Nákupní košík je prázdný

ZD Mříčná - Peřimov

ZD Mříčná - Peřimov hospodaří v oblasti v podhůří Krkonoš v okresu Semily, cca 5 km od Jilemnice. Výměra činí cca 800 hektarů a družstvo se zabývá krom rostlinné výroby i chovem skotu. V roce 2014 byl při sklizni silážní kukuřice zapůjčen dvounápravový návěs Annaburger HTS 22.14 na hydraulickém podvozku, který se ukázal ve velice dobrém světle a potvrdil, že velký stroj i v tak složitých podmínkách odvede velký kus práce. O rok později byl tedy zakoupen výměnný systém Annaburger HTS 20.79 s korbou a rozmetací nástavbou. Stroj byl objednán na hydraulickém odpružení náprav a pneumatikách Michelin 560/60 R22,5.

Rozmetadlo hnoje má korbu dlouhou 6,3 m, bočnice vysoké 1,4 m včetně nástavků, hydraulickou mezistěnu a výměnné nože frézovacích válců. Samozřejmostí jsou dva horizontální frézovací válce a dva kotouče se šesti lopatkami.

Korba má délku 6,5 m a při bočnicích 1,6 m vysokých je základní objem 23,5 m3. Objem je dále navýšen nástavky o výšce 550 mm. Zajímavostí je, že si v Mříčné objednali staré provedení korby ClassicLiner, přestože už byla dostupná nová levnější verze EcoLiner.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás