Nákupní košík je prázdný

Novinky

CRS Marketing bude vystavovat na Techagru 27
03

CRS Marketing bude vystavovat na Techagru

Po dvou letech začíná o víkendu výstava zemědělských strojů Techagro na brněnském výstavišti a firma CRS Marketing na ní nebude chybět. Pro zájemce o profesionální dopravní a aplikační techniku jsme připravili stánek plný zajímavých strojů na rekordní ploše. Navštivte náš stánek na volné ploše A a prohlédněte si novinky od firem Annaburger, Krampe, Güstrower, Budissa Bag a Vakutec.

Cisterna Annaburger pro přívoz vody a DAMu k postřikovači ve Slavíkově 14
03

Cisterna Annaburger pro přívoz vody a DAMu k postřikovači ve Slavíkově

Na podzim loňského roku jsme dodali do společnosti DVPM Slavíkov dalšího Annaburgera, tentokráte cisternu HTS 20.27 o objemu 15 m3, která bude sloužit jako přívoz vody a DAMu k postřikovači. K tomu byla vybavena speciální plošinou s mixérem. Cisterny Annaburger jsou velmi výhodné pro přívoz vody k postřikovačům, především díky laminátové konstrukci a nerezovému provedení, ale také díky masivní stavbě podvozku.

ZOD Potěhy hnojí rozmetadlem Güstrower D056 13
03

ZOD Potěhy hnojí rozmetadlem Güstrower D056

Zemědělské obchodní družstvo Potěhy, které obhospodařuje pozemky nedaleko od Čáslavi, využívá již řadu let rozmetadlo Güstrower D056 pro hnojení minerálními hnojivy. Jedná se o tažené rozmetadlo s velmi zajímavým objemem a řetězovým dopravníkem, který zajišťuje vysokou přesnost aplikace minerálních hnojiv.

Speciální akční cena na návěsy Krampe 10
03

Speciální akční cena na návěsy Krampe

Spolupráce mezi firmou CRS Marketing a západoněmeckým výrobcem dopravní techniky Krampe začala přesně před 10 lety. O 10 let později s cca 180 prodanými návěsy jsme připravili pro zákazníky speciální zvýhodněnou nabídku na všechny produkty Krampe, kterou chceme zároveň oslavit 30 let výroby techniky Krampe v tomto roce.

Nová korba od Annaburgeru na výstavě Techagro 06
03

Nová korba od Annaburgeru na výstavě Techagro

CRS Marketing představí na výstavě Techagro spoustu zajímavých strojů a jednou z novinek bude i návěs HTS 22.12 s nově tvarovanou korbou. Parametry korby jsou identické s předešlými modely, stejně tak i podvozek vozu je osvědčená kvalita, kterou najdete v předních zemědělských podnicích v České republice. Nová korba dorazila cca před měsícem do ČR a než se stihla představit zákazníkům v Brně, tak nalezla nového majitele.

Výměnný systém Annaburger také na čtyřnápravová nákladní auta 04
03

Výměnný systém Annaburger také na čtyřnápravová nákladní auta

Firma Annaburger je známá tím, že flexibilně reaguje na trendy a poptávky zemědělců. S rostoucími nároky na množství přepraveného materiálu po silnicích se začínají objevovat různé poptávky na nástavby na nákladní auta. S tím má ostatně firma Annaburger bohaté zkušenosti. Letos v Annaburgu postavili další novinku v této oblasti - výměnný systém na čtyřnápravové nákladní auto.

Rozmetadlo Güstrower GDK 7.000 v akci ve východních Čechách 28
02

Rozmetadlo Güstrower GDK 7.000 v akci ve východních Čechách

Vzhledem k momentálnímu stavu počasí se pomalu rozbíhají jarní práce. Na většině území republiky se již přihnojuje, někde již začali se setím jařin. Na mnoha místech je možné potkat rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower. Nejinak je tomu i na farmě pana Růžičky ve východních Čechách, kde používají Güstrower GDK 7.000

Nejlépe vybavený dvounápravový překladač Annaburger dorazil do ČR 26
02

Nejlépe vybavený dvounápravový překladač Annaburger dorazil do ČR

Včera v odpoledních hodinách se u sídla naší firmy v Čížkovicích zastavil kamion firmy Annaburger, který vezl překládací vůz Annaburger HTS 22.16 k novému zákazníkovi. Svou výbavou se řadí na špičku mezi dvounápravovými překládacími vozy Annaburger, které jsme kdy dodali. I v pondělí se u nás zastavil kamion z Annaburgu. Tentokrát vezl druhý tridem HTS 33.79 s korbou pro Agro Měřín.

Dva překládací vozy Güstrower na jednom poli 24
02

Dva překládací vozy Güstrower na jednom poli

Firma Güstrower je mezi českými farmáři známá především pro svá legendární rozmetadla minerálních hnojiv. Avšak stále více se v našich končinách začínají objevovat i překládací vozy této východoněmecké firmy. Největším uživatelem těchto vozů je pan Zbyněk Čech, který poskytuje profesionální služby moderní zemědělskou technikou.

Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12 21
02

Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12

Ve čtvrtek ráno odjel z Čížkovic kamion firmy Annaburger, který vezl fungl nový návěs HTS 22.12. Kamion směřoval přímo do Lbosína, kde má pobočku firma Daňhel Agro, která návěs prodala.

Patnáctý tridem pro Agro Měřín... 20
02

Patnáctý tridem pro Agro Měřín...

V pondělí dorazil kamion firmy Annaburger s největším a nejmodernějším výměnným systémem na trhu - Annaburger HTS 33.79. Tento výměnný systém zakoupila společnost Agro Měřín, pro kterou se jedná o neuvěřitelný patnáctý tridem Annaburger. Navíc se jedná o první ze tří tridemů, které během měsíce dorazí do republiky. Poté se počet Annaburgerů v Agru Měřín zastaví na neuvěřitelném čísle 18, z čehož je 17 tridemů.

Annaburgery používá také farma pana Žerta 17
02

Annaburgery používá také farma pana Žerta

Technika Annaburger si nachází své zákazníky nejen ve velkých podnicích, kde jsou v nasazení většinu roku v různých operacích, ale často si ji volí menší farmy, které chtějí efektivně vyřešit dopravu pomocí spolehlivé techniky, o které nebudou vědět příštích 10 let. Jednou z takových farem je i farma pana Žerta, který hospodaří v oblasti Dobřichova u Peček. Výměra farmy je řádově ve stovkách hektarů. Přesto pan Žert používá třínápravový návěs Annaburger více než 11 let.

Návěs Krampe BB 700 se sklápěcí bočnicí 14
02

Návěs Krampe BB 700 se sklápěcí bočnicí

Firma Krampe umí dodat zajímavou technickou vychytávku, a to hydraulicky sklopný silážní nástavek, aby se vůz dal snadno naložit nakladačem. Tuto novinku jsme poprvé ukázali na výstavě Techagro 2012, a loni se tato vymoženost ukázala na novém návěsu Krampe Big Body 700, který zakoupila společnost OD Soběšice.

V Kojicích pracují tři Annaburgery 13
02

V Kojicích pracují tři Annaburgery

Jednou ze společností, které vsadily v dopravní technice na značku Annaburger, je i Agros - Kojice, spol. s.r.o., která hospodaří kousek od Kutné Hory. V roce 2007 zakoupili v Kojicích jednoúčelový návěs Annaburger HTS 22.14. V roce 2012 pak rozšířili flotilu Annaburgerů o překládací vůz HTS 22.16 a výměnný systém HTS 22.79 s korbou, cisternou a rozmetadlem. Za zmínku stojí, že společnost využívá i rozmetadlo na minerální hnojiva Güstrower D077.

Nový Teleliner pro společnost Agro 2000 05
02

Nový Teleliner pro společnost Agro 2000

Dnes se v Čížkovicích zastavil kamion společnosti Annaburger, který přivezl fungl nové kombinované rozmetadlo HTS 22.07 Teleliner. Rozmetadlo zakoupila společnost Agro 2000, náš dlouholetý a významný zákazník, pro jeden ze svých zemědělských podniků na Třebíčsku.

Rozmetadlo GDK 7.000 jezdí od loňska na Příbramsku 03
02

Rozmetadlo GDK 7.000 jezdí od loňska na Příbramsku

Rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower patří k nejpopulárnějším v republice. Za dobu naší spolupráce s firmou Güstrower se podařilo umístit přes 50 tažených rozmetadel a desítku překládacích vozů. Jedná se o nejrozšířenější tažená rozmetadla v republice. Loňský rok byl z hlediska prodeje rozmetadel na minerální hnojiva velice úspěšný a jeden z prodaných kousků skončil v Zemědělském družstvu Rosovice.

Předváděcí Teleliner zůstal po předvádění na jižní Moravě 01
02

Předváděcí Teleliner zůstal po předvádění na jižní Moravě

Na výstavě Techagro jsme v roce 2012 vystavovali kombinovaný vůz Annaburger HTS 22.04 Teleliner ve skvělé výbavě. Tento vůz pak dva roky putoval po předvádění u různých zákazníků, až nakonec nalezl svůj domov u pana Tykala z Vlčnova. Zde poslouží nejen k rozmetání hnojů či kompostů, ale může sloužit i k odvozu siláže například u bioplynových stanic.

Každoroční setkání prodejců v Annaburgu... 27
01

Každoroční setkání prodejců v Annaburgu...

...se konalo minulý týden přímo ve výrobním závodě v německém městečku Annaburg. Cílem tohoto setkání bylo zhodnocení minulého roku, výměna zkušeností s kolegy z ostatních zemí a seznámení se základními novinkami pro nadcházející rok. Nechyběla ani tradiční prohlídka závodu a okouknutí zajímavých strojů, které se v Annaburgu tvoří.

Dva návěsy Krampe BB 600 ve společnosti DVPM Slavíkov 24
01

Dva návěsy Krampe BB 600 ve společnosti DVPM Slavíkov

Společnost DVPM Slavíkov patří k velkým uživatelům techniky Annaburger na Vysočině. V současnosti využívají 4 výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 s korbami, rozmetadly a cisternami, jednu cisternu HTS 20.27 o objemu 15 m3, která slouží jako přívoz vody k postřikovači, a také dva návěsy Krampe BB 600. Dopravní technika si ve Slavíkově moc neodpočine, neboť je zaměstnána obsluhou bioplynové stanice i dopravou materiálů pro rozsáhlou živočišnou základnu.

Společnost Nahořanská a.s. používá tři návěsy Annaburger 23
01

Společnost Nahořanská a.s. používá tři návěsy Annaburger

Společnost Nahořanská a.s. hospodaří ve východních Čechách v okrese Náchod. Dopravu materiálu v podniku zajišťují tři návěsy Annaburger. První model HTS 22.14 zakoupila společnost v roce 2004. Předloni se počet Annaburgerů ztrojnásobil. Společnost objednala zcela nový návěs, opět model HTS 22.14, a od jednoho z našich zákazníků zakoupila starší návěs, HTS 20.12

Přejít na stranu: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace