Nákupní košík je prázdný

Novinky

Dva překládací vozy Güstrower na jednom poli 24
02

Dva překládací vozy Güstrower na jednom poli

Firma Güstrower je mezi českými farmáři známá především pro svá legendární rozmetadla minerálních hnojiv. Avšak stále více se v našich končinách začínají objevovat i překládací vozy této východoněmecké firmy. Největším uživatelem těchto vozů je pan Zbyněk Čech, který poskytuje profesionální služby moderní zemědělskou technikou.

Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12 21
02

Další zákazník se těší na návěs Annaburger HTS 22.12

Ve čtvrtek ráno odjel z Čížkovic kamion firmy Annaburger, který vezl fungl nový návěs HTS 22.12. Kamion směřoval přímo do Lbosína, kde má pobočku firma Daňhel Agro, která návěs prodala.

Patnáctý tridem pro Agro Měřín... 20
02

Patnáctý tridem pro Agro Měřín...

V pondělí dorazil kamion firmy Annaburger s největším a nejmodernějším výměnným systémem na trhu - Annaburger HTS 33.79. Tento výměnný systém zakoupila společnost Agro Měřín, pro kterou se jedná o neuvěřitelný patnáctý tridem Annaburger. Navíc se jedná o první ze tří tridemů, které během měsíce dorazí do republiky. Poté se počet Annaburgerů v Agru Měřín zastaví na neuvěřitelném čísle 18, z čehož je 17 tridemů.

Annaburgery používá také farma pana Žerta 17
02

Annaburgery používá také farma pana Žerta

Technika Annaburger si nachází své zákazníky nejen ve velkých podnicích, kde jsou v nasazení většinu roku v různých operacích, ale často si ji volí menší farmy, které chtějí efektivně vyřešit dopravu pomocí spolehlivé techniky, o které nebudou vědět příštích 10 let. Jednou z takových farem je i farma pana Žerta, který hospodaří v oblasti Dobřichova u Peček. Výměra farmy je řádově ve stovkách hektarů. Přesto pan Žert používá třínápravový návěs Annaburger více než 11 let.

Návěs Krampe BB 700 se sklápěcí bočnicí 14
02

Návěs Krampe BB 700 se sklápěcí bočnicí

Firma Krampe umí dodat zajímavou technickou vychytávku, a to hydraulicky sklopný silážní nástavek, aby se vůz dal snadno naložit nakladačem. Tuto novinku jsme poprvé ukázali na výstavě Techagro 2012, a loni se tato vymoženost ukázala na novém návěsu Krampe Big Body 700, který zakoupila společnost OD Soběšice.

V Kojicích pracují tři Annaburgery 13
02

V Kojicích pracují tři Annaburgery

Jednou ze společností, které vsadily v dopravní technice na značku Annaburger, je i Agros - Kojice, spol. s.r.o., která hospodaří kousek od Kutné Hory. V roce 2007 zakoupili v Kojicích jednoúčelový návěs Annaburger HTS 22.14. V roce 2012 pak rozšířili flotilu Annaburgerů o překládací vůz HTS 22.16 a výměnný systém HTS 22.79 s korbou, cisternou a rozmetadlem. Za zmínku stojí, že společnost využívá i rozmetadlo na minerální hnojiva Güstrower D077.

Nový Teleliner pro společnost Agro 2000 05
02

Nový Teleliner pro společnost Agro 2000

Dnes se v Čížkovicích zastavil kamion společnosti Annaburger, který přivezl fungl nové kombinované rozmetadlo HTS 22.07 Teleliner. Rozmetadlo zakoupila společnost Agro 2000, náš dlouholetý a významný zákazník, pro jeden ze svých zemědělských podniků na Třebíčsku.

Rozmetadlo GDK 7.000 jezdí od loňska na Příbramsku 03
02

Rozmetadlo GDK 7.000 jezdí od loňska na Příbramsku

Rozmetadla minerálních hnojiv Güstrower patří k nejpopulárnějším v republice. Za dobu naší spolupráce s firmou Güstrower se podařilo umístit přes 50 tažených rozmetadel a desítku překládacích vozů. Jedná se o nejrozšířenější tažená rozmetadla v republice. Loňský rok byl z hlediska prodeje rozmetadel na minerální hnojiva velice úspěšný a jeden z prodaných kousků skončil v Zemědělském družstvu Rosovice.

Předváděcí Teleliner zůstal po předvádění na jižní Moravě 01
02

Předváděcí Teleliner zůstal po předvádění na jižní Moravě

Na výstavě Techagro jsme v roce 2012 vystavovali kombinovaný vůz Annaburger HTS 22.04 Teleliner ve skvělé výbavě. Tento vůz pak dva roky putoval po předvádění u různých zákazníků, až nakonec nalezl svůj domov u pana Tykala z Vlčnova. Zde poslouží nejen k rozmetání hnojů či kompostů, ale může sloužit i k odvozu siláže například u bioplynových stanic.

Každoroční setkání prodejců v Annaburgu... 27
01

Každoroční setkání prodejců v Annaburgu...

...se konalo minulý týden přímo ve výrobním závodě v německém městečku Annaburg. Cílem tohoto setkání bylo zhodnocení minulého roku, výměna zkušeností s kolegy z ostatních zemí a seznámení se základními novinkami pro nadcházející rok. Nechyběla ani tradiční prohlídka závodu a okouknutí zajímavých strojů, které se v Annaburgu tvoří.

Dva návěsy Krampe BB 600 ve společnosti DVPM Slavíkov 24
01

Dva návěsy Krampe BB 600 ve společnosti DVPM Slavíkov

Společnost DVPM Slavíkov patří k velkým uživatelům techniky Annaburger na Vysočině. V současnosti využívají 4 výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 s korbami, rozmetadly a cisternami, jednu cisternu HTS 20.27 o objemu 15 m3, která slouží jako přívoz vody k postřikovači, a také dva návěsy Krampe BB 600. Dopravní technika si ve Slavíkově moc neodpočine, neboť je zaměstnána obsluhou bioplynové stanice i dopravou materiálů pro rozsáhlou živočišnou základnu.

Společnost Nahořanská a.s. používá tři návěsy Annaburger 23
01

Společnost Nahořanská a.s. používá tři návěsy Annaburger

Společnost Nahořanská a.s. hospodaří ve východních Čechách v okrese Náchod. Dopravu materiálu v podniku zajišťují tři návěsy Annaburger. První model HTS 22.14 zakoupila společnost v roce 2004. Předloni se počet Annaburgerů ztrojnásobil. Společnost objednala zcela nový návěs, opět model HTS 22.14, a od jednoho z našich zákazníků zakoupila starší návěs, HTS 20.12

Společnost Rostěnice a.s. využívá k vývozu digestátu tridem Annaburger 17
01

Společnost Rostěnice a.s. využívá k vývozu digestátu tridem Annaburger

Náš velmi vážený zákazník, akciová společnost Rostěnice sídlící nedaleko Vyškova, patří mezi nejrenomovanější zemědělské podniky v České republice. Ve mnoha ohledech se jedná o průkopníky a patří například k největším uživatelům kloubových traktorů u nás. Na středisku v Rostěnicích provozují bioplynovou stanici o výkonu 1 MW. O obsluhu bioplynové stanice se stará dopravní technika Annaburger.

Tři nové cisterny Annaburger pro společnost Agro 2000 14
01

Tři nové cisterny Annaburger pro společnost Agro 2000

Na konci minulého roku jsme předali tři aplikační cisterny Annaburger HTS 22.27 jednomu z našich nejvýznamnějších zákazníků, společnosti Agro 2000. Tato společnost vlastní několik zemědělských podniků v oblasti Vysočiny a Jihomoravského kraje a používá již řadu let dopravní techniku Annaburger. Především výměnné systémy HTS 20.79 s různými nástavbami odpracovaly v některých podnicích neskutečné množství práce a pracují ke spokojenosti dodnes.

Poslední stroj v tomto roce dorazil do Čížkovic 20
12

Poslední stroj v tomto roce dorazil do Čížkovic

Tento týden přijel v tomto roce poslední kamion z Německa, konkrétně z Annaburgu a přivezl opravdovou raritku. Překládací vůz Annaburger HTS 22.16 ve výbavě, v jaké tu žádný takový nejezdí. Pro zákazníka je to hezký dárek před nadcházejícími Vánoci.

Volné překládací vozy Annaburger za super ceny 16
12

Volné překládací vozy Annaburger za super ceny

Ke konci kalendářního roku se v Annaburgu sešlo několik překládacích vozů, které jsou mírně použité a nebo nové a jsou za zvýhodněné ceny k dispozici k odkupu. Jedná se o jeden vůz HTS 20.16 a čtyři modely HTS 22.16. U některých je pořizovací cena nižší proti novým vozům o 10 %. Teď je tedy ta správná chvíle pořídit překládací vůz, protože za takové ceny se už neseženou.

Další návěs Krampe předán svému zákazníkovi 13
12

Další návěs Krampe předán svému zákazníkovi

Dnes jsme na naší centrále v Čížkovicích předali zákazníkovi nový návěs Krampe Big Body 540. Jedná se o jednoduchý a robustní návěs za příznivou cenu. Určen je především pro soukromé zemědělce a malé podniky, které nepožadují vysoký stupeň výbavy, ale chtějí návěs, který dlouho vydrží bez poruch a odveze přijatelné množství materiálu. Nový návěs si odvezl Ing. Krejčí z obce Charvatce nedaleko od Loun.

Technika Krampe a Annaburger na farmě AG MAIWALD a.s. 11
12

Technika Krampe a Annaburger na farmě AG MAIWALD a.s.

Jméno rodiny Maiwaldových působí mezi zemědělci stejně, jako jméno Ferrari mezi milovníky rychlých aut. Patří k průkopníkům a jejich technické vybavení zanechává údiv na tvářích ostatních farmářů, fanoušků zemědělské techniky i prostých lidí. Stačí zmínit, že využívají dva pásové traktory Case o celkovém výkonu motoru přes 1000 koní a v létě se na jejich pozemcích proháněly dva nejmodernější modely pásových kombajnů Claas Lexion. A to vše na výměře cca 1 800 ha. Proto nám bylo velkou ctí dodat firmě AG MAIWALD a.s. dva návěsy Krampe Big Body 700.

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Bludovská a.s. 09
12

Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Bludovská a.s.

V minulém týdnu jsme přivezli do republiky výměnný systém Annaburger HTS 22B.79 s dozadu sklápěnou korbou a rozmetací nástavbou. Majitelem je společnost Bludovská a.s., která sídlí v Bludově v okrese Šumperk. Jak vidno, zájem o výměnné systémy neslábne, a letošní rok byl jeden z nejlepších, co se prodeje výměnných systémů týče.

Stará novinka v novém kabátě - Annaburger Combiliner se vrací! 02
12

Stará novinka v novém kabátě - Annaburger Combiliner se vrací!

Jistě jste si říkali, copak se stalo s konceptem Combiliner, který firma Annaburger představila na Agritechnice v Hannoveru v roce 2009. Konstruktéři a vývojáři tento koncept upravovali a pilovali, až letos přišli s kompletně přepracovným vozem, který proti půvdnímu doznává řady změn. Tentokrát se neponechalo nic náhodě a nový vůz se celý letošní rok zkoušel u provozovatelů bioplynových stanic, aby bylo jisté, že tento koncept je ten správný.

Přejít na stranu: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 94 »

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace