Nákupní košík je prázdný

Překládací vozy ANNABURGER

Nová dimenze ve sklizni obilovin

Překládací vozy firmy Annaburger představují nové měřítko výkonnosti a univerzality v oblasti překládání obilovin při sklizni. Rozsáhlá měření prováděná v předních evropských zemědělských státech ukázala, že je možno zvýšit výkon moderních sklízecích mlátiček díky vyprazdňování obilí za jízdy do překládacích vozů. Díky tomu je možno zvednout výkon mlátiček až o 25% oproti situaci, kdy mlátička stojí na souvrati. Ve spolupráci firmy CRS Marketing s.r.o., firmy Daňhel s.r.o. a firmy Annaburger vznikl koncept,  který vyústil v konstrukci a výrobu jednoho z "nejvýkonějších překládacích vozů" na trhu ve světě.

Zásobník je vybaven ležícím šnekem o velkém průměru, který je poháněn ze zadní části vozu. Díky tomu se uvolnil prostor vpředu pro velkokapacitní vynášecí šnek o průměru 550 mm. Vůz tak dostal  neskutečné parametry při překládání. U obilí činí výkon při překládání 15 m3/min, což lze nazvat " světovým rekordem". Seriová výroba tohoto speciálu byla zahájena již na začátku roku 2004. Vedle speciálního překládacího vozu existuje rovněž nástavba na výměnný systém Multi Land Plus, u které zákazník ušetří více jak 50% pořizovací ceny za jednoúčelový stroj.

     HTS 20.16      HTS 22.16      HTS 29.16      HTS 33.16  
Celková hmotnost (t) 20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tridem Tridem
Objem vozu (m3) 25 28 33 36
Průměr vynášecího šneku (mm)   550 550 550 550
Překládací výkon (t/min) 15 15 15 15

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Reference

Agroslužby Polcar

Agroslužby Polcar patří mezi renomované poskytovatele služeb kombajny v oblasti středních a severozápadních Čech. A v oblasti nasazení překládacích vozů ve službách při sklizni obilí jsou dokonce průkopníky. První překládací vůz Annaburger zakoupili v roce 2008 po dlouhém zkoušenía vybírání vhodného stroje.

PALOMO, a.s.

PALOMO, a.s. se sídlem v Lošticích u Mohelnice je velmi známý a pokrokový podnik, který hospodaří na více než 2 000 hektarech. Kromě pěstování obilovin a cukrovky se věnují i chovu prasat a dojnic s tržní produkcí mléka. Technika Annaburger v Lošticích pracuje od roku 2003.

AGROSERVIS TRADING a.s.

Společnost AGROSERVIS TRADING a.s. patří k nejznámějším a největším podnikům v ČR. Ostatně různá "nej" bychom vyjmenovávali asi dlouho. Z hlediska Annaburgerů patří k největším zákazníkům a k průkopníkům používání překládacích vozů. Dnes podniky spadající pod AGROSERVIS TRADING provozují 18 Annaburgerů.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás