Nákupní košík je prázdný

Klasická rozmetadla hnoje ANNABURGER

Zkušebnou DLG odzkoušené rozmetací ústrojí
Rozmetadla firmy Annaburger jsou univerzální aplikační prostředky, které jsou určeny pro aplikaci širokého spektra materiálů jako jsou statková hnojiva, komposty, drůbeží trus, čistírenské kaly, koňský hnůj, vápno a šáma. Firma Annaburger vyrábí tato rozmetadla v různých velikostech od 8 do 33 tun celkové hmotnosti. Typickými zákazníky firmy Annaburger jsou velké podniky a podniky služeb, které náležitě dokáží využít výhod konstrukce rozmetadel se značkou Annaburger.

Rozmetací ústrojí
Neustálým vývojem se firma Annaburger dostala na samou evropskou špičku co se týká přesnosti rozmetání a rovnoměrnosti aplikace širokého spektra organických hnojiv. V roce 1991 obdrželo rozmetací ústrojí STE 12 E od německé zkušebny DLG osvědčení o absolvování náročného srovnávacího testu. Rozmetací ústrojí tvoří 2 nebo 3 vodorovně ležící frézovací válce a dvojice rozmetacích kotoučů, každý se 4 nebo 6 kusy rozmetacích lopatek. Aplikační záběr rozmetacího ústrojí je až 24 m. Celý systém je dokonale jištěn soustavou vačkových a řetězových spojek, kombinovaných s elektronickou ochranou. Tento typ rozmetacího ústrojí se v ČR velice osvědčil svou robustností a přesností rozmetání.

Řetězový dopravník
Menší modely rozmetadel Annaburger jsou vybaveny dvěma řetězovými dopravníky s vysokou pevností proti přetržení. Od modelu HTS 20.04 jsou všechna rozmetadla vybavena 3 kusy řetězových dopravníků. Standardní vnitřní šířka rozmetadel Annaburger je 2,3 m. Zde jsou 3 kusy dopravníků s úzkými ližinami lepší než 2 kusy z důvodů pnutí. Každý řetěz leží v U drážce, mezi dopravníky je vytvořena stříška.

Elektrohydraulické ovládání stroje
Standardně jsou rozmetadla Annaburger vybavena systémem ovládání stroje z traktoru pomocí speciálního pilotního boxu. Na tomto boxu je možno nastavit konkrétní rozmetací dávku, kterou zákazník požaduje. Tuto dávku je možno během jízdy měnit. Z tohoto boxu lze ovládat také další funkce stroje jako je řiditelná náprava, zvedací přední náprava, hydraulická mezistěna a další. Elektronika kontroluje také přetěžování rozmetacího ústrojí. Sníží-li se otáčky frézovacích válců pod nastavenou hodnotu, automaticky se vypne posuv řetězového dopravníku a ten se posune o 5 cm zpět. Po upravení otáček frézovacích válců se posuv opět zapne.

Nápravy
Standardně jsou rozmetadla vybavena kloubovými výkyvnými nápravami s vysokou stabilitou (modely HTS 14.04 - HTS 29.04) Pro vyšší rychlosti a pro podniky služeb nabízí firma Annaburger tzv. Profi podvozek s hydraulicky odpruženými nápravami. Výhodou těchto náprav je vysoká stabilita v terénu a na silnici při vyšších rychlostech.

    HTS 11.04    HTS 16.04    HTS 20.04    HTS 22.04  HTS 29.04    HTS 33.04 
Celková hmotnost (t)   11 16 20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tandem Tandem Tridem Tridem
Délka ložné plochy (m)  4,6 4,9 6,3 6,8 7,5 7,5
Výška bočnice (m) 1 1,2 1 1 1 1,4
Objem ložné plochy (m3)   9 13,5 14,5 15,5 17,5 24
Objem jako senážní vůz (m3)   - 27,5 33,5 36 39 39

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Reference

ZD Mříčná - Peřimov

Že Annaburgery odvedou skvělou práci i v horských oblastech dokazuje případ ZD Mříčná - Peřimov, kde od roku 2015 jezdí výměnný systém Annaburger HTS 20.79 ve velmi kopcovitých podmínkách.

FM AGRO s.r.o.

Firma FM AGRO s.r.o. se zabývá poskytování služeb v zemědělství v oblasti Prahy a přilehlých okresů. Kromě sklizně obilí komajnem se firma zabývá i rozmetáním hnojů a kompostů, k čemuž používá rozmetadlo Annaburger HTS 22.04 - největší dvounápravové rozmetadlo na trhu

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás