Nákupní košík je prázdný

Novinky

Schubfix pracuje již rok v Horních Dunajovicích na Znojemsku 05
09

Schubfix pracuje již rok v Horních Dunajovicích na Znojemsku

Firma Annaburger umí vyrábět i vozy s výtlačným čelem. I když díky jednoduchosti dominují klasicky sklápěné korby, několik kusů výtlačných čel se každý rok prodá. Krom novějšího konceptu Schubmax, který je určen pro provozovatele bioplynových stanic, se stále prodává i starší model Schubfix, který má kompaktnější rozměry a narozdíl od Schubmaxu může být vybaven rozmetacím ústrojím. Nejnověji dodaný Schubfix pracuje od loňského roku v podniku AGRA Horní Dunajovice a.s.

Novinka od Annaburgeru - výměnný systém za kamionové tahače 04
09

Novinka od Annaburgeru - výměnný systém za kamionové tahače

Firma Annaburger reaguje na potřeby zákazníků a nebojí se pustit se do nových věcí. Výsledkem takového snažení je i nový výměnný systém na bázi sedlového návěsu - Annaburger LS 34.79 Multitrans. Tento koncept bude poprve představen na výstavě Agritechnica, která proběhne v listopadu v Hannoveru.

CRS Marketing s.r.o. se představí na výstavě Země Živitelka 28
08

CRS Marketing s.r.o. se představí na výstavě Země Živitelka

Naše firma se opět představí na výstavě Země Živitelka, jejíž 40. ročník se koná v na výstavišti v Českých Budejovicích od 29. srpna do 3. září. Najdete nás již tradičně na stánku našeho regionálního partnera v jižních Čechách, u firmy Daňhel Agro a.s., na volné ploše 509 vedle pavilonu Z. Na stánku představíme výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s cisternovou nástavbou a také jednoúčelový kombinovaný vůz Teleliner.

Dva výměnné systémy Annaburger pracují v Zemědělské společnosti Bukovno 23
08

Dva výměnné systémy Annaburger pracují v Zemědělské společnosti Bukovno

Tento týden jsme zachytili dva výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 ze Zem. spol. Bukovno, s.r.o. při vyvážení digestátu z bioplynové stanice. Zajímavostí bylo použití ramen s rozstřikovacími hlavami, které umožňují plošný rozstřik až do šíře 24 metrů. A jak je v této oblasti typické, výměnné systémy byly agregovány s traktory nižší výkonové třídy.

Nový třínápravový Teleliner pracuje v jižních Čechách 19
08

Nový třínápravový Teleliner pracuje v jižních Čechách

V červnu jsme do České republiky dodali první třínápravový kombinovaný vůz Annaburger HTS 29.04 Teleliner. Jedná se o unikátní koncept rozmetadla hnoje, které lze velmi rychle přestavět na vůz na odvoz senáže, siláže či štěpky. V minulém týdnu jsme Teleliner zachytili při aplikaci drůběžího trusu na farmě společnosti Daňhel Agro a.s., která je současně dodavatelem i provozovatelem stroje.

Druhý tridem Annaburger v Agrospolu Hrádek 12
08

Druhý tridem Annaburger v Agrospolu Hrádek

V předminulém týdnu jsme zachytili nový třínápravový návěs Annaburger HTS 29.12, který letos zakoupila společnost Agrospol Hrádek ze Znojemska. Pro tuto firmu je to již druhý takový návěs. První pracuje k plné spokojenosti od října roku 2002. Tyto typy návěsů jsou v České republice poměrně populární, protože nabízí vysokou kvalitu za přijatelné peníze.

Největší třínápravový výměnný systém Annaburger ve Velkém Týnci 08
08

Největší třínápravový výměnný systém Annaburger ve Velkém Týnci

Minulý týden jsme uvedli do provozu největší výměnný systém Annaburger HTS 33.79 ve společnosti AGRA Velký Týnec na Olomoucku. Vůz se okamžitě zapojil do odvozu obilí s dvoustranně sklápěnou korbou o objemu 32 m3. Za měsíc bude na výměnný systém dodána cisternová nástavba o objemu 24 m3. Model představuje asi nejmodernější a nejlépe vybavený výměnný systém, který lze v současné době na trhu zakoupit.

S překládacím vozem Annaburger také v Horních Dubňanech 07
08

S překládacím vozem Annaburger také v Horních Dubňanech

Jedním z uživatelů překládacích vozů Annaburger je také společnost REDU spol. s r.o. z Horních Dubňan na Znojemsku. Ta od loňského roku provozuje výměnný systém HTS 22.79 s překládací a cisternovou nástavbou. Předminulý týden jsme překládací vůz zachytili při sklizni ječmene, kdy souprava obsluhovala tři sklízecí mlátičky a překládala obilí na nákladní automobily.

Překládací vozy Annaburger v Agroservisu Višňové jedou naplno 05
08

Překládací vozy Annaburger v Agroservisu Višňové jedou naplno

Minulý víkend jsme navštívili jednoho z největších uživatelů techniky Annaburger u nás, společnost Agroservis Višňové. V období žní zde hrají velkou roli překládací vozy Annaburger. Ve Višňové totiž na překládací vozy nedají dopustit, byli jedni z prvních uživatelů této technologie v ČR. V dnešní době pracují ve Višňové 4 výměnné systémy s překládací nástavbou, dva třínápravové návěsy, dvě jednoúčelové cisterny a další dva výměnné podvozky.

Další technika Annaburger dorazila do republiky 01
08

Další technika Annaburger dorazila do republiky

Dodávky nových strojů Annaburger se nezastaví ani v létě. Některé stroje putují z podvalníků rovnou na pole. V posledním týdnu se přivezl například výměnný systém HTS 20.79 na kloubové nápravě, jednoúčelový návěs HTS 22.12 či překládací vůz HTS 22.16 o objemu 28 m3. Na dopravu k zákazníkovi čekala i korba z předváděcího výměnného systému.

Příjezd tří návěsů Krampe do Čížkovic 29
07

Příjezd tří návěsů Krampe do Čížkovic

V minulém týdnu se v sídle naší firmy v Čížkovicích u Lovosic zastavily dva kamiony s novými vozy Krampe. Jedna souprava vezla dva povedené modely Krampe Big Body 550 s korbou o délce 5,5 m. Druhá souprava pak přivezla největší sklápěcí vůz, který Krampe vyrábí - tridem Big Body 900. Nové vozy dorazily právě včas, aby se mohly zapojit do začínající sklizně obilí.

Nový návěs Krampe Big Body 700S pracuje na Lounsku 23
07

Nový návěs Krampe Big Body 700S pracuje na Lounsku

Včera jsme zachytili nový návěs Krampe Big Body 700S při sklizni řepky. Návěs zakoupila společnost Loužek s.r.o. z Obory. Jelikož se jednalo o zahájení žní, tak návěs měl v době našeho příjezdu odvezené teprve dvě fůry, a na detailnější hodnocení je velmi brzo. Už teď je ale jasné, že bude významným pomocníkem, neboť řepka se vozila přes celé Louny až do Dobroměřic a Krampe uveze tolik řepky, co dva staré přívěsy.

Překládací vůz Güstrower GTU 25 ve speciální barvě 22
07

Překládací vůz Güstrower GTU 25 ve speciální barvě

Minulý týden jsme předali do provozu překládací vůz Güstrower GTU 25, který byl dodán ve speciální barvě, která je podobná barvě traktorů New Holland. Vůz s traktorem NH T7.270 od minulého týdne asistuje při sklizni obilovin. V neděli jsme vůz zachytili na předměstí Nymburka, kde dvě mlátičky New Holland CX 8080 sklízely řepku.

Výměnný systém s překládací nástavbou v Agrodružstvu Kačice 18
07

Výměnný systém s překládací nástavbou v Agrodružstvu Kačice

Agrodružstvo Kačice využívá již třetím rokem výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s překládací nástavbou o objemu 28 m3. Dnes jsme vůz zachytili při sklizni ozimého ječmene nedaleko Rakovníka. Překladač pracoval u čtyřech sklízecích mlátiček Claas Lexion. Na poli se pohyboval i výměnný systém HTS 20.79 s korbou, který v Kačici pracuje od roku 1999. Jedná se o jeden z nejstarších výměnných systémů Annaburger v České republice.

Návěs Annaburger HTS 22.12 v Mespolu Medlov 14
07

Návěs Annaburger HTS 22.12 v Mespolu Medlov

Jednoúčelové návěsy Annaburger HTS 22.12/.14 jsou stále populárnější mezi českými zemědělci, a to především pro svoji velikost, která na trhu s dvounápravovými návěsy má jen málo konkurentů. Korba 7 m dlouhá, a až 1,8 m vysoká představuje maximum, které lze na dvounápravových strojích vidět. Se senážními nástavky o výšce 55 cm se objem vyšplhá až na úctyhodných 37 kubíků. Nutností jsou pneumatiky s průměrem ráfku 26,5 palce a náběžná náprava.

Nová cisterna Annaburger o objemu 24 kubíků pracuje na Benešovsku 08
07

Nová cisterna Annaburger o objemu 24 kubíků pracuje na Benešovsku

Předminulý týden byla uvedena do provozu nová cisterna Annaburger HTS 33.27 o objemu 24 kubíků. Jedná se o stroj v perfektní výbavě, navíc s luxusním obutím Michelin 650/65 R30,5. Majitelem cisterny je společnost Mydlářka a.s., která již dlouhá léta používá tři další tridemy Annaburger o objemu 21 kubíků. Cisteren s takovým obutí a takovou výbavou v České republice mnoho nejezdí.

Botkový aplikátor Bomech na cisterně Annaburger 03
07

Botkový aplikátor Bomech na cisterně Annaburger

Se zpřísňujícími se pravidly na aplikaci tekutých hnojiv na ornou půdu a kulturní porosty stoupá zájem o alternativní možnosti zapravení mimo klasických hadicových aplikátorů. Jednou takovou cestou je botkový aplikátor od holandské firmy Bomech, kterou v ČR zastupujeme. Několik kusů botkových aplikátorů v České republice jezdí a na jeden z nich jsme se zajeli podívat do Zemědělského družstva Černovice. Tam je aplikátor namontován na výměnném systému Annaburger.

Čtyři hydraulicky odpružené Annaburgery na Trutnovsku 26
06

Čtyři hydraulicky odpružené Annaburgery na Trutnovsku

Minulý týden jsme zachytili pozoruhodnou dopravní linku při sklizni senáže. Ta se skládala ze čtyř návěsů Annaburger a všechny byly hydropneumaticky odpružené. Všechny stroje patří panu Jiránkovi z České Skalice, který nedaleko Trutnova provozuje bioplynovou stanici. Návěsy pracovaly s relativně slabšími traktory a ve velice nelehkém terénu.

Ve Slavíkově se čtyřmi výměnnými systémy Annaburger 21
06

Ve Slavíkově se čtyřmi výměnnými systémy Annaburger

DVPM Slavíkov patří k největším uživatelům techniky Annaburger na Vysočině. Od roku 2004 používá dva výměnné systémy HTS 22.79 na hydropneumatickém odpružení. V současné době pracují v podniku již 4 takové výměnné systémy, ke kterým patří celkem 10 nástaveb. Zajímavostí je, že obhospodařované pozemky se nachází v poměrně kopcovitém terénu, přesto to výměnné systémy zvládají bez potíží. O tom jsme se mohli přesvědčit i při návštěvě tento týden, kdy probíhala sklizeň travní senáže.

Senáže ve Struhařově s výměnnými systémy Annaburger 18
06

Senáže ve Struhařově s výměnnými systémy Annaburger

Letošní opožděné senáže nezastavil ani víkend a v DZS Struhařov u Benešova byla k vidění i technika Annaburger. O odvoz travní senáže se mimo jiných staraly i tři výměnné systémy Annaburger, konkrétně dva modely HTS 22.79 a jeden HTS 20.79. Ve Struhařově používají 5 výměnných systémů a celkem 9 nástaveb, přičemž nejstarší stroj završuje již svůj devátý rok.

Přejít na stranu: « 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 94 »

Nejbližší akce

Stavební veletrh 2018 Brno

25.04.2018 - 28.04.2018

Stavební veletrh Brno

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás