Nákupní košík je prázdný

DZS Struhařov a.s.

Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus. Cílem byla náhrada zastaralé dopravní a aplikační techniky, což se v praktickém provozu velice rychle ukázalo. Pořízen byl podvozek se třemi nástavbami, korbou o objemu 28 m3, velkoplošným rozmetadlem a cisternou o objemu 18 m3 s hadicovým aplikátorem o záběru 9 m. DZS Struhařov plánuje excelentní využití podvozku. Jako rozmetadlo bude podvozek sloužit 60 dní v roce ,jako cisterna 200 dní v roce. Díky systému výměny nástaveb jen do 20 minut se zvedla výrazně produktivita celého systému. Díky velkým pneumatikám 600/55-26,5" má celá spouprava relativně malý tahový odpor. Podvozek je agregován s traktorem John Deere 7700 o výkonu jen 160 k.

TECHAGRO 2018 Brno

08.04.2018 - 12.04.2018

15. ročník mezinárodního veletrhu zemědělské techniky konaný BVV Brno.