Nákupní košík je prázdný

FM AGRO s.r.o.

Firma FM AGRO s.r.o., která sídlí ve Zdibech na severním okraji Prahy, zakoupila rozmetadlo Annaburger HTS 22.04 na konci roku 2015. Jednalo se o náš předváděcí stroj za zvýhodněnou cenu.

Rozmetadlo má korbu dlouhou 6,8 m, což je rekordní hodnota na trhu. Je vybaveno kloubovou náběžnou nápravou a pneumatikami Michelin 600/55 R26,5. Samozřejmostí tohoto rozmetadla (a standardní výbavou) je elektrohydraulické ovládání všech funkcí (včetně řízení dávky a elektronické ochrany frézovacích válců) a hydraulicky zvedatelná náprava. Dále je stroj vybaven hydraulickou mezistěnou, výměnnými noži na frézovacích válcích a počítadlem fůr.

Rozmetadlo je agregováno s traktorem Massey Ferguson 7626 a pohybuje se hlavně ve Středočeském kraji. V případě zájmu o službu touto soupravou můžete kontaktovat pana Filipa Moravce na telefonním čísle 606 378 955.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás