Nákupní košík je prázdný

Schubmax

Ideální expres pro odvoz senáže a siláže

Koncept vozu s výtlačným čelem Schubmax vznikl již v roce 2006. Firma Annaburger reagovala tímto konceptem na požadavky zákazníků z řad provozovatelů bioplynových stanic po voze s co největším objemem korby na senáže a siláže. Proto vznikl vůz se základním objemem 50 m3 na třínápravovém podvozku. Tento podvozek je hydropneumaticky odpružen, stejně jako oj. K ovládání stroje se používá elektrohydraulika. Přední náprava je zvedatelná, přední a zadní náprava ve standardu náběžně řiditelná, za příplatek může zákazník dostat nucené řízení náprav. Na rozdíl od konceptu Schubfix je pohon výtlačného čela zabezpečen z traktoru pomocí hydrauliky. Korba vozu je svařena ze dvou částí . Celá korba je velmi pevná a kompaktní. Hydropneumatické pérování spolu s koly 26,5 palce dává vozu perfektní stabilitu a jízdní komfort. Během podzimu 2007 byl představen také dvounápravový model HTS 22.17 s objemem 42 m3.

V roce 2012 byla vyvinuta speciální verze Schubmax Plus s nižšími bočnicemi a jiným tvarem štítu.

     HTS 22.17      HTS 29.17      HTS 33.17  
Celková hmotnost (t)  22 29 33
Provedení náprav Tandem Tridem Tridem
Délka korby (m) 7,6 9,1 9,1
Výška korby (m) 2,25 2,25 2,25
Objem korby (m3) 39 47 47
Objem korby s nástavky (m3)   43 51 51

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

 

Reference

ZEVOS a.s.

Velkobojemové návěsy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax byly postaveny primárně pro službaře a podniky, které potřebují přepravit velké množství materiálu na velké vzdálenosti. Jedním z takových podniků je ZEVOS a.s., hospodařící na uherskohradišťsku. Dopravu v podniku řeší převážně dva třínápravové vozy s výtlačným čelem Annaburger Schubmax

Zemědělská a.s. Horní Bradlo

Velkou výhodou techniky Annaburger je šířka produktového portfolia. Málokterý výrobce dopravní techniky vyrábí cisterny, rozmetadla, návěsy, překládací vozy a výměnné systémy. To vše navíc v různých velikostech, za traktory, za tahače návěsů nebo jako nástavby na nákladní auta. To umožňuje podnikům vyřešit veškerou svou dopravu stroji jedné značky. Tak jak to udělali v Zemědělské a.s. Horní Bradlo.

Agrospol Mladá Vožice a.s.

Vždy nás potěší prodej jakéhokoliv stroje. Ale ještě více nás těší, když je zákazník spokojený. A když se na nás obrátí příště znovu. Takové to bylo i s předním jihočeským zemědělským podnikem - Agrospol Mladá Vožice a.s. Naše vžájemná spolupráce trvá více než 11 let a za tu dobu jsme do Mladé Vožice dodali 7 Annaburgerů.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace