Nákupní košík je prázdný

Novinky

Návěsy Annaburger a Krampe na farmě v Milčicích 05
08

Návěsy Annaburger a Krampe na farmě v Milčicích

V sobotu jsme cestou po východních Čechách narazili na sklizeň pšenice, patřící panu Weissovi z Milčic u Peček. Posledními hektary se prokousávaly dva kombajny John Deere, ale nás zajímaly především odvážející soupravy. Jednou byl traktor John Deere 8530 s návěsem Krampe Big Body 700, druhou pak John Deere 8200 s výměnným systémem Annaburger HTS 22.79.

Třínápravový Schubmax  Plus pracuje v Hnojicích 01
08

Třínápravový Schubmax Plus pracuje v Hnojicích

Není to tak dávno, co firma Annaburger představila inovaci svých návěsů s výtlačným čelem Schubmax, čímž vznikly modely Schubmax Plus. Tyto modely byly cílené pro zákazníky, kteří se nechtějí soustředit pouze na převoz senáží a siláží, ale také významnou měrou přepravují obilí. V loňském roce se podařilo umístit první takový vůz s novými úpravami, a hned se jednalo o třínápravový model HTS 29.17 Schubmax Plus.

Další novinka od Krampe - DA 34 Roadrunner 28
07

Další novinka od Krampe - DA 34 Roadrunner

Západoněmecká firma Krampe neusíná na vavřínech a stále se snaží přicházet s novými stroji a oslovovat další zákazníky. Minulý týden jsme Vám ukázali nový návěs Big Body 790, dnes přinášíme další novinku - DA 34 Roadrunner. Jedná se o korbu z tridemu Big Body 900 na třínápravovém podvozku s točnou.

Výměnné systémy v Těšeticích jedou naplno 24
07

Výměnné systémy v Těšeticích jedou naplno

Na většině míst České republiky se naplno rozběhly zně. V oblasti Znojemska sklizeň obilí dokonce vrcholí. Při naší návštěvě této oblasti jsme zachytili tři výměnné systémy Annaburger HTS 33.79 ze společnosti Pomona Těšetice při odvozu obilí od překládacího vozu a aplikaci kejdy.

Nový vůz Krampe Big Body 790 22
07

Nový vůz Krampe Big Body 790

V posledních týdnech představila firma Krampe několik novinek ve svém výrobním programu. Jednou z nich je nový dvounápravový návěs Big Body 790, který má korbu o délce 8 metrů, tedy stejnou, jako mají tridemy Big Body 800. Firma Krampe tak reaguje na poptávku zákazníků po co největších návěsech na dvou nápravách.

Další cisterna Annaburger HTS 33.27 ve společnosti Mydlářka a.s. 16
07

Další cisterna Annaburger HTS 33.27 ve společnosti Mydlářka a.s.

Včera byla uvedena do provozu cisterna Annaburger HTS 33.27, kterou zakoupila společnost Mydlářka a.s. Jedná se o celkově druhou takovou cisternu v Mydlářce, společnost zakoupila identický stroj před rokem. Mydlářka ale není žádný nováček v užívání Annaburgerů, v historii provozovali další 4 cisterny Annaburger.

Třínápravový překládací vůz Annaburger jezdí ve Studenci 14
07

Třínápravový překládací vůz Annaburger jezdí ve Studenci

Překládací vozy se stále více zabydlují u zemědělských podniků a službařů v ČR. Zákazníci oceňují především zvýšení výkonu sklízecích mlátiček, omezení zhutnění půdy a také snadnou a rychlou nakládku kamionů přímo na poli. Firma Annaburger má nejvíce překládacích vozů v ČR a ve Studenci u Třebíče jezdí zatím největší překladač Annaburger u nás - třínápravový model HTS 29.16

Podařená výstava na Hadačce... 12
07

Podařená výstava na Hadačce...

26. června proběhla již tradiční výstava polních pokusů a zemědělských strojů na Hadačce. Výstavu každoročně pořádá Kralovická zemědělská a.s. a navštíví ji mnoho zákazníků nejen ze západních Čech, ale i z přilehlých regionů. Ani letos jsme na výstavě nechyběli a představili jsme průřez naším sortimentem.

Dva návěsy Annaburger ve společnosti Agro Posázaví a.s. 07
07

Dva návěsy Annaburger ve společnosti Agro Posázaví a.s.

Společnost Agro Posázaví a.s. hospodaří kolem města Okrouhlice nedaleko od Havlíčkova Brodu. Logistiku v podniku řeší mimo jiné i dva návěsy Annaburger HTS 22.14, které spolu s technikou John Deere dodala společnost Strom Vysočina ze střediska v Habrech.

CRS Marketing na Dni otevřených dveří Agra Řisuty s.r.o. 05
07

CRS Marketing na Dni otevřených dveří Agra Řisuty s.r.o.

11. června se konal již tradiční Den otevřených dveří zemědělské společnosti Agra Řisuty s.r.o. Ta hospodaří na 2 800 hektarech zemědělské půdy nedaleko Slaného a na svém mechanizačním středisku v Ledcích uspořádala výstavu zemědělských strojů, která počtem vystavených strojů patřila k největším ve středních Čechách.

Výměnný systém Annaburger jezdí v Úněšovském statku 02
07

Výměnný systém Annaburger jezdí v Úněšovském statku

Výměnné systémy Annaburger jsou v České republice velice rozšířené, pracuje jich tu odhadem přes 300. Jedním z majitelů výměnného systému je i akciová společnost Úněšovský statek a.s., která hospodaří na sever od Plzně. Výměnný systém HTS 20.79 tam pracuje od léta roku 2011.

Začátek žní v Maďarsku s návěsy Krampe Big Body 900 30
06

Začátek žní v Maďarsku s návěsy Krampe Big Body 900

Pomalu ale jistě se blíží začátek žní, v některých oblastech ČR se již dokonce vyjelo do ozimých ječmenů. Již tradičně se s předstihem začalo sklízet na jižním Slovensku či dokonce v Maďarsku. A z jedné takové zajímavé maďarské sklizně jsme obdrželi fotografie. Na nich nás uchvátili především třínápravové návěsy Krampe Big Body 900.

Technika Annaburger a Krampe na Dnu otevřených dveří společnosti Agroservis JaS 27
06

Technika Annaburger a Krampe na Dnu otevřených dveří společnosti Agroservis JaS

Na pozvání našeho regionálního obchodního zástupce, firmy Agroservis JaS s.r.o., jsme se přijeli podívat na tradiční Den otevřených dveří v areálu v Zibohlavech u Kolína. Krom mnoha kusů techniky firem Claas a Väderstad byli k vidění i zástupci výrobních programů firem Annaburger a Krampe.

Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku 25
06

Návěsy Krampe Big Body 460 v akci na Benešovsku

Pokud jste navštívili náš stánek na letošní výstavě Techagro, jistě neunikl Vaší pozornosti návěs Krampe Big Body 460. Jedná se o nejmenší návěs, který firma Krampe vyrábí. Celková hmotnost je 16 tun. Tento návěs byl spolu se svým identickým bratříčkem předán do zemědělského podniku na Benešovsku, kde se zapojil do sklizně senáží.

Návěs Annaburger HTS 22.14 jezdí v Agro Hoštka 23
06

Návěs Annaburger HTS 22.14 jezdí v Agro Hoštka

Společnost Agro Hoštka využívá již druhým rokem návěs Annaburger HTS 22.14 pro odvoz senáží, siláží a obilí. Jedná se o největší návěs Annaburger na dvou nápravách a jeho popularita dále roste...

Čtvrtý Annaburger ve VOD Zdislavice 18
06

Čtvrtý Annaburger ve VOD Zdislavice

Na začátku května jsme předali nový návěs Annaburger HTS 20.12 do Výrobně - obchodního družstva Zdislavice, které hospodaří nedaleko Vlašimi. Jednoduchý, ale přesto objemný návěs rozšířil stávající počet Annaburgerů ve Zdislavicích na čtyři. Návěs jsme zachytili při sklizni senáže.

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou 16
06

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou

Zhruba před měsícem jsme dodali zákazníkovi z východních Čech výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a cisternou. Na první pohled se může zdát, že to je výměnný systém, kterých jsou v republice desítky, ale bližší prozkoumání korby odhalí některá unikátní technická řešení.

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích 04
06

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích

Na výstavě Techagro jsme představili nový tvar korby od firmy Annaburger, který přináší několik vylepšení a především úsporu při výrobě a tedy nižší cenu. Návěs HTS 22.12 s korbou o délce 7 metrů si z výstavy odvezl rovnou nový majitel - Bonagro Blažovice. Když se rozběhly senáže, zajeli jsme se na nový návěs podívat, abychom viděli, jak se osvědčí v praxi.

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. 28
05

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s.

Dne 7.5. 2014 se uskutečnil den otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. v jejím areálu v Týně nad Vltavou. Jelikož je firma Daňhel náš regionální prodejce pro oblast středních a jižních Čech, nemohla na slavnostním dnu chybět technika Annaburger. Krom té byl připraven bohatý program a vystavena byla další zemědělská technika z portfólia firmy, především tedy technika John Deere.

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR 26
05

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR

Minulý týden jsme zprovoznili první přívoznou cisternu Annaburger HT 18.27 o objemu 15 m3, která je primárně určená jako dovoz vody a DAMu k postřikovači. K tomu jsou cisterny Annaburger jak dělané, díky nádrži ze sklolaminátu a nerezové sadě. Tento model přívozné cisterny však přináší zajímavý poměr cena vs. výkon a věříme, že si najde v ČR mnoho zákazníků. Oproti klasické návěsné cisterně Annaburger o stejném objemu je totiž o 25 % levnější!

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace