Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

AGROSERVIS TRADING a.s.

AGROSERVIS TRADING a.s. Společnost AGROSERVIS TRADING a.s. patří k nejznámějším a největším podnikům v ČR. Ostatně různá "nej" bychom vyjmenovávali asi dlouho. Z hlediska Annaburgerů patří k největším zákazníkům a k průkopníkům používání překládacích vozů. Dnes podniky spadající pod AGROSERVIS TRADING provozují 18 Annaburgerů.

DVPM Slavíkov

DVPM Slavíkov Společnost DVPM Slavíkov hospodaří v chráněné krajinné oblasti Železné hory. Obhospodařuje přes 2 100 ha zemědělské půdy v nadmořské výšce 600 m nad mořem. Rostlinná výroba produkuje především krmné plodiny pro vysokoprodukční dojnice. Pícniny podnik pěstuje asi na 620 ha. Techniku Annaburger ve Slavíkově používají od roku 2004.

Přejít na stranu: « 1 2