Nákupní košík je prázdný

AGROSPOL, Malý Bor a.s.

AGROSPOL, Malý Bor a.s. hospodaří v klatovském okrese na cca 2 400 hektarech půdy mezi Horažďovicemi a Nalžovskými Horami. Rozsáhlá živočišná výroba čítá cca 1 400 kusů skotu, včetně dojnic holštýnského plemene, stáda masného skotu a býků na výkrm. Rostinná výroba je zaměřená na produkci krmiva pro ŽV, na pěstování obilovin, řepky, máku a průmyslových brambor.

Technika Annaburger se v Malém Boru objevila poprvé v roce 2009, kdy podnik zakoupil dva výměnné systémy Annaburger HTS 20.79 na hydraulickém odpružení. Každý výměnný systém měl korbu a rozmetací nástavbu.

Do povědomí fanoušků zemědělské techniky se společnost dostala v roce 2015, kdy na podvozek Tatra Phoenix zakoupila nástavbu Annaburger Schubmax, první takovou nástavbu v ČR. Nástavba je koncipována jako výměnný systém a lze ji sundat za pomocí vlastního hydraulického systému, pokud by na to nestačily měchy Tatry. Kdykoliv je možné na podvozek nasadit například cisternu. Samotná korba má délku ložné plochy 6,6 m a výšku bočnic 2,2 m, objem tak činí 33 m3. Korba má i rolovací plachtu a pohodlné dálkové ovládání TIGER II.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás