Nákupní košík je prázdný

Novinky

Dva návěsy Annaburger ve společnosti Agro Posázaví a.s. 07
07

Dva návěsy Annaburger ve společnosti Agro Posázaví a.s.

Společnost Agro Posázaví a.s. hospodaří kolem města Okrouhlice nedaleko od Havlíčkova Brodu. Logistiku v podniku řeší mimo jiné i dva návěsy Annaburger HTS 22.14, které spolu s technikou John Deere dodala společnost Strom Vysočina ze střediska v Habrech.

CRS Marketing na Dni otevřených dveří Agra Řisuty s.r.o. 05
07

CRS Marketing na Dni otevřených dveří Agra Řisuty s.r.o.

11. června se konal již tradiční Den otevřených dveří zemědělské společnosti Agra Řisuty s.r.o. Ta hospodaří na 2 800 hektarech zemědělské půdy nedaleko Slaného a na svém mechanizačním středisku v Ledcích uspořádala výstavu zemědělských strojů, která počtem vystavených strojů patřila k největším ve středních Čechách.

Výměnný systém Annaburger jezdí v Úněšovském statku 02
07

Výměnný systém Annaburger jezdí v Úněšovském statku

Výměnné systémy Annaburger jsou v České republice velice rozšířené, pracuje jich tu odhadem přes 300. Jedním z majitelů výměnného systému je i akciová společnost Úněšovský statek a.s., která hospodaří na sever od Plzně. Výměnný systém HTS 20.79 tam pracuje od léta roku 2011.

Začátek žní v Maďarsku s návěsy Krampe Big Body 900 30
06

Začátek žní v Maďarsku s návěsy Krampe Big Body 900

Pomalu ale jistě se blíží začátek žní, v některých oblastech ČR se již dokonce vyjelo do ozimých ječmenů. Již tradičně se s předstihem začalo sklízet na jižním Slovensku či dokonce v Maďarsku. A z jedné takové zajímavé maďarské sklizně jsme obdrželi fotografie. Na nich nás uchvátili především třínápravové návěsy Krampe Big Body 900.

Technika Annaburger a Krampe na Dnu otevřených dveří společnosti Agroservis JaS 27
06

Technika Annaburger a Krampe na Dnu otevřených dveří společnosti Agroservis JaS

Na pozvání našeho regionálního obchodního zástupce, firmy Agroservis JaS s.r.o., jsme se přijeli podívat na tradiční Den otevřených dveří v areálu v Zibohlavech u Kolína. Krom mnoha kusů techniky firem Claas a Väderstad byli k vidění i zástupci výrobních programů firem Annaburger a Krampe.

Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku 25
06

Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku

Pokud jste navštívili náš stánek na letošní výstavě Techagro, jistě neunikl Vaší pozornosti návěs Krampe Big Body 460. Jedná se o nejmenší návěs, který firma Krampe vyrábí. Celková hmotnost je 16 tun. Tento návěs byl spolu se svým identickým bratříčkem předán do zemědělského podniku na Benešovsku, kde se zapojil do sklizně senáží.

Návěs Annaburger HTS 22.14 jezdí v Agro Hoštka 23
06

Návěs Annaburger HTS 22.14 jezdí v Agro Hoštka

Společnost Agro Hoštka využívá již druhým rokem návěs Annaburger HTS 22.14 pro odvoz senáží, siláží a obilí. Jedná se o největší návěs Annaburger na dvou nápravách a jeho popularita dále roste...

Čtvrtý Annaburger ve VOD Zdislavice 18
06

Čtvrtý Annaburger ve VOD Zdislavice

Na začátku května jsme předali nový návěs Annaburger HTS 20.12 do Výrobně - obchodního družstva Zdislavice, které hospodaří nedaleko Vlašimi. Jednoduchý, ale přesto objemný návěs rozšířil stávající počet Annaburgerů ve Zdislavicích na čtyři. Návěs jsme zachytili při sklizni senáže.

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou 16
06

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou

Zhruba před měsícem jsme dodali zákazníkovi z východních Čech výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a cisternou. Na první pohled se může zdát, že to je výměnný systém, kterých jsou v republice desítky, ale bližší prozkoumání korby odhalí některá unikátní technická řešení.

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích 04
06

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích

Na výstavě Techagro jsme představili nový tvar korby od firmy Annaburger, který přináší několik vylepšení a především úsporu při výrobě a tedy nižší cenu. Návěs HTS 22.12 s korbou o délce 7 metrů si z výstavy odvezl rovnou nový majitel - Bonagro Blažovice. Když se rozběhly senáže, zajeli jsme se na nový návěs podívat, abychom viděli, jak se osvědčí v praxi.

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. 28
05

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s.

Dne 7.5. 2014 se uskutečnil den otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. v jejím areálu v Týně nad Vltavou. Jelikož je firma Daňhel náš regionální prodejce pro oblast středních a jižních Čech, nemohla na slavnostním dnu chybět technika Annaburger. Krom té byl připraven bohatý program a vystavena byla další zemědělská technika z portfólia firmy, především tedy technika John Deere.

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR 26
05

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR

Minulý týden jsme zprovoznili první přívoznou cisternu Annaburger HT 18.27 o objemu 15 m3, která je primárně určená jako dovoz vody a DAMu k postřikovači. K tomu jsou cisterny Annaburger jak dělané, díky nádrži ze sklolaminátu a nerezové sadě. Tento model přívozné cisterny však přináší zajímavý poměr cena vs. výkon a věříme, že si najde v ČR mnoho zákazníků. Oproti klasické návěsné cisterně Annaburger o stejném objemu je totiž o 25 % levnější!

Výměnné systémy Annaburger při odvozu senáže v Žabčicích 23
05

Výměnné systémy Annaburger při odvozu senáže v Žabčicích

Před necelými třemi týdny byly zahájeny letošní senáže. Jedním z prvních míst na Moravě, kde se vyjelo senážovat, byly Žabčice u Pohořelic, kde sídlí Školní zemědělský podnik Mendelovy univerzity v Brně. V Žabčicích již řadu let využívají dva výměnné systémy Annaburger HTS 20.79.

Předměřická a.s. zakoupila výměnný systém Annaburger 19
05

Předměřická a.s. zakoupila výměnný systém Annaburger

Dalším novým uživatelem výměnného systému Annaburger se letos na jaře stala společnost Předměřická a.s., která zakoupila nejpopulárnější dvounápravový model HTS 22.79 s korbou a rozmetací nástavbou. Samozřejmostí výměnného systému je moderní hydropneumatické odpružení náprav a oje a kompletní elektrohydraulické ovládání všech funkcí stroje.

Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích 14
05

Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích

Při návštěvě jižní Moravy jsme minulý týden zachytili při odvozu senáže třínápravový návěs Krampe Big Body 900, který loni v létě zakoupila společnost Plemenářské služby a.s., která sídlí nedaleko Otrokovic. Jedná se o největší návěs, který firma Krampe vyrábí. Objem s nástavky činí úctyhodných 47 m3.

V Jevišovicích senážují s technikou Annaburger 12
05

V Jevišovicích senážují s technikou Annaburger

V minulém týdnu se rozběhly první senáže letošního roku a technika Annaburger byla u toho. Naše první návštěva byla v Agro Jevišovice a.s., kde používají techniku Annaburger již mnoho let. Na návěsech je vidět, že toho mají za sebou již opravdu mnoho, ale stále jsou nedílnou součástí dopravní linky celého podniku. V době naší návštěvy probíhalo senážování žita.

Technika od CRS Marketing na slavnostním dnu ve Slavíkově 28
04

Technika od CRS Marketing na slavnostním dnu ve Slavíkově

V pátek 25. dubna se v DVPM Slavíkov konala menší slavnost při příležitosti kolaudace nových garáží v areálu družstva ve Slavíkově. Na místě si zájemci mohli prohlédnout moderní zázemí a také pestrou škálu vystavených strojů, z nichž většina byla "domácích". Samozřejmě nemohla chybět ani flotila dopravních strojů Annaburger a Krampe od naší firmy.

Překládací vůz Annaburger u největších kukuřičných adaptérů v ČR 23
04

Překládací vůz Annaburger u největších kukuřičných adaptérů v ČR

Poslední fotografická vzpomínka na loňskou sklizeň zrnové kukuřice v Agroservisu Višňové se věnuje skupině dvou pásových kombajnů John Deere S690 s šestnáctiřádkovými adaptéry Geringhoff. Jedná se o největší adaptéry na sklizeň zrnové kukuřice v ČR a nechyběl u nich překládací vůz Annaburger na výměnném systému HTS 22.79.

Výměnné systémy Annaburger při sklizni kukuřice ve Višňové 22
04

Výměnné systémy Annaburger při sklizni kukuřice ve Višňové

Při jedné aktualitě na podzim jsme avizovali, že přineseme dodatečné fotografie z největší sklizně kukuřice na zrno v ČR, která každoročně probíhá v Agroservisu Višňové. Nejprve jsme ukázali dvě linky, kde odvoz zrna zajišťovaly traktory John Deere 6920S s překládacími vozy Annaburger HTS 22.79, tedy na výměnném systému. Dnes a zítra se podíváme na zbývající překládací vozy Annaburger.

Dvě cisterny Annaburger HTS 22.27 v ZOD Kámen 18
04

Dvě cisterny Annaburger HTS 22.27 v ZOD Kámen

Zemědělské obchodní družstvo Kámen, sídlící v okrese Havlíčkův Brod, patří mezi dlouholeté uživatele dopravní techniky Annaburger. V Kámeni se objevily ve své době unikáty. Místní družstvo bylo první, které zakoupilo vůz s výtlačným čelem Schubmax. A také se tam poprvé zabydlela na stálo cisterna HTS 22.27, první, která byla vybavena pneumatikami o průměru 30,5 palce.

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 93 »

Nejbližší akce

TECHAGRO 2018 Brno

08.04.2018 - 12.04.2018

15. ročník mezinárodního veletrhu zemědělské techniky

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás