Nákupní košík je prázdný

Reference

Nejlepší reklamou každého výrobku nebo služby je spokojený zákazník. Naše technologie používají přední podniky a firmy v ČR. Naším cílem je spokojenost zákazníků. Technologie, které nabízíme, musí zákazníkům spořit náklady nebo vydělat více finančních prostředků.

Zde jsou jen někteří z našich zajímavých zákazníků.

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy Zemědělské obchodní družstvo Potěhy patří mezi naše věrné a dlouhodobé zákazníky. První Annaburger jsme do Potěh dodali v roce 1998. Od té doby se naše společná spolupráce rozrostla na 7 různých strojů Annaburger a dvě rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower.

DZS Struhařov a.s.

DZS Struhařov a.s. Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus.

Přejít na stranu: « 1 2

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.