Nákupní košík je prázdný

Hákové nosiče kontejnerů

Ta věc s hákem ........ Tažené traktorové nosiče kontejnerů jsou zajímavou alternativou k nákladním automobilům v oblasti zahradnictví a údržby krajiny, komunálních službách, v zemědělství a v lesnictví. Technicky vyspělé přívěsy je možno připojit k nákladnímu automobilu, nosiči Unimog, JCB-Fastrac nebo agregovat se zemědělskými traktory. Tyto návěsy jsou alternativou pro podniky, které mají traktor a chtějí ho využít v další části roku.

Firma Krampe používá u svých vozů ruku, která pochází z oblasti nákladních automobilů. Díky vzduchem odpruženým nápravám se sníží návěs v zadní části automaticky při zahájení sklápění. To samé platí i při natahování a spouštění kontejneru. Díky snížení náprav se současně snižuje natahovací úhel pro kontejner. Podobné řešení jako u vzduchem odpružených náprav se používá také u menších vozů, kde jsou použity parabelické pružiny. Při natahování je možno pomocí hydraulických válců zablokovat zadní nápravu a snížit tak úhel pro natahování kontejneru. Zvedací výkon obou dvou zvedacích hydraulických válců se díky tomuto úhlu zvyšuje o minimálně 10%. Díky ruce se dají kontejnery posouvat na rámu dopředu a dozadu.To umožňuje zapojit nejrůznější kontejnery o různé délce. Kontejner se dá díky kontejnerovému nosiči vyměnit během několika minut.
K dispozici jsou různé kontejnery na převoz senáže, hnoje, kejdy, rozmetadla, plošiny.

     THL 11L      THL 16L       THL 21L   THL 22L    THL 25L   THL 30L
Celková hmotnost (t)   16 18 20 31 31 31
Provedení náprav Tandem Tandem Tandem Tridem Tridem Tridem
Zvedací kapacita (t) 11 14 20 20 25 30
Standardní délky kontejnerů (m)   5 4,5 - 5 5 - 6 6,5 - 7 6,5 - 7 6,5 - 7

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás