Návěs Annaburger HTS 22.12 jezdí v Úněšově

Úterý 29.06.2021

Návěsy Annaburger HTS 22.12 jsou suverénně nejoblíbenější ze všech jednoúčelových návěsů od firmy Annaburger. Zákazníci mnohdy chtějí maximální možný objem a ne vždy požadují dvoustranné sklápění, aby to ospravedlnilo pořídit si model 22.14. V současné době jsou naše předváděcí návěsy 22.12 a 22.14 vždy na hydraulickém odpružení s plachtou a nástavky a pneumatikami 600/55 R26,5.

V roce 2020 jsme provozovali dva předváděcí návěsy HTS 22.12 v průběhu letní sezony a v zimních měsících roku 2021 začal stoupat zájem o oba stroje. Jeden z těchto návěsů definitivně zakotvil u našeho zákazníka v Plzeňském kraji - společnosti Úněšovský statek a.s., která hospodaří na více než 6 000 hektarech. Technika Annaburger není v Úněšově cizí. Od roku 2011 využívají výměnný systém Annaburger HTS 20.79 s korbou a překládací nástavbou. Navíc v roce 2019 si vyzkoušeli náš předváděcí návěs HTS 22.14, který se tehdy pohyboval na plzeňsku.

Návěs HTS 22.12 má standardní výbavu. Hydraulicky odpružený podvozek a oj, pneumatiky Michelin 600/55 R26,5, přední zvedatelnou nápravu, rolovací plachtu s můstkem a senážní nástavky 490 mm vysoké. Základní objem korby je 29 kubíků při délce 7 metrů a výšce bočnic 1,8 m.

Těší nás rozhodnutí společnosti Úněšovský statek a.s. pořídit si návěs Annaburger a těší nás, že nás oslovili ve správný čas, protože o pár týdnů později se prodal i druhý předváděcí 22.12 a v současné době už se prodaly i předváděcí návěsy pro letošní rok, prakticky dříve než vyjely.