Nákupní košík je prázdný

Annaburger

Představení firmy Annaburger Nutzfahrzeuge GmbH

Firma Annaburger Nutzfahrzeuge GmbH byla založena v roce 1991 v malém městečku Annaburg ve spolkovém státě Sasko-Anhaltsko (SRN). Ve výrobním zaměření navázala na více jak 50-ti letou tradici výroby dopravní zemědělské techniky, především známých cisteren HTS řady 100.27.

Firma Annaburger  patří k předním evropským firmám v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství, které udávají vývojový trend v oblasti tzv. profi techniky. Jako jeden z mála evropských výrobců dopravní techniky vyrábí v jednom závodě aplikační cisterny na kejdu, univerzální rozmetadla kompostů, výměnné systémy nástaveb, návěsy, vozy s výtlačným čelem a nástavby pro nákladní automobily. Firma v současnosti zaměstnává více jak 250 pracovníků.

Firma CRS Marketing s.r.o. zastupuje zájmy firmy Annaburger Nutzfahrzeuge od roku 1995 a patří k jejím nejlepším obchodním partnerům.

V letech  2005 - 2022 byla firma CRS Marketing s.r.o. nejlepším exportním partnerem firmy Annaburger.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás