Nákupní košík je prázdný

Novinky

Jeden z nejlépe vybavených návěsů Annaburger HTS 20.12 byl uveden do provozu 04
10

Jeden z nejlépe vybavených návěsů Annaburger HTS 20.12 byl uveden do provozu

Jednoúčelové návěsy Annaburger se těší stále velké popularitě u zákazníků v ČR. V současné době se naprostá většina těchto návěsů prodává na hydraulicky odpruženém podvozku, což je pozoruhodné, když si uvědomíme, jak málo konkurenčních značek toto řešení nabízí. Krom tohoto trendu spatřujeme i obecně vyšší nároky na výbavu návěsů. Zákazníci od svých Annaburgerů chtějí zkrátka více.

V České republice se testoval nový překládací vůz od Annaburgeru 20
09

V České republice se testoval nový překládací vůz od Annaburgeru

Před mnoha lety stála Česká republika u zrodu překládacích vozů Annaburger, kdy na dva výměnné systémy Annaburger byly samo domo postaveny první překládací nástavby, které později daly základ pro oficiální překládací vozy z Annaburgu. Díky této dlouhotrvající tradici jsme měli tu čest obdržet jeden ze dvou prototypů nového tandemového překládacího vozu HTS 24.16 a o letošních žních ho vyzkoušet v provozu.

Nové rozmetadlo Güstrower jezdí ve východních Čechách 28
07

Nové rozmetadlo Güstrower jezdí ve východních Čechách

Rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower jsou jedny z nejuniverzálnějších strojů na trhu a poradí si s neuvěřitelně širokou škálou různých materiálů. Vděčí za to především řetězovému dopravníku, který dokáže agresivně rozrušit materiál v zásobníku, ale zároveň ho dodá precizně k rozmetacím kotoučům. Jedno z letos dodaných rozmetadel jezdí nedaleko Žamberka.

Pan Lojka využívá ve službách skvěle vybavené rozmetadlo Annaburger 09
07

Pan Lojka využívá ve službách skvěle vybavené rozmetadlo Annaburger

Rozmetadla Annaburger se těší veliké popularitě v celé východní Evropě. V podmínkách České republiky si nachází zákazníky mezi velkými podniky s živočišnou výrobou, službaři i soukromými zemědělci. Všechny tyto skupiny shodně oceňují velkou ložnou plochu rozmetadel a především skvělou kvalitu práce a rovnoměrný rozhoz. Firma pana Lojky má s Annaburgery dlouholeté zkušenosti a nás velmi těší, že si letos pořídil jedno z nejlépe vybavených rozmetadel v ČR.

Návěs Annaburger HTS 22.12 jezdí v Úněšově 29
06

Návěs Annaburger HTS 22.12 jezdí v Úněšově

Jednoúčelové návěsy Annaburger se těší vysoké popularitě již mnoho let. S nástupem nových koreb EcoLiner v roce 2014 se staly cenově zajímavější pro spoustu zákazníků a zájem o tyto návěsy nové či předváděcí prakticky neutichá. Každý rok se snažíme mít několik předváděcích strojů k dispozici na vyzkoušení a na konci roku se tyto návěsy prodají zájemcům. Takový osud potkal i návěs Annaburger HTS 22.12.

Dvě sedlové cisterny Annaburger za traktory Tatra 10
06

Dvě sedlové cisterny Annaburger za traktory Tatra

Sedlové cisterny patří k zajímavému segmentu firmy Annaburger. Jedná se totiž o ryzí speciály na přívoz kejdy a digestátu, které jsou primárně stavěné pro práci ve ztížených podmínkách a jízdu na nezpevněných cestách. To vše s osvědčenou lehkou sklolaminátovou nádrží. Dvě nejmenší cisterny v nabídce o objemu 21 kubíků jsme na jaře předali do společnosti Rhea Holding.

Samochodný postřikovač Dammann DT2800H se předváděl v Čechách 12
05

Samochodný postřikovač Dammann DT2800H se předváděl v Čechách

Firma Dammann patří řadu let k absolutní špičce, co se týká výroby postřikovačů. Její stroje nachází uplatnění na téměř všech kontinentech a pravidelně pomáhají určovat trendy v oblasti ochrany rostlin. Firma se především specializuje na preciznost práce a maximální využití potenciálu přípravků. Před pár týdny jsme přednosti samochodného postřikovače Dammann demonstrovali přímo u zákazníka ve středních Čechách.

Nový Güstrower jezdí nedaleko Mělníka 16
04

Nový Güstrower jezdí nedaleko Mělníka

Tažená rozmetadla minerálních hnojiv od firmy Güstrower jsou dobře zavedená v ČR a jsou mezi zákazníky ceněné, jako univerzální stroje schopné rozmetat širokou škálu materiálů s vysokou přesností, a to především díky řetězovému dopravníku. Jedno z nových rozmetadel Güstrower jsme předali v březnu panu Mikešovi, který hospodaří kolem Mšena severně od Mělníka.

Nový polostavební návěs HD 550 od firmy Krampe 10
03

Nový polostavební návěs HD 550 od firmy Krampe

Západoněmecký výrobce Krampe je proslavený svými speciálními návěsy na převoz zeminy a sutí, především legendárními návěsy HP 20 Halfpipe, které se staly etalonem pro to, jak by traktorový návěs pracující na stavbách měl vypadat. Novinka HD 550 představuje přechod mezi stavebním speciálem HP 20 a polostavební řadou návěsů SK.

Firma Dammann představila samochodný postřikovač na pásových jednotkách 03
03

Firma Dammann představila samochodný postřikovač na pásových jednotkách

Západoněmecká firma Dammann je legenda ve výrobě postřikovačů a její stroje, kterými od 70. let minulého století zásobuje zemědělce po celém světě, pravidelně posouvají možnosti postřikovačů kupředu. Již teď používají stroje od této firmy prvky, které jsou pro ostatní nedosažitelné, nebo alespoň horkou novinkou. A firma Dammann jde dále. Poslední novinkou je samochodný postřikovač, kde lze kola vyměňit za pásové jednotky.

Ve Višňové používají dva třínápravové TeleLinery 22
02

Ve Višňové používají dva třínápravové TeleLinery

Koncept kombinovaného rozmetadla hnoje TeleLiner od firmy Annaburger je ojedinělý na evropském trhu a svými parametry doslova nemá konkurenci, i když se jedná o velmi specifický stroj pro omezenou skupinu zákazníků. Jedním z uživatelů TeleLinerů je Agroservis Trading a.s. se sídlem ve Višňové, kde provozují dva třínápravové výměnné systémy Annaburger HTS 33.79 s nástavbami TeleLiner a jednu tandemovou verzi.

Návěs Krampe BB 540 Carrier jezdí na soukromé farmě 27
11

Návěs Krampe BB 540 Carrier jezdí na soukromé farmě

V letošním roce jsme dodali nový návěs Krampe Big Body 540 Carrier na soukromou farmu na Broumovsku. Návěs je svou velikostí naprosto ideální do takových podmínek, poradí si s ním lehký traktor a nízké těžiště ocení obsluha při jízdě v kopcovitém terénu, který je na Broumovsku de facto všude.

Annaburger číslo 1 000 dorazil do České republiky 12
10

Annaburger číslo 1 000 dorazil do České republiky

Letos na podzim naše firma slavila veliké jubileum. Do České republiky jsme dodali vůz Annaburger s pořadovým číslem 1 000. Jedná se o naprosto famózní číslo, protože většina z těchto vozů jsou velké stroje o celkové hmotnosti minimálně 20 tun. A do tohoto počtu nejsou započtené třeba různé nástavby na výměnný systém. A osud tomu chtěl, že jubilejní Annaburger byl skvěle vybavený velkoobjemový vůz HTS 33.03 v plné palbě.

Nová předváděcí cisterna Annaburger ve špičkové výbavě 02
09

Nová předváděcí cisterna Annaburger ve špičkové výbavě

Letošní rok měl být ve znamení velmi zajímavých předváděcích strojů Annaburger. Jejich představení mělo proběhnout na Techagru a pak mělo probíhat intenzivní předvádění po celé republice. Situace se velmi zásadně změnila, ale předvádění strojů neohrozila. Novou sedlovou cisternu Annaburger jsme již představili, a dnes se blíže podíváme na naší chloubu - aplikační cisternu Annaburger HTS 24.28 - nejlépe vybavenou cisternu Annaburger v ČR.

Další z cisteren Annaburger HTS 20M.27 jezdí v Pojbukách 05
08

Další z cisteren Annaburger HTS 20M.27 jezdí v Pojbukách

Takzvané "M-kové" cisterny Annaburger se od svého uvedení na trh těší veliké popularitě. Jedná se o jednoduché a spolehlivé stroje, které navazují na úspěchy legendárních "htsek", které se vyráběly před desítkami let ve stejném závodě v Annaburgu. Jedna z prvních cisteren HTS 20M.27 o objemu 12 kubíků skončila na jihu Čech v Zemědělském družstvu Pojbuky.

Nové rozmetadlo Annaburger pracuje od dubna u Jihlavy 22
06

Nové rozmetadlo Annaburger pracuje od dubna u Jihlavy

Rozmetadla Annaburger se těší dlouhodobé popularitě mezi malými i velkými zemědělci, stejně jako mezi službaři. Zákazníci si cení především zajímavých rozměrů rozmetadel Annaburger a skvělé kvality práce. Málokteré rozmetadlo předvede tak rovnoměrný obrazec rozmetání do záběru 24 metrů. V posledních letech se prosazují na trhu nová rozmetadla H s dvěma řetězovými dopravníky v podlaze. Jedno takové si letos našlo zákazníka u Jihlavy.

Další výměnný systém Annaburger HTS 33.79 na jižní Moravě 12
06

Další výměnný systém Annaburger HTS 33.79 na jižní Moravě

Výměnné systémy Annaburger patří k tomu nejlepšímu, co se dá na trhu výměnných systémů najít. A největší model HTS 33.79 je právoplatnou vlajkovou lodí celé flotily Annaburger. Svými technickými parametry a možnostmi nástaveb nemají Annaburgery na trhu konkurenci. Další výměnný systém HTS 33.79 jsme v nedávné době uvedli do provozu na jižní Moravě.

Návěs Annaburger HTS 20.14 pracuje v Agro Hoštka 01
06

Návěs Annaburger HTS 20.14 pracuje v Agro Hoštka

Jednoúčelové návěsy Annaburger patří k nejprodávanějším strojům z našeho protfolia a jejich popularita stále neklesá. Naopak roste výbava, v jaké návěsy dodáváme. Jedním z uživatelů návěsů Annaburger je společnost Agro Hoštka, která hospodaří nedaleko Roudnice nad Labem. Skvěle vybavený návěs HTS 20.14 tam pracuje druhým rokem.

Cisterna Annaburger HTS 20M.27 v Agro Slatiny 04
05

Cisterna Annaburger HTS 20M.27 v Agro Slatiny

Cisterny Annaburger řady "M" byly vyvinuty speciálně pro český trh, jako cenově dostupná náhrada za dožívající cisterny HTS 100.27. Během několika let se staly velmi populární mezi soukromými zemědělci i velkými podniky. Jedním z nových uživatelů těchto cisteren se na podzim loňského roku stal i podnik Agro Slatiny.

Nejlépe vybavená cisterna Annaburger v ČR 28
04

Nejlépe vybavená cisterna Annaburger v ČR

S rostoucími nároky na kvalitu aplikace kejdy a digestátu bylo jen otázkou času, kdy se v České republice objeví první cisterna s možností plynule měnit průtokové množství v závislosti na pojezdové rychlosti nebo dle předpisové mapy systému precizního zemědělství. Ta chvíle nastala v březnu, kdy jsme na soukromou farmu u Jihlavy dodali aplikační cisternu Annaburger HTS 22.28 s 18 m hadicovým aplikátorem.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace