Nákupní košík je prázdný

Stavební návěsy HP

Nová dimenze dopravy zeminy a štěrku na stavbách

Firma Krampe je jedním z největších německých a evropských výrobců traktorových návěsů na přepravu zeminy, štěrku a sutě. V této oblasti se v oblasti stavebnictví rozvíjí nový trend, nasazení výkonných traktorů s návěsy, jako náhrada nákladních automobilů nebo velkých grejprů CAT a Volvo. Ve spojení s traktory s plynulou změnou převodů (Fendt Vario) jsou návěsy Krampe "dopravními expresy". Tato kombinace jezdí bez problémů v těžkém terénu na stavbě, může na silnici, protože vůz i traktor mají značku. Spotřeba traktoru Fendt Vario 930 se v tvrdém provozu pohybuje pod 15 l nafty /hod. Nákladní automobily mají problémy v těžkém terénu, jsou drahé, na druhou stranu tahače Volvo a Cat mají vysokou spotřebu, velký výkon, nemohou ale na silnici a pořízení takovéhoto vozu je finančně náročné.

    HP 20     HP 24     HP 30  
Celková hmotnost (t)   22 22 31
Provedení náprav Tandem Tandem Tridem
Délka korby (m) 5,25 5,65 7
Objem korby (m3) 12,5 13,5 16,5

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace