Nákupní košík je prázdný

Senážní vozy ANNABURGER

Senážní expres s možností dávkování hmoty

Senážní vozy představují v programu firmy Annaburger speciální skupinu jednoúčelových vozů. V Německu tyto vozy používají především podniky služeb v severozápadní části země. Vůz používá postranic z tzv. ekutal plechu, což je plech, který byl pozinkován, nabarven a opatřen umělohmotnou vrstvičkou. K pohonu řetězového dopravníku lze zvolit hydraulický náhon ( podobný jako je u rozmetadla) nebo zvolit za příplatek speciální převodovku. Po přepnutí kardanů probíhá náhon mechanicky. Díky tomuto řešení je možno vůz vyprázdnit do 1 minuty. Standardní šířka vozu je u firmy Annaburger 2,3 m, výška postranic pak 2 m. Zadní čelo je možno opatřit dvěma frézovacími válci, které umožňují na silážním žlabu vytvořit vrstvu hmoty do 20 cm, jež se dobře dusá. Standardně jsou na vozy montovány kloubové výkyvné nápravy, na přání je možno tyto vozy vybavit Buggy nápravami nebo hydraulicky odpruženými nápravami BPW. Senážní vůz je dodáván také jako kombinovaný vůz s rozmetadlem, kdy je možné za 2 hodiny přestavit  rozmetadlo do podoby senážního vozu.

     HTS 20.03      HTS 22.03      HTS 29.03      HTS 33.03  
Celková hmotnost (t)  20 22 29 33
Provedení náprav Tandem Tandem Tridem Tridem
Délka ložné plochy (m)  8,1 8,9 10,2 10,2
Výška bočnice (m)  2,2 2,2 2 2,2
Objem vozu (m3) 41 45 47 51,5

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Reference

KLAS Nekoř a.s.

Akciová společnost KLAS Nekoř je další z podniků, kteří bourají mýty o tom, že v kopcovitém terénu se nedá pracovat s velkými vozy. Byť hospodaří na svažitých pozemcích nedaleko Žamberka, tak dlouhá léta s úspěchem využívají dvě kombinovaná rozmetadla Annaburger a návěs Krampe.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás