Nákupní košík je prázdný

Novinky

Annaburger představuje novinku - vůz na balíky s hydraulickou zábranou 21
05

Annaburger představuje novinku - vůz na balíky s hydraulickou zábranou

Jak jsme již avizovali, na výstavě v Lipsku byl představen nový vůz na balíky Annaburger HT 24.05, který může být vybaven hydraulicky sklopnou zábranou. V dnešním příspěvku se blíže podíváme na tuto novinku.

Naši partneři vystavovali na výstavě Agra v Lipsku 07
05

Naši partneři vystavovali na výstavě Agra v Lipsku

Před dvěma týdny jsme navštívili výstavu Agra, která se koná v Lipsku. Na německé poměry se jedná o větší výstavu, která samozřejmě nemůže konkurovat megalomanské Agrotechnice v Hannoveru, avšak svým umístěním ve východním Německu, v oblasti, která je silně zemědělsky zaměřená, je zajímavá pro přední výrobce zemědělské techniky. A to se potvrdilo na bohaté účasti na výstavě.

Astur Straškov aplikuje hnojiva s novým Güstrowerem 30
04

Astur Straškov aplikuje hnojiva s novým Güstrowerem

Společnost Astur Straškov, která hospodaří nedaleko Roudnice nad Labem, patří mezi naše nejváženější zákazníky. Používá nemálo Annaburgerů, z nichž první pracuje již patnáctou sezonu. Spokojenost s našimi produkty podtrhuje fakt, že technika se obmění stroji stejné značky. Poté, co se obměnily výměnný systém a cisterna Annaburger a vakovač Budissa, došlo v loňském roce i na rozmetadlo minerálních hnojiv Güstrower.

Annaburgery v Moravských Budějovicích... 28
04

Annaburgery v Moravských Budějovicích...

Vysočina patří mezi místa s velkým výskytem dopravní techniky Annaburger a Krampe. Je to dáno jednak kvalitními lokálními prodejci, ale také nemalou hustotou živočišné výroby a s tím spojeným velkým množstvím materiálů, které je potřeba přepravovat. K tomu je samozřejmě potřeba výkonná dopravní technika. Jedním z uživatelů je i Zeas Moravské Budějovice.

Návěs Annaburger HTS 22.14 pracuje v ZP Tismice 23
04

Návěs Annaburger HTS 22.14 pracuje v ZP Tismice

Jednoúčelové návěsy Annaburger se těší stále větší popularitě. Jejich prodej rok od roku stoupá, a to i přes fakt, že jejich nákup není narozdíl od rozmetadel hnoje či cisteren podpořen dotacemi. Za zvýšenou poptávkou stojí zkrátka požadavek zemědělců po co největším možném přepravním výkonu. Annaburgery si popularitu získávají nejen svými parametry, ale především velkou provozní spolehlivostí a perfektním podvozkem.

Nové rozmetadlo Annaburger jezdí v Šebířově 20
04

Nové rozmetadlo Annaburger jezdí v Šebířově

V březnu bylo předáno nové rozmetadlo hnoje Annaburger HTS 22.04 do zemědělské společnosti ZEM B a B, spol. s r.o., která sídlí v Šebířově nedaleko od Tábora. Jedná se o profi stroj, jehož rozměry nemají na trhu konkurenci. Takové rozmetadlo nahradí 2 - 3 stará rozmetadla RU či RMA s výrazně lepší kvalitou rozmetání a nižším zhutněním půdy.

Třínápravový výměnný systém Annaburger jezdí už 5 let v Králíkách 13
04

Třínápravový výměnný systém Annaburger jezdí už 5 let v Králíkách

Třínápravové výměnné systémy Annaburger patří k naprosté špičce na trhu, především díky své vysoce nadstandardní základní výbavě. Málokterý tridem má v základu hydropneumatické odpružení náprav a oje a kompletní elektrohydrauliku pro ovládání všech funkcí nástaveb. A to není potřeba zmiňovat systém výměny nástaveb, kterou má Annaburger nejpropracovanější. Jedním ze spokojených zákazníků je společnost Rolnická a.s. Králíky, kde výměnný systém používají od roku 2010.

V Lipolticích používají také překládací nástavbu Annaburger 08
04

V Lipolticích používají také překládací nástavbu Annaburger

O podniku Liponova Lipoltice jsme na našich stránkách již několikrát psali. Před lety tento podnik vstoupil do povědomí tím, že jako první v republice zakoupil výměnný systém Annaburger 33.79. Do té doby u nás žádný 33t Annaburger nejezdil. Výměnný systém pracuje s korbou v podniku dodnes. Předmětem našeho dnešního zájmu je ale výměnný systém HTS 22.79 s překládací nástavbou.

Druhé rozmetadlo Güstrower pracuje v Agro Blatná a.s. 02
04

Druhé rozmetadlo Güstrower pracuje v Agro Blatná a.s.

Na konci února jsme předali druhé rozmetadlo Güstrower do podniku Agro Blatná a.s. Pro tento podnik není technika Güstrower vůbec neznámá. Vlastní již 6 let rozmetadlo D077, a díky dobrým zkušenostem se rozhodli pořídit nový model GDK 7.000. V letošním roce se Güstrowerům velice daří. Stojí za tím nejen poptávka po výkonné aplikaci hnojiv a po vápnění, ale také obnova techniky u některých zákazníků.

Špička v oboru - Krampe HP 30 Halfpipe 30
03

Špička v oboru - Krampe HP 30 Halfpipe

Stavební návěsy Krampe jsou v Německu doslova legendární. Na tamních stavbách je traktorová přeprava hojně rozšířená, neboť traktory mají mnoho výhod proti nákladním automobilům. Firma Krampe se řadí k největším odborníkům na stavební návěsy. Jejich modelová řada Halfpipe je asi to nejlepší, co lze v daném segmentu koupit. K tomu navíc Krampe nabízí korby Halfpipe na hákové nosiče Krampe a nabízí i méně robustní a univerzální řadu stavebních návěsů SK.

Další kejdový samochod zásobovaný přívoznými cisternami Annaburger... 16
03

Další kejdový samochod zásobovaný přívoznými cisternami Annaburger...

Minulý týden jsme zachytili při aplikaci digestátu soupravu traktoru Claas Xerion 4000 a speciální cisterny Kaweco Double Twin Shift o objemu 21 m3. I když se jedná de facto o konkurenční kejdový speciál, neušel našemu zájmu, protože pokud se chceme orientovat v moderní kejdové technice, je potřeba mít přehled o trendech a možnostech různých výrobců. A jen nás potěšilo, že tento speciál byl také zásobován přívoznými cisternami Annaburger.

Třínápravová cisterna Annaburger předána do Velké Chýšky 11
03

Třínápravová cisterna Annaburger předána do Velké Chýšky

V minulém týdnu jsme uvedli do provozu novou třínápravovou cisternu Annaburger HTS 33.28 o objemu 24 m3. Jedná se o první třínápravovou cisternu Annaburger s čerpadlem v České republice. I když prodejům v ČR dominují cisterny s vývěvou, pro zákazníka bylo čerpadlo jediné správné řešení.

Annaburger představuje nový návěs pro menší farmy 02
03

Annaburger představuje nový návěs pro menší farmy

Minulý týden jsme přímo ve výrobním závodě v Annaburgu měli možnost nafotit nový návěs, určený pro malé farmy a malé podniky. Zatím pracovní označení je Annaburger HTS 16.12 BasicLiner. Návěs byl postaven s cílem oslovit zájemce, kteří nepožadují žádnou speciální výbavu a cena je pro ně rozhodující faktor.

Rozmetadla Güstrower nově také s klínovým hnojením 25
02

Rozmetadla Güstrower nově také s klínovým hnojením

Novinkou druhé poloviny loňského roku u rozmetadel na minerální hnojiva firmy Güstrower bylo tzv. klínové hnojení, tedy omezování aplikačního záběru v místech, kde se záběr překrývá s předchozí jízdou. Takové zařízení dokáže ušetřit významné množství hnojiva a samozřejmě omezuje vyšší dávku způsobenou překrytím záběrů při rozmetání.

Návěsy Schubmax se dodávají také za nákladní automobily 23
02

Návěsy Schubmax se dodávají také za nákladní automobily

Velkoobjemové návěsy s výtlačným čelem Schubmax od firmy Annaburger jsou v České republice poměrně známé. Cca před 8 lety to byla horká novinka a řešení pro rostoucí poptávku službařů, kteří sklízí silážní kukuřici pro bioplynové stanice. Požadavek byl jasný - co největší objem. Několik let poté firma Annaburger postavila také sedlovou verzi návěsu Schubmax.

Druhá cisterna Annaburger jezdí ve Velkém Týnci 20
02

Druhá cisterna Annaburger jezdí ve Velkém Týnci

Společnost AGRA Velký Týnec patří k předním zemědělským podnikům v Olomouckém kraji, a proto nás velmi potěšilo, když se v roce 2013 rozhodla pro dopravní techniku Annaburger. O rok později poptávala další cisternu a i tentokráte se rozhodla pro značku Annaburger, a konkrétně jednoúčelovou cisternu HTS 22.27 o objemu 18 m3.

Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 v akci v okolí Slaného 11
02

Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 v akci v okolí Slaného

Loňský rok byl velice úspěšný na prodej překládacích vozů, možná nejúspěšnější ze všech. Jedním z nových uživatelů překládacího vozu byla firma Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o., která hospodaří severně od Slaného. Na překládací vůz jsme se zajeli podívat uprostřed žní.

Jarní přihnojování obilí jde s cisternami Annaburger výborně 09
02

Jarní přihnojování obilí jde s cisternami Annaburger výborně

Pomalu se nám blíží jaro a brzy se do polí vrhne první aplikační technika, mezi kterou nebudou chybět cisterny Annaburger. Hnojení obilí digestátem či kejdou je stále více populárnější, jednak pro brzkou možnost vyprázdnění často plných jímek, ale také pro velice příznivý efekt, které hnojení do porostu má na rostliny. Jedním z podniků, které hnojení do porostu praktikují, je náš velký zákazník z jižní Moravy - Agroservis Višňové.

Návěsy Annaburger HTS 20.12 také s novým tvarem korby 28
01

Návěsy Annaburger HTS 20.12 také s novým tvarem korby

Nový tvar korby návěsů Annaburger jsme veřejnosti představili loni v dubnu na výstavě Techagro, kde byl vystaven návěs HTS 22.12. Další dva kusy putovaly po ČR v rámci předvádění a další si objednali již konkrétní zákazníci. Po prvních nástavbách na výměnné systémy s novým tvarem korby se letos dostalo i na menší návěs HTS 20.12 a první z nich už dorazil do České republiky.

Návštěva výrobního závodu firmy Güstrower 21
01

Návštěva výrobního závodu firmy Güstrower

V minulém týdnu se početná skupina zaměstnanců naší firmy vydala do výrobního závodu předního výrobce rozmetadel minerálních hnojiv - firmy Güstrower. Na pořadu dne byla nejen prohlídka výrobního závodu a zázemí, ale také školení o injektáži kapalných hnojiv do půdy a také o novém klínovém hnojení, které Güstrower nově na svá rozmetadla nabízí.

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 96 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace