Výměnné systémy nástaveb ANNABURGER

O krok před svými konkurenty
Firma Annaburger Nutzfahrzeuge vyrábí výměnné systémy nástaveb pro profesionální využití. V současné době je zákazníkům k dispozici druhá generace výměnného systému, která dostala název MULTI Land Plus. K dispozici je podvozek a 7 základních nástaveb.

Výměna nástaveb do 25 minut
Systém Annaburger je konstruován tak, aby každá nástavba sloužila farmáři jako jednoúčelový stroj. Podvozek nabízí v současnosti to nejlepší co v oboru existuje. Hydraulicky odpružené nápravy, hydraulicky odpruženou oj, elektrohydraulické ovládání funkcí z palubního boxu, rychloodpojování hydrauliky pomocí multifunkční páky. Nástavba se zvedá pomocí hydraulicky výsuvných náprav, které nástavbu zvednou o 300 mm. V každé nástavbě jsou integrovány lehce odklopné odstavné nohy. Nástavba se uloží na nohy a obsluha vyjede zpod nástavby. Celá výměna dvou nástaveb trvá zručnému řidiči 20 - 30 minut.

Komfortní hydraulické odpružení
Hydraulicky odpružené nápravy představují absolutní špičku v oboru.Byly vyvinuty ve spolupráci s firmou BPW - předním výrobcem náprav. U firmy Annaburger se ovládání náprav ujímá palubní počítač uložený v kabině traktoru. Obsluha může ovládat řiditelnou nápravu, zvedat přední nápravu a spouštět ji. Pomocí separátního boxu je možno zvedat nástavbu. Parametry nových náprav vyhovují budoucím předpisům o nejvyšší rychlosti traktorů v zemědělství v zemích EU. Vozy mají vysokou stabilitu jak na poli, tak i na silnici při rychlostech přes 50 km/hod.

7 základních nástaveb
Podvozky a nástavby se v Annaburgu vyrábějí v širokém spektru od 16 tun celkové hmotnosti do 33 tun celkové hmotnosti. K dispozici je široký výběr nástaveb jako je korba, vůz s výtlačným čelem, univerzální rozmetadlo, cisterna na aplikaci kejdy, senážní vůz, plošina na odvoz balíků a překládací nástavba. Všechny nástavby mají integrované odstavné nohy a všechny spojovací body pro rychlou výměnu. Standardně jsou všechny funkce nástaveb ovládány z palubní elektrohydrauliky, což má vliv na větší produktivitu obsluhy.

Výroba na přání zákazníka
Každý výměnný systém je v Annaburgu vyráběn podle přání konkrétního zákazníka. To přispívá k vyšší spokojenosti a profesionálnímu řešení, které firma Annaburger nabízí. Zákazníkum je k dispozici celá řada různých druhů pneumatik, rovněž speciální lakování podle barvy traktoru není problém.

HTS 20.79      HTS 22.79      HTS 29.79      HTS 33.79
Celková hmotnost (t)  20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tridem Tridem
Senážní nástavba (m3)   31 34,5 39 39
Rozmetací nástavba (m3)   14,5 15,5 17,5 24
Teleliner nástavba (m3) 17,5 19 21 21
Nástavba korba (m3) 26 29 32 32
Nástavba Schubmax (m3) - 36 39 39
Překládací nástavba (m3) 25 28 33 36
Cisternová nástavba (m3) 15 18 21 24

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

Zemagro spol. s r.o.

Oblast kolem Kyjova je pověstná svým velice kopcovitým terénem a komplikovanými podmínkami pro veškerou techniku, která se pohybuje na polích. Těší nás, že i v těchto náročných podmínkách se uplatnila technika Annaburger a Güstrower.

ZD Mříčná - Peřimov

Že Annaburgery odvedou skvělou práci i v horských oblastech dokazuje případ ZD Mříčná - Peřimov, kde od roku 2015 jezdí výměnný systém Annaburger HTS 20.79 ve velmi kopcovitých podmínkách.

PALOMO, a.s.

PALOMO, a.s. se sídlem v Lošticích u Mohelnice je velmi známý a pokrokový podnik, který hospodaří na více než 2 000 hektarech. Kromě pěstování obilovin a cukrovky se věnují i chovu prasat a dojnic s tržní produkcí mléka. Technika Annaburger v Lošticích pracuje od roku 2003.

DVPM Slavíkov

Společnost DVPM Slavíkov hospodaří v chráněné krajinné oblasti Železné hory. Obhospodařuje přes 2 100 ha zemědělské půdy v nadmořské výšce 600 m nad mořem. Rostlinná výroba produkuje především krmné plodiny pro vysokoprodukční dojnice. Pícniny podnik pěstuje asi na 620 ha. Techniku Annaburger ve Slavíkově používají od roku 2004.

AGROSERVIS TRADING a.s.

Společnost AGROSERVIS TRADING a.s. patří k nejznámějším a největším podnikům v ČR. Ostatně různá "nej" bychom vyjmenovávali asi dlouho. Z hlediska Annaburgerů patří k největším zákazníkům a k průkopníkům používání překládacích vozů. Dnes podniky spadající pod AGROSERVIS TRADING provozují 18 Annaburgerů.

DZS Struhařov a.s.

Společnost DZS Struhařov a.s. hospodaří na benešovsku na asi 4 780 ha zemědělské půdy. Je zaměřena na pěstování obilovin,řepky,na výrobu mléka a vepřového masa. V červenci zemědělská společnost pořídila největší na nejnovější výměnný systém nástaveb firmy Annaburger na dvou nápravách, který je označován jako HTS 22.79 Multi Land Plus.