čížkovicích u Lovosic. Zákazníci zde najdou sklad náhradních dílů, opravárenskou halu a školící středisko pro prodejce a zákazníky naší firmy.

Všem zákazníkům nabízíme individuální přístup, včetně poradenství a možnosti odzkoušení prodávané techniky. V sídle firmy v Čížkovicích se nachází výstavní prostor s novými stroji značek, které zastupujeme.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás