Nákupní košík je prázdný

Zemědělská a.s. Čejkovice

Zemědělská a.s. Čejkovice hospodaří v oblasti jižní Moravy. Krom rostlinné a živočišné výroby se pochopitelně věnuje i pěstování vinné révy a produkci vína. V Čejkovicích řadu let sloužila cisterna Vakuomat k naprosté spokojenosti. Spokojenost se jistě odrazila při nákupu nové cisterny, kdy byla vybrána stejná firma s jiným názvem - Vakutec.

Cisterna Vakutec v Čejkovicích má objem 12,5 m3, má pneumatiky Mitas 560/60 R22,5 a hydraulicky odpruženou oj. Aplikace probíjá přes hadicový aplikátor Swing Up o záběru 12 metrů. Veškeré funkce cisterny i aplikátoru se ovládají přes Joystick. Na cisterně je použita kombinace vývěvy o výkonu 8 000 l/min a vysokotlakého čerpadla GS 6500, přičemž lze vybrat, které zařízení se bude používat. Čerpadlo lze pak použít k aplikaci kejdy přes kejdové dělo, které je hydraulicky natáčené a které měla i starší cisterna Vakuomat. Cisterna Vakutec jezdí v Čejkovicích od roku 2015.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás