Nákupní košík je prázdný

Novinky

Nová předváděcí cisterna Annaburger ve špičkové výbavě 02
09

Nová předváděcí cisterna Annaburger ve špičkové výbavě

Letošní rok měl být ve znamení velmi zajímavých předváděcích strojů Annaburger. Jejich představení mělo proběhnout na Techagru a pak mělo probíhat intenzivní předvádění po celé republice. Situace se velmi zásadně změnila, ale předvádění strojů neohrozila. Novou sedlovou cisternu Annaburger jsme již představili, a dnes se blíže podíváme na naší chloubu - aplikační cisternu Annaburger HTS 24.28 - nejlépe vybavenou cisternu Annaburger v ČR.

Další z cisteren Annaburger HTS 20M.27 jezdí v Pojbukách 05
08

Další z cisteren Annaburger HTS 20M.27 jezdí v Pojbukách

Takzvané "M-kové" cisterny Annaburger se od svého uvedení na trh těší veliké popularitě. Jedná se o jednoduché a spolehlivé stroje, které navazují na úspěchy legendárních "htsek", které se vyráběly před desítkami let ve stejném závodě v Annaburgu. Jedna z prvních cisteren HTS 20M.27 o objemu 12 kubíků skončila na jihu Čech v Zemědělském družstvu Pojbuky.

Nové rozmetadlo Annaburger pracuje od dubna u Jihlavy 22
06

Nové rozmetadlo Annaburger pracuje od dubna u Jihlavy

Rozmetadla Annaburger se těší dlouhodobé popularitě mezi malými i velkými zemědělci, stejně jako mezi službaři. Zákazníci si cení především zajímavých rozměrů rozmetadel Annaburger a skvělé kvality práce. Málokteré rozmetadlo předvede tak rovnoměrný obrazec rozmetání do záběru 24 metrů. V posledních letech se prosazují na trhu nová rozmetadla H s dvěma řetězovými dopravníky v podlaze. Jedno takové si letos našlo zákazníka u Jihlavy.

Další výměnný systém Annaburger HTS 33.79 na jižní Moravě 12
06

Další výměnný systém Annaburger HTS 33.79 na jižní Moravě

Výměnné systémy Annaburger patří k tomu nejlepšímu, co se dá na trhu výměnných systémů najít. A největší model HTS 33.79 je právoplatnou vlajkovou lodí celé flotily Annaburger. Svými technickými parametry a možnostmi nástaveb nemají Annaburgery na trhu konkurenci. Další výměnný systém HTS 33.79 jsme v nedávné době uvedli do provozu na jižní Moravě.

Návěs Annaburger HTS 20.14 pracuje v Agro Hoštka 01
06

Návěs Annaburger HTS 20.14 pracuje v Agro Hoštka

Jednoúčelové návěsy Annaburger patří k nejprodávanějším strojům z našeho protfolia a jejich popularita stále neklesá. Naopak roste výbava, v jaké návěsy dodáváme. Jedním z uživatelů návěsů Annaburger je společnost Agro Hoštka, která hospodaří nedaleko Roudnice nad Labem. Skvěle vybavený návěs HTS 20.14 tam pracuje druhým rokem.

Cisterna Annaburger HTS 20M.27 v Agro Slatiny 04
05

Cisterna Annaburger HTS 20M.27 v Agro Slatiny

Cisterny Annaburger řady "M" byly vyvinuty speciálně pro český trh, jako cenově dostupná náhrada za dožívající cisterny HTS 100.27. Během několika let se staly velmi populární mezi soukromými zemědělci i velkými podniky. Jedním z nových uživatelů těchto cisteren se na podzim loňského roku stal i podnik Agro Slatiny.

Nejlépe vybavená cisterna Annaburger v ČR 28
04

Nejlépe vybavená cisterna Annaburger v ČR

S rostoucími nároky na kvalitu aplikace kejdy a digestátu bylo jen otázkou času, kdy se v České republice objeví první cisterna s možností plynule měnit průtokové množství v závislosti na pojezdové rychlosti nebo dle předpisové mapy systému precizního zemědělství. Ta chvíle nastala v březnu, kdy jsme na soukromou farmu u Jihlavy dodali aplikační cisternu Annaburger HTS 22.28 s 18 m hadicovým aplikátorem.

Předváděcí sedlová cisterna Annaburger vyrazila do akce 09
04

Předváděcí sedlová cisterna Annaburger vyrazila do akce

Tento týden nastal dlouho očekávaný okamžik a do akce vyrazila naše předváděcí sedlová cisterna Annaburger TS 28.27 o objemu 24 kubíků. Jedná se o první předváděcí sedlovou cisternu v historii naší firmy, nicméně naše přesvědčení o úspěchu této cisterny bylo veliké. Cisterna odstartovala svou kariéru při navážení digestátu k aplikátoru pod jednou ze službařských firem v ČR.

Dva třínápravové TeleLinery rozmetají hnoje ve Višňové 01
04

Dva třínápravové TeleLinery rozmetají hnoje ve Višňové

Agroservis Trading se sídlem v jihomoravském Višňové patří k jedněm z největších podniků v České republice a také k našim největším zákazníkům. Jedněmi z posledních dodaných strojů Annaburger byly výměnné systémy HTS 33.79 s nástavbami TeleLiner, což je kombinované rozmetadlo hnoje a velkoobjemový vůz. Jediná nástavba tak dokáže odvážet senáže a siláže, a po výměně hydraulických vrat za rozmetací ústrojí rozmete i hnůj.

Společnost EASY TRANS používá dva Annaburgery 20
03

Společnost EASY TRANS používá dva Annaburgery

Mezi další společnosti poskytující služby v zemědělství, které vsadily na dopravní techniku Annaburger, patří i společnost EASY TRANS, s.r.o. V roce 2018 se vybavila dvěma Annaburgery, se kterými poskytuje služby při odvozu obilí, senáží a siláží především na Moravě. Řadí se tak mezi progresivní firmy poskytující služby s velmi výkonnou technikou. Oba vozy jsou špičkově vybavené včetně hydraulicky odpružených podvozků a pneumatiky Michelin.

Skvěle vybavené rozmetadlo hnoje Annaburger u pana Kysela 13
02

Skvěle vybavené rozmetadlo hnoje Annaburger u pana Kysela

Rozmetadla hnoje Annaburger se staly etalonem spolehlivosti a kvality práce za dobu svého působení na českém trhu. Vždyť ty nejstarší rozmetadla Annaburger byla dodána do ČR v roce 1997 a stále pracují! I když moderní rozmetadlo vypadá velice podobně, veškeré jeho zásadní části byly již přepracovány a soudobé Annaburgery se i technologicky drží na špičce. Jedno z novějších rozmetadel Annaburger HTS 20.04 jezdí ve službách na severní Moravě.

Překládací vůz Annaburger s váhami byl dodán do západních Čech 13
01

Překládací vůz Annaburger s váhami byl dodán do západních Čech

Překládací vozy Annaburger patří k naprosté špičce na trhu a k pionýrům v České republice. Naše firma byla jednou z prvních, která překládací vozy propagovala, a díky tomu je Annaburger nejzastoupenější značkou překládacích vozů v ČR. Loni se nám povedlo jednomu zákazníkovi prodat jeden z nejlépe vybavených překladačů v ČR.

Stánek firmy Annaburger v Hannoveru byl zaměřen na aplikaci kejdy 04
12

Stánek firmy Annaburger v Hannoveru byl zaměřen na aplikaci kejdy

V termínu 10 - 16. listopadu 2019 se v Hannoveru konala tradiční výstava Agritechnica a firma Annaburger na ní nemohla chybět. Na stánku představila tři stroje - nový sedlový návěs TS 30.14, sedlovou cisternu EcoTanker o objemu 28,5 kubíku a největší aplikační cisternu Annaburger v historii - model HTS 34.28.

Sedlová cisterna Annaburger je určená pro zemědělský provoz 25
10

Sedlová cisterna Annaburger je určená pro zemědělský provoz

Cisterny Annaburger jsou především známé pro svou sklolaminátovou nádrž a robustní podvozek, díky čemuž se prosadily v zemědělských provozech s velkým objemem digestátu či kejdy, ale také jako návoz vody a DAMu k postřikovačům. Sedlové cisterny takového rozmachu nedosáhly, přesto patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu sehnat.

Nový TeleLiner byl předán v západních Čechách 26
09

Nový TeleLiner byl předán v západních Čechách

V září jsme uvedli do provozu nové kombinované rozmetadlo Annaburger HTS 20.07 TeleLiner. Jedná se o nejmenšího z rodiny TeleLinerů, tedy rozmetadel s teleskopicky výsuvnými postranicemi a jednoduchou přestavbou na velkoobjemový vůz. Takový stroj nemá na trhu konkurenci.

Nová třínápravová cisterna Annaburger jezdí u Prostějova 16
09

Nová třínápravová cisterna Annaburger jezdí u Prostějova

Další z nových sklolaminátových cisteren Annaburger dorazila v létě do oblasti Prostějova, kde začala pracovat u našeho dlouholetého zákazníka. Jedná se o třínápravovou cisternu HTS 33.27 s nádrží o objemu 24 kubíků a se skutečně pozoruhodnou výbavou.

Dva unikátní návěsy Krampe v Nebovidech 13
08

Dva unikátní návěsy Krampe v Nebovidech

Společnost POLINE s.r.o., sídlící v Nebovidech u Kolína, patří k předním zemědělským podnikům ve Středočeském kraji a v některých ohledech i k průkopníkům v používání některých zemědělských strojů. Nás těší, že doprava v podniku se z velké části řeší stroji od naší firmy. V Nebovidech krom jiného používají dva návěsy Krampe s nevídanou výbavou v České republice.

Dva nové Annaburgery jezdí v Prusinovicích 06
08

Dva nové Annaburgery jezdí v Prusinovicích

Akciová společnost Agrova, která sídlí v Prusinovicích u Holešova, patří k dlouholetým uživatelům techniky Annaburger a vždy nás potěší, když se takový zákazník rozhodne obměnit nebo posílit svou fotilu Annaburgerů. Je to pro nás signál, že je zákazník spokojený a že o něj bylo dobře postaráno. Na začátku roku 2018 přijely do Prusinovic dva nové Annaburgery, které jsme zachytili při práci letos o senážích.

Stroje Annaburger jezdí v Zahnašovicích 22
07

Stroje Annaburger jezdí v Zahnašovicích

Jedním ze zákazníků, kteří na Moravě používají techniku Annaburger, je společnost Doubrava spol. s r.o., která sídlí v Zahnašovicích u Holešova. S Annaburgery má zkušenost od roku 2010, kdy byl dodán první návěs se 7 m korbou. Společnost provozuje živočišnou výrobu a bioplynovou stanici, takže potřeba výkonné dopravní techniky je velká.

Návěs Annaburger HTS 33.14 v Agro 2000 08
07

Návěs Annaburger HTS 33.14 v Agro 2000

Firma Agro 2000 patří mezi naše dlouholeté zákazníky a bylo nám ctí předat v červnu do jednoho z jejich podniků špičkový třínápravový návěs Annaburger HTS 33.14. Jedná se teprve o druhý jednoúčelový 33t návěs Annaburger v ČR a de facto o vlajkovou loď návěsů Annaburger.

Přejít na stranu: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace