Nákupní košík je prázdný

Novinky

První třínápravový hákový nosič Krampe v ČR 09
05

První třínápravový hákový nosič Krampe v ČR

V minulém týdnu jsme uvedli do provozu třínápravový hákový nosič Krampe THL 23L. Jedná se o první tridem hákový nosič, který dodala naše firma a je možné, že to je první tridem vůbec. Za zvýšeným zájmem o hákové nosiče stojí rozvoj kompostáren, kde tyto stroje najdou skvělé uplatnění. Firma Krampe je lídr mezi výrobci hákových nosičů v Německu a i v ČR má silné postavení na trhu. Navíc hákové nosiče firmy Krampe patří k technické špičce a svou výbavou a robustností nechávají konkurenty daleko za sebou.

Naše traktorová míchadla Vám pomohou správně homogenizovat Vaši kejdu. 07
05

Naše traktorová míchadla Vám pomohou správně homogenizovat Vaši kejdu.

Traktorová míchadla Vakutec si na trhu získala mnoho spokojených zákazníků. Díky novému tvaru vrtule HE, kterou má firma Vakutec patentovanou, můžete dosáhnout o 50% většího výkonu míchání, než u klasických míchadel. Díky našemu předváděcímu míchadlu je možné si výkon porovnat přímo u Vás na farmě.

Cisterna Annaburger HTS 22.27 pracuje ve Višňové 02
05

Cisterna Annaburger HTS 22.27 pracuje ve Višňové

Další z podniků, kde jsme se minulý týden byli podívat, byl jeden z našich největších zákazníků, Agroservis Višňové hospodařící od Znojma až po Pohořelice na jižní Moravě. V plném proudu bylo setí kukuřice a nás zajímalo, jak pracuje cisterna HTS 22.27, kterou jsme dodali v dubnu roku 2011. Cisterna o objemu 18 kubíků zajišťovala vyvážení a zapravení kejdy na poli, na kterém se pak zasela kukuřice.

Aplikace kejdy před setím kukuřice na Benešovsku 30
04

Aplikace kejdy před setím kukuřice na Benešovsku

Hezké počasí v minulém týdnu jsme využili k návštěvě některých zákazníků, kteří využívají techniku Annaburger. V plném proudu bylo především vyvážení kejdy či digestátu před setím kukuřice. Jeden z podniků, který jsme navštívili, byl DZS Struhařov, hospodařící nedaleko Benešova. Tento podnik s rozsáhlou živočišnou výrobou využívá 4 výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 a letos se posílil o starší výměnný systém 20.79 s cisternou a korbou. Všechny podvozky jsou hydraulicky odpruženy.

Dodávky nových strojů pokračují... 27
04

Dodávky nových strojů pokračují...

V posledních týdnech se počet strojů Annaburger a Krampe v ČR rozšířil o další vozy. Některé se ihned zapojily do jarních prací. Dovezly jsme téměř vše, co naši dodavatelé nabízí, od jednoúčelových návěsů, přes cisterny, rozmetadla hnoje, překládací vozy a po výměnné systémy. Dodané stroje vesměs potvrzují fakt, že se zemědělci stále více přiklání k dvounápravovým strojům o co největším objemu, s kterými lze dosáhnout nejnižších jednotkových nákladů. Někteří zákazníci zakoupily svůj první stroj od naší firmy, někteří rozšiřují svůj arsenál, který od nás a našich partnerů zakoupily v dřívějších letech.

Nové rozmetadlo Güstrower uvedeno do provozu na Brněnsku 17
04

Nové rozmetadlo Güstrower uvedeno do provozu na Brněnsku

V tomto týdnu bylo uvedeno do provozu nové rozmetadlo minerálních hnojiv Güstrower GDK 7.000. Pořídil si jej soukromý zemědělec z Brněnska, který tak vyřešil bezproblémové rozmetání síranu i všech ostatních hnojiv. Na tomto příkladu je vidět, že univerzální rozmetadlo hnojiv má ekonomické opodstatnění i na farmách s menší výměrou.

Další aplikační Xerion uveden do provozu na Vysočině 10
04

Další aplikační Xerion uveden do provozu na Vysočině

Na přelomu března a dubna byl uveden do provozu další samojízdný aplikátor tekutých hnojiv na bázi víceúčelového traktorového nosiče Claas Xerion 3800. Je osazen čerpadlem s rotačními písty Vogelsang a nádrží od firmy Vakutec o objemu 12 000 litrů. Pracovat bude s různými aplikátory pro vysokou variabilitu nasazení a samozřejmostí je linka na přívoz materiálu s dostatečným výkonem. A co by to bylo za přívoznou linku bez přívozných cisteren Annaburger.

Kejdovací linka připravena na výjezd 02
04

Kejdovací linka připravena na výjezd

V minulém týdnu jsme obrželi fotografie od našeho kolegy Ing. Vladimíra Poštulky z firmy Agrotrans Otice s.r.o., který náš sortiment zastupuje v oblasti severní a střední Moravy. Na fotografiích byla zachycena aplikační linka, která se pohybuje v oblasti Valašského Meziříčí. Linka se skládá z dvou přívozných cisteren Annaburger HT 24.27 a aplikační cisterny Vakutec. Pracovníci firmy Agrotrans Otice na strojích provedli řadu úprav, které zefektivní aplikaci digestátu a kejdy.

Revoluce v přípravě siláže - kombinovaná fólie nové generace! 29
03

Revoluce v přípravě siláže - kombinovaná fólie nové generace!

Polydress O2 Barrier 2v1 je kombinace slabé podkladové fólie se silážní fólií a 6-10x účinnější kyslíkovou bariérou, která zajistí kvalitnější siláž, usnadní práci a ušetří čas. Hlavní výhodou je uložení na jámu v jediné pracovní operaci. „Přilnavá“ podkladová fólie se po použití během velice krátké doby, díky přítomné vlhkosti, samočinně oddělí od silážní fólie. Pro výrobu této fólie se využívá inovativní receptura kombinující polyetylenovou (PE) silážní fólii a polyamidovou (PA) podkladovou fólii. Je tak vytvořena zcela nová kvalitativní třída.

Sklizeň silážní kukuřice v Mladé Vožici 25
03

Sklizeň silážní kukuřice v Mladé Vožici

Každý podzim se v okolí Mladé Vožice uskuteční pozoruhodná sklizeň siláže, při které spojí síly velké množství zemědělských subjektů. Silážní kukuřice, která byla vypěstována v okolí Mladé Vožice, se vozí na vzdálenost 17 km do okolí Jetřichovce pro místní bioplynovou stanici. A každým rokem je v akci spousta vozů Annaburger a Krampe.

Pokračuje přerozdělování Annaburgerů novým majitelům... 21
03

Pokračuje přerozdělování Annaburgerů novým majitelům...

V posledních dnech dorazily další stroje Annaburger novým majitelům. V pondělí se u nás zastavil kamion, který vezl aplikační ramena s rozstřikovacími hlavami pro ZS Skalsko u Mladé Boleslavi. Za aplikátorem byla zajímavá cisterna HTS 16.27 o objemu 12 kubíků. Oba stroje čeká rychlé uvedení do provozu a při nejbližší příležitosti již vyrazí do akce. Včera odjel do východních Čech náš předváděcí výměnný systém HTS 22.79 s překládací nástavbou.

Návštěva výrobního závodu Annaburger 20
03

Návštěva výrobního závodu Annaburger

V minulém týdnu jsme absolvovali další návštěvu výrobního závodu firmy Annaburger, tentokrát jsme cestu naplánovali s našimi předními zákazníky a zájemci o techniku Annaburger. Ti tak mohli vidět, jak technika vzniká od nákresu konstruktéra až po samotnou stavbu v závodu. V zimních měsících je pravidlem, že v závodu stojí mnoho nové i starší techniky Annaburger, která čeká na expedici k zákazníkům. Zájemci tak mohli na vlastní oči vidět téměř celý výrobní sortiment a přímo se tak přesvědčit o masivní konstrukci a bohaté výbavě.

Další dodávka strojů z Annaburgu 12
03

Další dodávka strojů z Annaburgu

V posledních dnech se v sídle naší firmy zastavily dva kamiony firmy Annaburger, které přivezly rozmetací nástavbu na výměnný systém Annaburger HTS 22.79 a přívoznou cisternu HT 24.27 o oblemu 21 kubíků. Pokračují tak dodávky nových vozů na nastávající sezonu a oba stroje budou připraveny vyrazit do akce během několika dní.

Návěs Krampe Big Body 650 k dispozici na odkup nebo předvádění 06
03

Návěs Krampe Big Body 650 k dispozici na odkup nebo předvádění

Před časem do sídla naší firmy dorazil další návěs od firmy Krampe, konkrétně model Big Body 650. Tento vůz zatím nemá svého majitele a bude sloužit na předvádění u našich zákazníků, případně bude k dispozici k okamžitému odkupu. Zemědělská sezona se blíží kvapem a za chvíli se zemědělci začnou vyzbrojovat novou technikou na senáže a žně. Dle našich zkušeností málokterý návěs, který dorazí na jaře, vydrží u nás na firmě až do žní.

Další návěs Annaburger v barvě John Deere 27
02

Další návěs Annaburger v barvě John Deere

V pondělí se u nás zastavil kamion z firmy Annaburger s návěsem HTS 22.14 pro našeho prodejce firmu Strom Vysočina. Na první pohled návěs zaujal barevným provedením John Deere. Firma Annaburger nabízí různé varianty barev na přání tak, aby stroje ladily s traktorem nebo kombajnem. V loňském roce jsme dodali například návěsy v barvách Claas a Fendt. Před několika lety to zas byly překládací vozy ve žluté a šedivé barvě. Zajímavostí je i fakt, že pro zákazníka je to již sedmý Annaburger.

S firmou Krampe již od roku 2004... 25
02

S firmou Krampe již od roku 2004...

Letos to bude již devět let co naše firma CRS Marketing dodala první návěs Krampe. Na konci loňského roku již byl počet návěsů Krampe dodaných naší firmou o 150 kusů vyšší. Mezi prodanými návěsy dominují populární modely Big Body. Ale naše firma má za sebou také prodej nemála stavebních návěsů Halfpipe, na Vysočině jezdí první zástupce nové stavební řady SK, v západních Čechách byla umístěna první Dolly a loni jsme dovezli první sedlový návěs Bandit za kamion. Na jaře nás čeká dodání dalšího unikátu. Výrobky firmy Krampe získávají na popularitě mezi českými zemědělci díké své robustnosti a spolehlivosti.

Akční nabídka návěsových pneumatik Alliance a BKT 25
02

Akční nabídka návěsových pneumatik Alliance a BKT

Připravili jsme pro Vás speciální časově omezenou nabídku na návěsové pneumatiky od firem Alliance a BKT. Akce se týká pneumatik s ráfkem 22,5 a 26,5 palce, tedy těch, které se používají na naprosté většině zemědělských návěsů. Nabídka platí do 30. března 2013.

První zásilka z Annaburgeru v roce 2013 18
02

První zásilka z Annaburgeru v roce 2013

Dnes dopoledne se v sídle naší firmy zastavil kamion firmy Annaburger, který vezl zákazníkovi výměnný systém HTS 22.79 s korbou a cisternovou nástavbou. Jednalo se o jednu z prvních dodávek strojů v novém roce. Výměnný systém prodala firma Daňhel Agro a.s. a je to již třetí výměnný systém Annaburger, který zákazník vlastní.

Výměnný systém Annaburger HTS 29.79 pracuje již 7 let v Bohuňovicích 12
02

Výměnný systém Annaburger HTS 29.79 pracuje již 7 let v Bohuňovicích

V létě roku 2005 jsme prostřednictvím firmy Agrotrans Otice dodali třínápravový výměnný systém Annaburger HTS 29.79 do ZD Bohuňovice, s.r.o. nedaleko Olomouce. K výměnnému systému byla dodána dvoustranně sklápěná korba o základním objemu 32 m3 a cisternová nástavba o objemu 21 m3 s radličkovým aplikátorem. Nejpozoruhodnější však byl fakt, že návěs i traktor byly vybaveny regulací tlaku vzduchu v pneumatikách od firmy PTG. Do dnešního dne se s největší pravděpodobností jedná o jedinou takovou soupravu v ČR. Díky velice ochotnému řidiči se nám podařilo získat zajímavá data z provozu stroje.

Akční cena na rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower 05
02

Akční cena na rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower

Firma Güstrower, která se zabývá výrobou rozmetadel minerálních hnojiv a překládacích vozů, vyhlásila na měsíc únor tohoto roku speciální akci. Jednonápravové modely ve stanovené výbavě lze získat za speciální cenu. Akce je platná jen při objednání v únoru. Rozmetadla budou dodána v průběhu 4 týdnů, budou tedy připravena vyrazit už na jarní hnojení.

Přejít na stranu: « 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 93 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás