Nákupní košík je prázdný

Zemědělské družstvo Jeseník

Zemědělské družstvo Jeseník hospodaří v srdci Jeseníků na výměře 1 912 hektarů. Družstvo se zaměřuje především na živočišnou výrobu, přičemž rostlinná výroba je zaměřena především na produkci objemných krmiv pro živočišnou výrobu. V živočišné výrobě se zabývá chovem skotu s tržní produkcí mléka. Okrajově se věnuje i chovu skotu bez tržní produkce mléka, chovu ovcí a koz.

V roce 2014 Zemědělské družstvo Jeseník zakoupilo cisternu Annaburger HTS 20.27 o objemu 15 m3. Cisterna je vybavena kloubovou náběžnou nápravou s pneumatikami Nokian 650/50 R22,5, oj je hydraulicky odpružená do spodního závěsu. Cisterna má nasávací ruku o průměru 200 mm, elektrohydraulické ovládání všech funkcí a tříbodový závěs. Pro aplikaci se používá diskový injektor Vredo o záběru 5,2 m s roztečí disků 17,5 cm.
 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás