Agrospol Mladá Vožice a.s.

Agrospol Mladá Vožice a.s. hospodaří nedaleko Tábora na cca 3 400 hektarech. Společnost se orientuje hlavně na rostlinnou výrobu, ve které dlouhodobě dosahuje skvělých výsledků. Zabývá se pěstováním řepky, pšenice, ječmene a žita. V menší míře se podnik věnuje živočišné výrobě, konkrétně chovu skotu.

Výměnné systémy

První Annaburger byl do Mladé vožice dodán v roce 2006. Jednalo se o hydraulicky odpružený výměnný systém HTS 20.79 s korbou a rozmetadlem. Výměnný systém měl pneumatiky Michelin 600/55 R26,5. V roce 2007 byl dodán identický výměnný systém také s korbou a rozmetadlem.

Návěsy

V roce 2008 byl dodán první jednoúčelový návěs, hydraulicky odpružený HTS 22.12. Později téhož roku byl zakoupen předváděcí návěs HTS 22.14, který je dodnes jediný Annaburger v Mladé Vožici, který nemá hydraulickou nápravu. V letech 2012 a 2014 následovaly další dva návěsy HTS 22.12, poslední už dokonce s novou korbou. Na konci roku 2020 zakoupila akciová společnost další návěs HTS 22.12 na hydraulickém podvozku. Všechny Annaburger mají stejné penumatiky Michelin. Podnik je legendární agregacemi návěsů Annaburger s traktory o výkonu 160 až 200 koní.

Schubmax

V roce 2010 byl dodán třínápravový a největší návěs s výtlačným čelem od Annaburgeru, model HTS 33.17 s objemem téměř 50 m3. O tom, že má návěs hydraulické odpružení náprav a pneumatiky Michelin 600/55 R26,5 se není třeba zmiňovat. Jako jediný návěs v Mladé Vožici má hydraulické nucené řízení náprav.