Nákupní košík je prázdný

Novinky

Novinky od firmy Krampe - sklápěcí návěs za nákladní auto 12
01

Novinky od firmy Krampe - sklápěcí návěs za nákladní auto

Firma Krampe patří k předním výrobcům dopravní techniky v Německu a v celé Evropě. Její portfolio není zbytečně široké, což zajišťuje vysokou kvalitu produktů, které v portfoliu jsou. Na konci roku 2014 udělala firma Krampe některé zajímavé inovace v nabízených strojích a přišla i s některými úplně novými stroji. Dnes si povíme o sedlovém sklápěcím návěsu pro nákladní auta

Překládací vůz Annaburger pracuje od léta u Horoměřic 16
12

Překládací vůz Annaburger pracuje od léta u Horoměřic

Loňský rok byl velice úspěšný na prodej překládacích vozů Annaburger. Sešla se poměrně silná poptávka ze strany zákazníků se zajímavou nabídkou zánovních vozů přímo od výrobce a rekordní prodej překládačů byl na světě. Zajímavé bylo, že všechny vozy směřovaly na farmy či k soukromým zemědělcům, nikoliv ke službařům. Jeden z překládacích vozů zakotvil nedaleko Prahy.

Rozvážíme vánoční dárky... 10
12

Rozvážíme vánoční dárky...

Nezadržitelně se blíží čas Vánoc. To znamená vánoční dárky, cukroví, rodinná pohoda a samozřejmě i volno a dovolené. A o to více se před začínajícím volnem pospíchá s dovozem strojů, které do konce roku musí stát u zákazníka na dvoře. A proto některým zákazníkům v těchto dnech přijíždí opravdu krásné vánoční dárky.

Návštěva našich obchodních partnerů v Annaburgu 03
12

Návštěva našich obchodních partnerů v Annaburgu

V minulém týdny jsme se zástupci některých našich obchodních partnerů zavítali do továrny firmy Annaburger, kde jsme měli možnost vyslechnout si řadu zajímavých informací o směřování společnosti, o změnách v nitrátové směrnici v Německu a samozřejmě nechyběla prohlídka továrny se spoustou zajímavých strojů.

Velká expozice firmy Vakutec na výstavě ve Welsu 01
12

Velká expozice firmy Vakutec na výstavě ve Welsu

Minulý týden se konala poměrně rozsáhlá výstava nejen zemědělských strojů Agraria v rakouském městě Wels, které se nachází nedaleko Lince. Na této výstavě nemohla chybět domácí značka Vakutec, která se prezentovala skutečně rozsáhlou expozicí, která neměla na výstavišti obdoby. Jediný výrobce vystavil 6 různých cisteren, což nemá obdoby ani na mnohem větších výstavách.

V Bohuňovicích používají Annaburger také při sklizni cukrovky 26
11

V Bohuňovicích používají Annaburger také při sklizni cukrovky

Výměnný systém Annaburger HTS 29.79 ze ZD Bohuňovice není třeba nějak zvlášť představovat. Půjde o jeden z nejznámnějších Annaburgerů v ČR. Výjimečný je nejen svým barevným provedením a regulací tlaku vzduchu v pneumatikách, ale také svým enormním nasazením v průběhu roku. Také se na našich stránkách v novinkách často objevuje. A dnes Vám přinášíme fotografie z jeho další práce - sklizeň cukrovky.

Letošní EuroTier byl ve znamení novinek 24
11

Letošní EuroTier byl ve znamení novinek

Každý listopad patří výstaviště v Hannoveru zemědělství. Zatímco v lichých letech se tam koná patrně největší evropská zemědělská výstava - megalomanská Agritechnica, v sudých letech je to výstava EuroTier, která je zaměřená především na živočišnou výrobu a bioplynové stanice. Letos byla výstava plná zajímavých novinek.

Speciální Güstrower pracuje v jižních Čechách 17
11

Speciální Güstrower pracuje v jižních Čechách

Na konci léta byl nedaleko Tábora zprovozněn unikátní stroj - dvounápravové rozmetadlo mineránlních hnojiv Güstrower GDK 8.000 - T s nakládací hydraulickou rukou Tajfun Liv. Není třeba zdůrazňovat, o jak unikátní stroj se jedná. Nejen v podmínkách České republiky, ale i v Evropě takových rozmetadel moc nejezdí a Güstrower se takový postavil vůbec první.

Dva systémy rozmetání hnoje v Horních Dunajovicích 10
11

Dva systémy rozmetání hnoje v Horních Dunajovicích

Firma Annaburger patří mezi přední výrobce rozmetadel statkových hnojiv. Tato rozmetadla jezdí v mnoha evropských zemích a jen v České republice jich je přes 250 kusů od 11 tunových prcků až po tridemy. A Annaburger je jedním z mála výrobců, který nabízí dokonce dva různé koncepty rozmetání hnoje. A to s řetězovými dopravníky a s výtlačným čelem. AGRA Horní Dunajovice a.s. je jedním z mála zákazníků, kteří tyto dva různé systémy používají.

ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger 06
11

ZD Nemějice používají výměnný systém Annaburger

Oblast jižních Čech je poměrně bohatá na výskyt dopravní techniky Annaburger. Je to dané jednak velkým množstvím podniků s rozsáhlou živočišnou výrobou, které se oblíbily výměnné systémy Annaburger. Ale především je to skvělá dlouholetá práce našeho obchodního partnera v jižních Čehcách - firmy Daňhel Agro a.s.

Dva tridemy Annaburger v Moutnici 03
11

Dva tridemy Annaburger v Moutnici

Mezi zákazníky, kteří vsadili také na dopravní techniku z Annaburgu se třemi nápravami patří i společnost Agro MONET a.s., která hospodaří kolem Moutnice nedaleko od Brna. V provozu tam jsou dva výměnné systémy Annaburger HTS 29.79 s pěti různými nástavbami.

SchubMax jezdí již sedmým rokem v ZOD Kámen 31
10

SchubMax jezdí již sedmým rokem v ZOD Kámen

Společnost ZOD Kámen, která hospodaří na Vysočině jižně od Čáslavi, zakoupila v roce 2008 návěs s výtlačným čelem Annaburger HTS 22.17 SchubMax. Tehdy se jednalo o horkou novinku a o první SchubMax v České republice.

Krampe Big Body 900S jezdí ve Velkém Týnci 29
10

Krampe Big Body 900S jezdí ve Velkém Týnci

V průběhu letošního léta jsme dodali největší návěs, který vyrábí firma Krampe, model Big Body 900S do AGRA Velký Týnec u Olomouce. Návěs je doslova luxusně vybaven, rozhodně nejlépe ze všech tridemů Krampe, které jsme kdy dodali. A ve Velkém Týnci návěs odvede pořádný kus práce.

Obří překládací vůz Annaburger byl uveden do provozu 27
10

Obří překládací vůz Annaburger byl uveden do provozu

Před 14 dny byl poprvé nasazen největší překládací vůz Annaburger v ČR. Překládací nástavba na výměnný systém HTS 33.79 má totiž objem úctyhodných 36 m3. Na nový překladač jsme se zajeli podívat minulý víkend a doslova nás uchvátil.

V Puklicích u Jihlavy používají techniku Annaburger a Krampe 15
10

V Puklicích u Jihlavy používají techniku Annaburger a Krampe

Mezi významné zákazníky v oblasti Vysočiny patří i AGRO družstvo vlastníků Puklice, které sídlí nedaleko od Jihlavy. Před 14 dny se nám podařilo zachytit v akci dva nosné dopravní systémy z jejich arsenálu. Jednalo se o jednoúčelový návěs Krampe Big Body 700 a výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou. Ale to nejsou jediné stroje od těchto dvou předních výrobců, které v Puklicích používají...

Cisterna Annaburger HTS 20.27 zachycena při jarní aplikaci do porostu 13
10

Cisterna Annaburger HTS 20.27 zachycena při jarní aplikaci do porostu

Před časem se nám dostaly do ruky velice povedené fotografie cisterny Annaburger HTS 20.27 při jarní aplikaci digestátu v porostu řepky ozimé. Aplikace do porostu je pro stále více zákazníků zajímavou operací, neboť rostliny na takové přihnojení reagují velice pozitivně a dochází tak k efektivnímu využití digestátu či kejdy a úspoře finančních prostředků za minerální hnojiva.

Hákový nosič Krampe pracuje při ochraně životního prostředí v Německu 10
10

Hákový nosič Krampe pracuje při ochraně životního prostředí v Německu

Z firmy Krampe jsme odbrželi zajímavé fotografie hákového nosiče Krampe THL 11L, který slouží ve vládní společnosti, která zajišťuje ochranu pobřeží, moří a národních parků. Firma Krampe patří k největším výrobcům hákových nosičů v Evropě a její výrobky mají vysokou technologickou úroveň

Tridem výměnný systém Annaburger HTS 33.79 pracuje i v Nechanicích 09
10

Tridem výměnný systém Annaburger HTS 33.79 pracuje i v Nechanicích

Minulý týden jsme psali o společnosti AGRA Velký Týnec, kde využívají u své bioplynové stanice výměnný systém HTS 33.79 s korbou a cisternou. V loňském roce to ale nebyl jediný takový tridem, který jsme v ČR předali. Stejná kombinace pracuje i v ZD Nechanice nedaleko od Hradce Králové.

ZOD Potěhy silážují s Annaburgery 06
10

ZOD Potěhy silážují s Annaburgery

ZOD Potěhy, hospodařící v blízkosti Čáslavi, patří mezi naše největší a nejvýznamnější zákazníky. Techniku Annaburger používají od roku 1998 a za tu dobu se flotila rozrostla na 7 Annaburgerů a jeden Güstrower. Některé Annaburgery jsme zachytili loni na podzim při sklizni silážní kukuřice.

Ve Velkém Týnci aplikují digestát pomocí tridemu Annaburger 03
10

Ve Velkém Týnci aplikují digestát pomocí tridemu Annaburger

V loňském roce jsme dodali do společnosti AGRA Velký Týnec nejmodernější výměnný systém Annaburger HTS 33.79. Součástí dodávky byla dvoustranná korba s plachtou a silážními nástavky, a cisternová nástavba o objemu 24 m3 s tříbodovým závěsem a 12 m hadicovým aplikátorem.

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 95 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace