Nákupní košík je prázdný

Novinky

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou 16
06

Výměnný systém Annaburger HTS 22.79 se speciální korbou

Zhruba před měsícem jsme dodali zákazníkovi z východních Čech výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a cisternou. Na první pohled se může zdát, že to je výměnný systém, kterých jsou v republice desítky, ale bližší prozkoumání korby odhalí některá unikátní technická řešení.

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích 04
06

Nová korba od Annaburgeru jezdí v Blažovicích

Na výstavě Techagro jsme představili nový tvar korby od firmy Annaburger, který přináší několik vylepšení a především úsporu při výrobě a tedy nižší cenu. Návěs HTS 22.12 s korbou o délce 7 metrů si z výstavy odvezl rovnou nový majitel - Bonagro Blažovice. Když se rozběhly senáže, zajeli jsme se na nový návěs podívat, abychom viděli, jak se osvědčí v praxi.

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. 28
05

Annaburger na Dni otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s.

Dne 7.5. 2014 se uskutečnil den otevřených dveří společnosti Daňhel Agro a.s. v jejím areálu v Týně nad Vltavou. Jelikož je firma Daňhel náš regionální prodejce pro oblast středních a jižních Čech, nemohla na slavnostním dnu chybět technika Annaburger. Krom té byl připraven bohatý program a vystavena byla další zemědělská technika z portfólia firmy, především tedy technika John Deere.

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR 26
05

První přívozná cisterna Annaburger o objemu 15 m3 v ČR

Minulý týden jsme zprovoznili první přívoznou cisternu Annaburger HT 18.27 o objemu 15 m3, která je primárně určená jako dovoz vody a DAMu k postřikovači. K tomu jsou cisterny Annaburger jak dělané, díky nádrži ze sklolaminátu a nerezové sadě. Tento model přívozné cisterny však přináší zajímavý poměr cena vs. výkon a věříme, že si najde v ČR mnoho zákazníků. Oproti klasické návěsné cisterně Annaburger o stejném objemu je totiž o 25 % levnější!

Výměnné systémy Annaburger při odvozu senáže v Žabčicích 23
05

Výměnné systémy Annaburger při odvozu senáže v Žabčicích

Před necelými třemi týdny byly zahájeny letošní senáže. Jedním z prvních míst na Moravě, kde se vyjelo senážovat, byly Žabčice u Pohořelic, kde sídlí Školní zemědělský podnik Mendelovy univerzity v Brně. V Žabčicích již řadu let využívají dva výměnné systémy Annaburger HTS 20.79.

Předměřická a.s. zakoupila výměnný systém Annaburger 19
05

Předměřická a.s. zakoupila výměnný systém Annaburger

Dalším novým uživatelem výměnného systému Annaburger se letos na jaře stala společnost Předměřická a.s., která zakoupila nejpopulárnější dvounápravový model HTS 22.79 s korbou a rozmetací nástavbou. Samozřejmostí výměnného systému je moderní hydropneumatické odpružení náprav a oje a kompletní elektrohydraulické ovládání všech funkcí stroje.

Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích 14
05

Návěs Krampe BB 900 pracuje v Otrokovicích

Při návštěvě jižní Moravy jsme minulý týden zachytili při odvozu senáže třínápravový návěs Krampe Big Body 900, který loni v létě zakoupila společnost Plemenářské služby a.s., která sídlí nedaleko Otrokovic. Jedná se o největší návěs, který firma Krampe vyrábí. Objem s nástavky činí úctyhodných 47 m3.

V Jevišovicích senážují s technikou Annaburger 12
05

V Jevišovicích senážují s technikou Annaburger

V minulém týdnu se rozběhly první senáže letošního roku a technika Annaburger byla u toho. Naše první návštěva byla v Agro Jevišovice a.s., kde používají techniku Annaburger již mnoho let. Na návěsech je vidět, že toho mají za sebou již opravdu mnoho, ale stále jsou nedílnou součástí dopravní linky celého podniku. V době naší návštěvy probíhalo senážování žita.

Technika od CRS Marketing na slavnostním dnu ve Slavíkově 28
04

Technika od CRS Marketing na slavnostním dnu ve Slavíkově

V pátek 25. dubna se v DVPM Slavíkov konala menší slavnost při příležitosti kolaudace nových garáží v areálu družstva ve Slavíkově. Na místě si zájemci mohli prohlédnout moderní zázemí a také pestrou škálu vystavených strojů, z nichž většina byla "domácích". Samozřejmě nemohla chybět ani flotila dopravních strojů Annaburger a Krampe od naší firmy.

Překládací vůz Annaburger u největších kukuřičných adaptérů v ČR 23
04

Překládací vůz Annaburger u největších kukuřičných adaptérů v ČR

Poslední fotografická vzpomínka na loňskou sklizeň zrnové kukuřice v Agroservisu Višňové se věnuje skupině dvou pásových kombajnů John Deere S690 s šestnáctiřádkovými adaptéry Geringhoff. Jedná se o největší adaptéry na sklizeň zrnové kukuřice v ČR a nechyběl u nich překládací vůz Annaburger na výměnném systému HTS 22.79.

Výměnné systémy Annaburger při sklizni kukuřice ve Višňové 22
04

Výměnné systémy Annaburger při sklizni kukuřice ve Višňové

Při jedné aktualitě na podzim jsme avizovali, že přineseme dodatečné fotografie z největší sklizně kukuřice na zrno v ČR, která každoročně probíhá v Agroservisu Višňové. Nejprve jsme ukázali dvě linky, kde odvoz zrna zajišťovaly traktory John Deere 6920S s překládacími vozy Annaburger HTS 22.79, tedy na výměnném systému. Dnes a zítra se podíváme na zbývající překládací vozy Annaburger.

Dvě cisterny Annaburger HTS 22.27 v ZOD Kámen 18
04

Dvě cisterny Annaburger HTS 22.27 v ZOD Kámen

Zemědělské obchodní družstvo Kámen, sídlící v okrese Havlíčkův Brod, patří mezi dlouholeté uživatele dopravní techniky Annaburger. V Kámeni se objevily ve své době unikáty. Místní družstvo bylo první, které zakoupilo vůz s výtlačným čelem Schubmax. A také se tam poprvé zabydlela na stálo cisterna HTS 22.27, první, která byla vybavena pneumatikami o průměru 30,5 palce.

Další dva překládací vozy Annaburger směřují k zákazníkům 11
04

Další dva překládací vozy Annaburger směřují k zákazníkům

V poslední novince jsme upozorňovali na možnost pořízení předváděcích a jinak použitých strojů Annaburger za velmi zajímavé ceny. Zmínili jsme i skutečnost, že někteří čeští farmáři již této možnosti využili. Dnes přinášíme fotografie dvou překládacích vozů Annaburger HTS 20.16, které dorazily do republiky. Oba vozy byly již vyrobené, jeden z nich i použitý, a oba majitelé dostali na tyto stroje velmi zajímavou slevu.

Použité stroje Annaburger za skvělé ceny 09
04

Použité stroje Annaburger za skvělé ceny

V průběhu celého roku se setkáváme s požadavky zákazníků, jestli by se nedal sehnat použitý stroj za lepší peníze. Bohužel trh s dopravní technikou není to samé, jako trh s traktory či kombajny, a použitá dopravní technika se shání velmi těžko, alespoň co se týká renomovaných výrobců. Problémem samozřejmě je stáří a momentální stav stroje, který mohl projít doslova peklem. Proto, když se objevila možnost dodání použitých strojů přímo od výrobce, které používal na předvádění, tak spousta zákazníků nezaváhala a nadělila si profesionální stroj za výjimečnou cenu. S pokračující zemědělskou sezonou se počet použitých strojů, které jsou k dispozici, snižuje...

Výstava Techagro 2014 skončila úspěchem 08
04

Výstava Techagro 2014 skončila úspěchem

V minulém týdnu probíhala v Brně největší tuzemská výstava zemědělské techniky - Techagro. Letošní ročník byl poznamenám velice příznivým průběhem počasí i faktem, že v době veletrhu byla většina polních prací již hotová. Návštěvnost veletrhu byla rekordní. Rekordní byla i plocha našeho stánku a počet strojů, které naše firma vystavovala.

CRS Marketing bude vystavovat na Techagru 27
03

CRS Marketing bude vystavovat na Techagru

Po dvou letech začíná o víkendu výstava zemědělských strojů Techagro na brněnském výstavišti a firma CRS Marketing na ní nebude chybět. Pro zájemce o profesionální dopravní a aplikační techniku jsme připravili stánek plný zajímavých strojů na rekordní ploše. Navštivte náš stánek na volné ploše A a prohlédněte si novinky od firem Annaburger, Krampe, Güstrower, Budissa Bag a Vakutec.

Cisterna Annaburger pro přívoz vody a DAMu k postřikovači ve Slavíkově 14
03

Cisterna Annaburger pro přívoz vody a DAMu k postřikovači ve Slavíkově

Na podzim loňského roku jsme dodali do společnosti DVPM Slavíkov dalšího Annaburgera, tentokráte cisternu HTS 20.27 o objemu 15 m3, která bude sloužit jako přívoz vody a DAMu k postřikovači. K tomu byla vybavena speciální plošinou s mixérem. Cisterny Annaburger jsou velmi výhodné pro přívoz vody k postřikovačům, především díky laminátové konstrukci a nerezovému provedení, ale také díky masivní stavbě podvozku.

ZOD Potěhy hnojí rozmetadlem Güstrower D056 13
03

ZOD Potěhy hnojí rozmetadlem Güstrower D056

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy, které obhospodařuje pozemky nedaleko od Čáslavi, využívá již řadu let rozmetadlo Güstrower D056 pro hnojení minerálními hnojivy. Jedná se o tažené rozmetadlo s velmi zajímavým objemem a řetězovým dopravníkem, který zajišťuje vysokou přesnost aplikace minerálních hnojiv.

Speciální akční cena na návěsy Krampe 10
03

Speciální akční cena na návěsy Krampe

Spolupráce mezi firmou CRS Marketing a západoněmeckým výrobcem dopravní techniky Krampe začala přesně před 10 lety. O 10 let později s cca 180 prodanými návěsy jsme připravili pro zákazníky speciální zvýhodněnou nabídku na všechny produkty Krampe, kterou chceme zároveň oslavit 30 let výroby techniky Krampe v tomto roce.

Nová korba od Annaburgeru na výstavě Techagro 06
03

Nová korba od Annaburgeru na výstavě Techagro

CRS Marketing představí na výstavě Techagro spoustu zajímavých strojů a jednou z novinek bude i návěs HTS 22.12 s nově tvarovanou korbou. Parametry korby jsou identické s předešlými modely, stejně tak i podvozek vozu je osvědčená kvalita, kterou najdete v předních zemědělských podnicích v České republice. Nová korba dorazila cca před měsícem do ČR a než se stihla představit zákazníkům v Brně, tak nalezla nového majitele.

Přejít na stranu: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 93 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás