Nákupní košík je prázdný

Agroslužby Polcar

Kapitola překládacích vozů Annaburger se u Polcarů začala psát v roce 2008, kdy byl zakoupen model HTS 20.16 o objemu 25 m3. Vůz byl vybaven rolovací plachtou a naklápěcí koncovkou překládacího šneku, což se dnes řadí mezi samozřejmou výbavu překládacích vozů. Mezi samozřejmost se rozhodně neřadí tenzometrické váhy, které vůz u Polcarů má. Řidič má tak přehled o přesném množství obilí ve voze a je schopen přesně naplnit kamion. Vůz má hydraulicky odpruženou oj a kloubovou nápravu. Původní pneumatiky měly rozměr 560/60 R22,5, ale dnes se na voze používají větší s rozměrem 710/50 R26,5.

V roce 2015 byl zakoupen druhý překládací vůz, tentokrát větší model HTS 22.16 o objemu 28 m3. I tento vůz měl kloubovou nápravu, hydraulicky odpruženou oj, plachtu a naklápěcí koncovku šneku. Pneumatiky byly zvoleny od firmy Michelin v rozměru 600/55 R26,5.
 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás