Nákupní košík je prázdný

Vogelsang

Vše co se točí kolem kejdy a bioplynových stanic

Firma Vogelsang je specialista na čerpání, rozrušování hmoty a dávkovací techniku

Čerpadla s rotačními písty, technika na rozmělnění hmoty pro bioplynové stanice a dávkovací technika na kejdu udělaly firmu Hugo Vogelsang GmbH z německého Essenu známou v oboru. Momentálně je tato špičková firma velice aktivní také v oblasti bioplynových stanic, kde nabízí vedle profesionálních čerpadel také macerátory a rozmělňovače hmoty, která se dávkuje do fermentorů.

Servisní partner firmy Vogelsang

Naše firma se specializuje na profesionální aplikaci kejdy technikou Annaburger a Vakutec. Na většině těchto cisteren najdete také komponenty od firmy Vogelsang. Abychom našim starým i novým zákazníkům nabídli kompletní servis, stali jsme se v roce 2010 servisním partnerem firmy Vogelsang. Vedle servisu zabezpečujeme také dodávku náhradních dílů a prodej některých výrobků od firmy Vogelsang. V průběhu dvou let jsme vybavili již dva kypřiče Lemken Heliodor dávkováním kejdy od firmy Vogelsang.

Ve spolupráci s pobočkou firmy Vogelsang v ČR zabezpečujeme postupně smluvní značkový servis také pro zákazníky z řad nově vzniklých bioplynových stanic.

Rychlý servis na čerpadla s rotačními písty a na dělící hlavy

Dělící hlavy Vogelsang se nacházejí prakticky u všech významných výrobců cisteren na hadicových aplikátorech. Po určitém čase je třeba se podívat na opotřebitelné díly a funkčnost dělící hlavy, protože ta rozhoduje o přesnosti dávkování kejdy. Naše firma nabízí farmářům prohlídku dělících hlav a čerpadel před sezónou nebo v průběhu roku. Prohlídka a konzultace s profesionálem se určitě vyplatí, protože může předejít větší škodě vzniklé díky nedbalé údržbě.

Rychlost čerpání rozhoduje

Málokdo si uvědomuje, že výkonnost aplikace rozhoduje o úspoře minerálních hnojiv. Agrotechnické termíny vyžadují rychlou a výkonnou aplikaci. Mnohdy ale nesedí plnění cisteren na nových bioplynových stanicích. Proto nabízí Vogelsang mobilní čerpací stanici s výkonným čerpadlem o výkonu 9000 l/min. Vedle toho jsme schopni od firmy Vogelsang dodat jakékoliv řešení pro čerpání kejdy.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás