Nákupní košík je prázdný

PALOMO, a.s.

Návěsy

Éra Annaburgerů v Lošticích začala v roce 2003 nákupem dvou návěsů HTS 20.14 s délkou korby 6,5 m. Vozy se používají k odvozu obilí, curkovky, senáže, siláže i hnoje. Návěsy mají kloubové výkyvné nápravy  bez možnosti natáčení. Legendární jsou i agregované traktory Zetor a ZTS, které v návěsech jezdí dodnes. Návěs HTS 22.14 s délkou korby 7 m byl zakoupen jako předváděcí v roce 2008. Tyto tři návěsy se staraly o veškerou dopravu až do roku 2015.

Výměnné systémy

V roce 2015 byly pořízeny dva starší výměnné systémy HTS 22.79. Oba byly na hydropneumatickém odpružení, obuty do pneumatik Michelin 600/55 R26,5. Jeden měl korbu a rozmetadlo, druhý dokonce korbu, rozmetadlo a 18ti kubíkovou cisternu. Tyto výměnné systémy posílily linku Annaburgerů v Lošticích, co se návěsů týče, a dvě rozmetadla převzala celou aplikaci hnojů. Cisternová nástavba intenzivně pracuje při vyvážení kejdy, kterou mnohdy okamžitě zapravuje do půdy pomocí 3 m radličkového kypřiče Konskilde.

Překládací vůz

V roce 2017 byla zakoupena překládací nástavba o objemu 28 m3. Spolu s podvozkem je agregována s traktorem Claas Xerion 3800 a stará se o obsluhu dvou sklízecích mlátiček New Holland CR 9080, které mají 10,5 m lišty McDon. Překládací nástavba slouží i k navážení hnojiva.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás