Nákupní košík je prázdný

Novinky

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger 18
10

Ve Skalsku se silážuje s technikou Annaburger

Před dvěma týdny jsme navštívili jedno z našich největších zákazníků, Zemědělskou společnost Skalsko, která sídlí nedaleko Mladé Boleslavi. Každoročně se tu sklízí velké množství kukuřice na siláž pro potřeby bioplynových stanic ve Skalsku a ve Valovicích. V době naší návštěvy byly zapojeny do odvozu oba výměnné systémy Annaburger HTS 22.79. Příjemným překvapením byla účast dalšího návěsu z naší produkce, konkrétně tridemu Krampe Big Body 800S ze ZAS Březno.

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger 16
10

Každoroční silážní akce v Mladé Vožici letos opět s technikou Annaburger

Každý rok na přelomu září a října se v jižních Čechách odehrává zajímavá silážní akce, která se jen tak nevidí. Agrospol Mladá Vožice pravidelně pěstuje několik set hektarů kukuřice pro bioplynovou stanici v Jetřichovci, kterou provozuje VOD Jetřichovec. Při sklizni se materiál vozí až do Jetřichovce, který je vzdálen 16 km. Silnice 124 vedoucí přes Staniměřice a Těchobuz nabízí adrenalinové svezení jako při správné rallye. Rovné úseky, kde se traktory navzájem předjíždí, střídají prudké zatáčky, kdy soupravy musí jezdit v protisměru, aby vůbec projely. Řidičské dovednosti všech řidičů jsou řádně otestovány a žádný rok u toho nechybí početná skupina Annaburgerů.

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger 14
10

Agro 2000 sklízí silážní kukuřici s technikou Annaburger

Na konci září jsme navštívili jeden z podniků skupiny Agro 2000 u Třebíče, kde probíhala sklizeň silážní kukuřice. Předmětem našeho zájmu byla dopravní technika Annaburger, kterou tato společnost hojně používá. Na sklízeném poli se střídaly čtyři stroje od firmy Annaburger a jeden byl zajímavější než druhý. K vidění byly jednoúčelová korba na výměnném systému, kombinované rozmetadlo a dva senážní vozy.

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově 11
10

Technika od firem Güstrower a Annaburger pracuje v Cizkrajově

Zemědělská společnost CIZ - AGRO, a.s. se sídlem v Cizkrajově využívá již tři stroje od firmy Annaburger. Jednoúčelovou cisternu HTS 33.27, přívoznou cisternu HT 24.27 a kombinované rozmetadlo hnoje HTS 22.04 v letošním roce doplnilo rozmetadlo na minerální hnojiva Güstrower GDK 7.000, které zajistí aplikaci minerálních hnojiv a síranu.

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách 10
10

Dva nové výměnné systémy Annaburger v západních Čechách

V září jsme předali dva nové výměnné systémy Annaburger HTS 20.79 zákazníkům ze západních Čech. V obou případech byly stroje zakoupeny s rozmetacími nástavbami. I když trendem v dnešní době jsou stroje s celkovou hmotností 22 tun, stále se najdou zákazníci, kteří požadují menší stroj za menší traktor, ale trvají na vysoké kvalitě zpracování a komfortní výbavě.

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku 08
10

Nový výměnný systém Annaburger v provozu na Jindřichohradecku

Předminulý týden jsme dodali nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s rozmetací nástavbou panu Jaroslavu Auskému z Novosedel nad Nežárkou. Výměnný systém má hydropneumaticky odpružené nápravy i oj, elektrohydraulické ovládání a pneumatiky Alliance 600/55 - 26,5. Kdykoliv jde na výměnný systém dokoupit korba o objemu 29 m3, cisternová nástavba o objemu 18 m3 či překládací vůz o objemu 28 m3.

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice 01
10

V Rostěnicích vrcholí sklizeň silážní kukuřice

Akciová společnost Rostěnice, sídlící nedaleko Vyškova, patří k největším a nejznámějším zemědělským farmám v České republice. A patří také mezi největší uživatele techniky Annaburger. V současné době využívají 9 strojů Annaburger, některé ve společnosti pracují více než 16 let. Dva největší Annaburgery byly nasazeny do sklizně silážní kukuřice.

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech 27
09

Nové rozmetadlo Güstrower GDK 8.000 pracuje v Ovčárech

Před několika týdny bylo v Zemědělském obchodním družstvu Zálabí Ovčáry uvedeno do provozu nové rozmetadlo minerálních hnojiv od firmy Güstrower. Jedná se o největší jednonápravový model GDK 8.000 s nástavbou o objemu 12,5 m3. Rozmetadla Güstrower jsou v České republice velice populární pro svou vysokou univerzalitu a přesnost aplikace. A tento model byl navíc dodán ve špičkové výbavě.

Překládací vůz Annaburger pracuje s novými mlátičkami Claas v Blížkovicích 25
09

Překládací vůz Annaburger pracuje s novými mlátičkami Claas v Blížkovicích

V létě jsme navštívili Agrodružstvo Blížkovice, které hospodaří na Znojemsku. Předmětem našeho zájmu byl překládací vůz Annaburger na podvozku výměnného systému HTS 22.79. Na stejný vůz jsme se zajeli podívat i v loňském roce, ale letos došlo k modernizaci sklizňové linky a překládací vůz tak pracoval u nejmodernějších sklízecích mlátiček Claas Lexion 760 Terra Trac, tedy u mlátiček s pásovým podvozkem.

Nová cisterna Vakutec VA 14800 v ZD Křižanovsko 23
09

Nová cisterna Vakutec VA 14800 v ZD Křižanovsko

Na konci srpna jsme ve spolupráci s firmou Agrocentrum ZS uvedli do provozu novou cisternu Vakutec o objemu 14,8 m3 v ZD Křižanovsko v okrese Žďár nad Sázavou. Cisterna je špičkově vybavena s důrazem na přihnojování kukuřice, jedná se o speciál vyrobený přímo na míru zákazníka.

ZDV Krchleby používají od letošního roku návěs Krampe Big Body 700 19
09

ZDV Krchleby používají od letošního roku návěs Krampe Big Body 700

Návěs Big Body 700 od firmy Krampe patří k nejoblíbenějším mezi českými farmáři. Je to především dané jeho robustností, 7 m dlouhé korbě a příznivé ceně. V dnešní době stoupají požadavky na přepravní výkon a farmáři poptávají návěs, který jim zajistí co nejlepší produktivitu práce při nízkých nákladech. Požadavkem tedy velmi často bývá co největší korba na dvou nápravách za přijatelnou cenu. A to model BB 700 splňuje bezezbytku.

Technika Annaburger se představila na výstavě Země Živitelka 17
09

Technika Annaburger se představila na výstavě Země Živitelka

Na přelomu srpna a září se konal již čtyřicátý ročník výstavy Země Živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Již tradičně jsme se na výstavě prezentovali na společném stánku se společností Daňhel Agro a.s., která náš sortiment zastupuje v oblasti středních a jižních Čech. Na výstavě jsme ukázali výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s cisternovou nástavbou a kombinovaný vůz Annaburger HTS 22.07 Teleliner.

ZD Nechanice s novými tridemy Annaburger 09
09

ZD Nechanice s novými tridemy Annaburger

Minulý týden jsme uvedli do provozu tři třínápravové výměnné systémy Annaburger v Zemědělském družstvu Nechanice nedaleko od Hradce Králové. Dva z nich se okamžitě zapojily do sklizně silážní kukuřice pro potřeby místní bioplynové stanice. ZD Nechanice nově patří pod společnost Agro Měřín, která má s výměnnými systémy Annaburger bohaté zkušenosti. Touto akvizicí se počet tridemů v Agru Měřín vyšplhal na 14.

Schubfix pracuje již rok v Horních Dunajovicích na Znojemsku 05
09

Schubfix pracuje již rok v Horních Dunajovicích na Znojemsku

Firma Annaburger umí vyrábět i vozy s výtlačným čelem. I když díky jednoduchosti dominují klasicky sklápěné korby, několik kusů výtlačných čel se každý rok prodá. Krom novějšího konceptu Schubmax, který je určen pro provozovatele bioplynových stanic, se stále prodává i starší model Schubfix, který má kompaktnější rozměry a narozdíl od Schubmaxu může být vybaven rozmetacím ústrojím. Nejnověji dodaný Schubfix pracuje od loňského roku v podniku AGRA Horní Dunajovice a.s.

Novinka od Annaburgeru - výměnný systém za kamionové tahače 04
09

Novinka od Annaburgeru - výměnný systém za kamionové tahače

Firma Annaburger reaguje na potřeby zákazníků a nebojí se pustit se do nových věcí. Výsledkem takového snažení je i nový výměnný systém na bázi sedlového návěsu - Annaburger LS 34.79 Multitrans. Tento koncept bude poprve představen na výstavě Agritechnica, která proběhne v listopadu v Hannoveru.

CRS Marketing s.r.o. se představí na výstavě Země Živitelka 28
08

CRS Marketing s.r.o. se představí na výstavě Země Živitelka

Naše firma se opět představí na výstavě Země Živitelka, jejíž 40. ročník se koná v na výstavišti v Českých Budejovicích od 29. srpna do 3. září. Najdete nás již tradičně na stánku našeho regionálního partnera v jižních Čechách, u firmy Daňhel Agro a.s., na volné ploše 509 vedle pavilonu Z. Na stánku představíme výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s cisternovou nástavbou a také jednoúčelový kombinovaný vůz Teleliner.

Dva výměnné systémy Annaburger pracují v Zemědělské společnosti Bukovno 23
08

Dva výměnné systémy Annaburger pracují v Zemědělské společnosti Bukovno

Tento týden jsme zachytili dva výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 ze Zem. spol. Bukovno, s.r.o. při vyvážení digestátu z bioplynové stanice. Zajímavostí bylo použití ramen s rozstřikovacími hlavami, které umožňují plošný rozstřik až do šíře 24 metrů. A jak je v této oblasti typické, výměnné systémy byly agregovány s traktory nižší výkonové třídy.

Nový třínápravový Teleliner pracuje v jižních Čechách 19
08

Nový třínápravový Teleliner pracuje v jižních Čechách

V červnu jsme do České republiky dodali první třínápravový kombinovaný vůz Annaburger HTS 29.04 Teleliner. Jedná se o unikátní koncept rozmetadla hnoje, které lze velmi rychle přestavět na vůz na odvoz senáže, siláže či štěpky. V minulém týdnu jsme Teleliner zachytili při aplikaci drůběžího trusu na farmě společnosti Daňhel Agro a.s., která je současně dodavatelem i provozovatelem stroje.

Druhý tridem Annaburger v Agrospolu Hrádek 12
08

Druhý tridem Annaburger v Agrospolu Hrádek

V předminulém týdnu jsme zachytili nový třínápravový návěs Annaburger HTS 29.12, který letos zakoupila společnost Agrospol Hrádek ze Znojemska. Pro tuto firmu je to již druhý takový návěs. První pracuje k plné spokojenosti od října roku 2002. Tyto typy návěsů jsou v České republice poměrně populární, protože nabízí vysokou kvalitu za přijatelné peníze.

Největší třínápravový výměnný systém Annaburger ve Velkém Týnci 08
08

Největší třínápravový výměnný systém Annaburger ve Velkém Týnci

Minulý týden jsme uvedli do provozu největší výměnný systém Annaburger HTS 33.79 ve společnosti AGRA Velký Týnec na Olomoucku. Vůz se okamžitě zapojil do odvozu obilí s dvoustranně sklápěnou korbou o objemu 32 m3. Za měsíc bude na výměnný systém dodána cisternová nástavba o objemu 24 m3. Model představuje asi nejmodernější a nejlépe vybavený výměnný systém, který lze v současné době na trhu zakoupit.

Přejít na stranu: « 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace