Nákupní košík je prázdný

Stavební návěsy

Nová dimenze dopravy zeminy a štěrku na stavbách 
Firma Krampe je jedním z největších německých a evropských výrobců traktorových návěsů na přepravu zeminy, štěrku a sutě. V této oblasti se v oblasti stavebnictví rozvíjí nový trend, nasazení výkonných traktorů s návěsy jako náhrada nákladních automobilů nebo velkých grejprů CAT a Volvo. Ve spojení s traktory s plynulou změnou převodů (Fendt Vario) jsou návěsy Krampe "dopravními expresy". Tato kombinace jezdí bez problémů v těžkém terénu na stavbě, může na silnici, protože vůz i traktor mají značku. Spotřeba traktoru Fendt Vario 930 se v tvrdém provozu pohybuje pod 15 l nafty /hod. Nákladní automobily mají problémy v těžkém terénu, jsou drahé, na druhou stranu tahače Volvo a Cat mají vysokou spotřebu, velký výkon, nemohou ale na silnici a pořízení takovéhoto vozu je finančně náročné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace