Nákupní košík je prázdný

Vakutec

Rakouská firma Vakutec je specialista na aplikaci kejdy a také na homogenizaci kejdy, tedy přípravu kejdy pro aplikaci. Je to specialista na tuto problematikou s více jak 40 -ti letou tradicí. V ČR pracuje v současnosti více jak 80 kusů cisteren s logem Vakutec.

Již od roku 2006 máme výrobky Vakutec v programu naší firmy. Každý, kdo má k dispozici kejdu, má k dispozici určité množství peněž. Buď tuto kejdu jen recykluje a peníze nevyužije, nebo s kejdou řádně naloží a využije ji ke hnojení. V tomto případě ušetří značné množství peněz. Odborné prameny hovoří o tom, že 1 m3 kejdy má hodnotu 200 Kč-300 Kč v ekvivalentu minerálních hnojiv. Výhodou cisteren Vakutec je nízká hmotnost, nízké těžiště, lehké hadicové aplikátory a také kvalitní poradenství, jak s kejdou naložit. Nabízíme vám systém zhodnocení kejdy.

Vakutec cisterny jsou určeny rovněž do svažitého terénu a pro aplikaci kejdy v porostu. 
Naše firma nabízí zákazníkovi kompletní poradenství v oblasti využití kejdy.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás