Nákupní košík je prázdný

Novinky

Druhá cisterna Annaburger jezdí ve Velkém Týnci 20
02

Druhá cisterna Annaburger jezdí ve Velkém Týnci

Společnost AGRA Velký Týnec patří k předním zemědělským podnikům v Olomouckém kraji, a proto nás velmi potěšilo, když se v roce 2013 rozhodla pro dopravní techniku Annaburger. O rok později poptávala další cisternu a i tentokráte se rozhodla pro značku Annaburger, a konkrétně jednoúčelovou cisternu HTS 22.27 o objemu 18 m3.

Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 v akci v okolí Slaného 11
02

Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 v akci v okolí Slaného

Loňský rok byl velice úspěšný na prodej překládacích vozů, možná nejúspěšnější ze všech. Jedním z nových uživatelů překládacího vozu byla firma Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o., která hospodaří severně od Slaného. Na překládací vůz jsme se zajeli podívat uprostřed žní.

Jarní přihnojování obilí jde s cisternami Annaburger výborně 09
02

Jarní přihnojování obilí jde s cisternami Annaburger výborně

Pomalu se nám blíží jaro a brzy se do polí vrhne první aplikační technika, mezi kterou nebudou chybět cisterny Annaburger. Hnojení obilí digestátem či kejdou je stále více populárnější, jednak pro brzkou možnost vyprázdnění často plných jímek, ale také pro velice příznivý efekt, které hnojení do porostu má na rostliny. Jedním z podniků, které hnojení do porostu praktikují, je náš velký zákazník z jižní Moravy - Agroservis Višňové.

Návěsy Annaburger HTS 20.12 také s novým tvarem korby 28
01

Návěsy Annaburger HTS 20.12 také s novým tvarem korby

Nový tvar korby návěsů Annaburger jsme veřejnosti představili loni v dubnu na výstavě Techagro, kde byl vystaven návěs HTS 22.12. Další dva kusy putovaly po ČR v rámci předvádění a další si objednali již konkrétní zákazníci. Po prvních nástavbách na výměnné systémy s novým tvarem korby se letos dostalo i na menší návěs HTS 20.12 a první z nich už dorazil do České republiky.

Návštěva výrobního závodu firmy Güstrower 21
01

Návštěva výrobního závodu firmy Güstrower

V minulém týdnu se početná skupina zaměstnanců naší firmy vydala do výrobního závodu předního výrobce rozmetadel minerálních hnojiv - firmy Güstrower. Na pořadu dne byla nejen prohlídka výrobního závodu a zázemí, ale také školení o injektáži kapalných hnojiv do půdy a také o novém klínovém hnojení, které Güstrower nově na svá rozmetadla nabízí.

Novinky od firmy Krampe - třínápravový stavební návěs 19
01

Novinky od firmy Krampe - třínápravový stavební návěs

V minulém příspěvku jsme představili jednu z novinek firmy Krampe - sedlový návěs s korbou Big Body pro nákladní auta. Dnes ukážeme další novinku, kterou je třínápravový stavební návěs SK 800. Jedná se o rozšíření stávající série lehkých stavebních návěsů SK o třínápravový vůz.

Novinky od firmy Krampe - sklápěcí návěs za nákladní auto 12
01

Novinky od firmy Krampe - sklápěcí návěs za nákladní auto

Firma Krampe patří k předním výrobcům dopravní techniky v Německu a v celé Evropě. Její portfolio není zbytečně široké, což zajišťuje vysokou kvalitu produktů, které v portfoliu jsou. Na konci roku 2014 udělala firma Krampe některé zajímavé inovace v nabízených strojích a přišla i s některými úplně novými stroji. Dnes si povíme o sedlovém sklápěcím návěsu pro nákladní auta

Překládací vůz Annaburger pracuje od léta u Horoměřic 16
12

Překládací vůz Annaburger pracuje od léta u Horoměřic

Loňský rok byl velice úspěšný na prodej překládacích vozů Annaburger. Sešla se poměrně silná poptávka ze strany zákazníků se zajímavou nabídkou zánovních vozů přímo od výrobce a rekordní prodej překládačů byl na světě. Zajímavé bylo, že všechny vozy směřovaly na farmy či k soukromým zemědělcům, nikoliv ke službařům. Jeden z překládacích vozů zakotvil nedaleko Prahy.

Rozvážíme vánoční dárky... 10
12

Rozvážíme vánoční dárky...

Nezadržitelně se blíží čas Vánoc. To znamená vánoční dárky, cukroví, rodinná pohoda a samozřejmě i volno a dovolené. A o to více se před začínajícím volnem pospíchá s dovozem strojů, které do konce roku musí stát u zákazníka na dvoře. A proto některým zákazníkům v těchto dnech přijíždí opravdu krásné vánoční dárky.

Návštěva našich obchodních partnerů v Annaburgu 03
12

Návštěva našich obchodních partnerů v Annaburgu

V minulém týdny jsme se zástupci některých našich obchodních partnerů zavítali do továrny firmy Annaburger, kde jsme měli možnost vyslechnout si řadu zajímavých informací o směřování společnosti, o změnách v nitrátové směrnici v Německu a samozřejmě nechyběla prohlídka továrny se spoustou zajímavých strojů.

Velká expozice firmy Vakutec na výstavě ve Welsu 01
12

Velká expozice firmy Vakutec na výstavě ve Welsu

Minulý týden se konala poměrně rozsáhlá výstava nejen zemědělských strojů Agraria v rakouském městě Wels, které se nachází nedaleko Lince. Na této výstavě nemohla chybět domácí značka Vakutec, která se prezentovala skutečně rozsáhlou expozicí, která neměla na výstavišti obdoby. Jediný výrobce vystavil 6 různých cisteren, což nemá obdoby ani na mnohem větších výstavách.

V Bohuňovicích používají Annaburger také při sklizni cukrovky 26
11

V Bohuňovicích používají Annaburger také při sklizni cukrovky

Výměnný systém Annaburger HTS 29.79 ze ZD Bohuňovice není třeba nějak zvlášť představovat. Půjde o jeden z nejznámnějších Annaburgerů v ČR. Výjimečný je nejen svým barevným provedením a regulací tlaku vzduchu v pneumatikách, ale také svým enormním nasazením v průběhu roku. Také se na našich stránkách v novinkách často objevuje. A dnes Vám přinášíme fotografie z jeho další práce - sklizeň cukrovky.

Letošní EuroTier byl ve znamení novinek 24
11

Letošní EuroTier byl ve znamení novinek

Každý listopad patří výstaviště v Hannoveru zemědělství. Zatímco v lichých letech se tam koná patrně největší evropská zemědělská výstava - megalomanská Agritechnica, v sudých letech je to výstava EuroTier, která je zaměřená především na živočišnou výrobu a bioplynové stanice. Letos byla výstava plná zajímavých novinek.

Speciální Güstrower pracuje v jižních Čechách 17
11

Speciální Güstrower pracuje v jižních Čechách

Na konci léta byl nedaleko Tábora zprovozněn unikátní stroj - dvounápravové rozmetadlo mineránlních hnojiv Güstrower GDK 8.000 - T s nakládací hydraulickou rukou Tajfun Liv. Není třeba zdůrazňovat, o jak unikátní stroj se jedná. Nejen v podmínkách České republiky, ale i v Evropě takových rozmetadel moc nejezdí a Güstrower se takový postavil vůbec první.

Dva systémy rozmetání hnoje v Horních Dunajovicích 10
11

Dva systémy rozmetání hnoje v Horních Dunajovicích

Firma Annaburger patří mezi přední výrobce rozmetadel statkových hnojiv. Tato rozmetadla jezdí v mnoha evropských zemích a jen v České republice jich je přes 250 kusů od 11 tunových prcků až po tridemy. A Annaburger je jedním z mála výrobců, který nabízí dokonce dva různé koncepty rozmetání hnoje. A to s řetězovými dopravníky a s výtlačným čelem. AGRA Horní Dunajovice a.s. je jedním z mála zákazníků, kteří tyto dva různé systémy používají.

ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger 06
11

ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger

Oblast jižních Čech je poměrně bohatá na výskyt dopravní techniky Annaburger. Je to dané jednak velkým množstvím podniků s rozsáhlou živočišnou výrobou, které se oblíbily výměnné systémy Annaburger. Ale především je to skvělá dlouholetá práce našeho obchodního partnera v jižních Čehcách - firmy Daňhel Agro a.s.

Dva tridemy Annaburger v Moutnici 03
11

Dva tridemy Annaburger v Moutnici

Mezi zákazníky, kteří vsadili také na dopravní techniku z Annaburgu se třemi nápravami patří i společnost Agro MONET a.s., která hospodaří kolem Moutnice nedaleko od Brna. V provozu tam jsou dva výměnné systémy Annaburger HTS 29.79 s pěti různými nástavbami.

SchubMax jezdí již sedmým rokem v ZOD Kámen 31
10

SchubMax jezdí již sedmým rokem v ZOD Kámen

Společnost ZOD Kámen, která hospodaří na Vysočině jižně od Čáslavi, zakoupila v roce 2008 návěs s výtlačným čelem Annaburger HTS 22.17 SchubMax. Tehdy se jednalo o horkou novinku a o první SchubMax v České republice.

Krampe Big Body 900S jezdí ve Velkém Týnci 29
10

Krampe Big Body 900S jezdí ve Velkém Týnci

V průběhu letošního léta jsme dodali největší návěs, který vyrábí firma Krampe, model Big Body 900S do AGRA Velký Týnec u Olomouce. Návěs je doslova luxusně vybaven, rozhodně nejlépe ze všech tridemů Krampe, které jsme kdy dodali. A ve Velkém Týnci návěs odvede pořádný kus práce.

Obří překládací vůz Annaburger byl uveden do provozu 27
10

Obří překládací vůz Annaburger byl uveden do provozu

Před 14 dny byl poprvé nasazen největší překládací vůz Annaburger v ČR. Překládací nástavba na výměnný systém HTS 33.79 má totiž objem úctyhodných 36 m3. Na nový překladač jsme se zajeli podívat minulý víkend a doslova nás uchvátil.

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 95 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace