Nákupní košík je prázdný

Krampe

Jednička v zemědělských návěsech v Německu

Firma Krampe patří řadu let k vedoucím výrobcům dopravní techniky za traktory v Německu. Vyrábí špičkovou dopravní techniku především pro zemědělství.

Ročně se u firmy Krampe vyrobí více jak 600 vozů. Specializací a kompetencí firmy Krampe jsou zemědělské návěsy v jedno, dvou a třínápravovém provedení, hákové nosiče za traktory a stavební návěsy za traktory.
Firma sídlí v severoněmeckém městečku Coesfeld-Lette od začátku svého působení a v r. 2010 se zde přestěhovala do nového výrobního závodu.

Firma CRS Marketing s.r.o. Čížkovice je od roku 2003 autorizovaným zástupcem firmy Krampe, vlastní certifikáty na schválení výrobků u SZZPLS Praha (státní zkušebna) a je autorizovaným zástupcem firmy Krampe registrovaným na Ministerstvu dopravy v Praze.

V průběhu 10 let prodala naše firma více jak 150 výrobků značky Krampe. Naší devizou je kvalitní poradenství, osobní zkušenosti s provozem vlastních návěsů firmy Krampe a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás