Nákupní košík je prázdný

Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

DVPM Slavíkov

DVPM Slavíkov Společnost DVPM Slavíkov hospodaří v chráněné krajinné oblasti Železné hory. Obhospodařuje přes 2 100 ha zemědělské půdy v nadmořské výšce 600 m nad mořem. Rostlinná výroba produkuje především krmné plodiny pro vysokoprodukční dojnice. Pícniny podnik pěstuje asi na 620 ha. Techniku Annaburger ve Slavíkově používají od roku 2004.

Astur Straškov a.s.

Astur Straškov a.s. Akciová společnost Astur Straškov je naším dlouholetým zákazníkem. V průběhu 18 let jsme ji mimo jiné vyzbrojili výměnnými systémy, cisternami a rozmetadly na minerální hnojiva. Opět se tak potvrzuje, že se stroji z našeho sortimentu dokáže podnik zastat většinu dopravních prací i aplikací hnojiv.

Přejít na stranu: « 1 2

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.