Nákupní košík je prázdný

Rostislav Kubát

Rozmetadla Güstrower jsou pověstná svou univerzálností, neboť zvládnou aplikovat širokou škálu materiálů ve špičkové kvalitě. Čím komplikovanější materiál, tím více vynikají přednosti Güstroweru, především řetězový dopravník.

V roce 2014 zakoupil rozmetadlo Güstrower soukromý zemědělec pan Rostislav Kubát, který hospodaří nedaleko Chotovin u Tábora. Rozmetadlo plánoval využít ve službách, proto si pořídil dvounápravový model GDK 8.000 - T (dnes GDK 9.000). Rozmetadlo má základní objem 8 m3, který byl pomocí 600 mm nástavků zvýšen až na 14 m3. Aby se rozmetadlo pohybovalo po poli lehce i s takovým nákladem, bylo obuto do pneumatik Michelin 600/60 R30,5. Oj je provedena do spodního závěsu traktoru, kterým je Fendt 936 Vario. Ovládání rozmetadla je přes ISOBUS. Rozmetadlo je dále vybaveno tenzometrickými váhami, takže řidič má k dispozici přesný údaj o aktuálním množství hnojiva v zásobníku.

Další unikátní výbava rozmetadla je vlastní hydraulicky ovládaná ruka, konkrétně Tajfun Liv, kterou na stroj namontovala firma HCS Centrum s.r.o. z Plané nad Lužnicí. Rozmetadlo tak nepotřebuje žádný nakládací prostředek a naloží se samo. Perfektní a komplexní služba! V případě zájmu o službu tohoto stroje kontaktujte pana Kubáta - 724 371 388.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás