Nákupní košík je prázdný

Boby - Fleisch spol. s r.o.

Společnost Boby - Fleisch je odborníkem na převoz živých zvířat, především prasat, po celé Evropě. Firma má svůj vlastní vozový park, který používá k přepravě živých zvířat různého věku pro své klienty. Kromě této aktivity má firma Boby - Fleisch i farmu nedaleko Jičína, kam se ze vzdálenosti cca 60 km převáží kejda z výkrmny prasat. Na farmě se pak aplikuje na pole. A právě o převoz kejdy na tuto vzdálenost se od roku 2015 stará právě sedlová cisterna Annaburger LS 34.28.

Třínápravová cisterna Annaburger LS 34.28 má objem 24 m3, je vybavena čerpadlem Vogelsang o výkonu 3 845 l/min. Plnění lze provádět přes boční otvory nebo přes horní napouštěcí otvor. Podvozek cisterny je vzduchem odpružený, první náprava je zvedatelná, třetí je natáčecí. Samozřejmostí je schválení na 80 km/h a s tím spojené EBS systémy návěsu.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás