Nákupní košík je prázdný

Sedlový výměnný systém

Výměnné systémy nástaveb od firmy Annaburger patří k legendám evropských polí. Vyrábějí se v několika velikostích téměř 20 let. Zlomový byl vývoj podvozku Multi Land Plus, který využíval pístů hydraulického odpružení podvozku pro výměnu nástaveb. Tím se celá výměna výrazně zrychlila a zjednodušila. Navíc výměnné systémy od té doby jsou identické mezi sebou a nástavby bez problémů pasují na různé podvozky, pokud je shodná velikost a odpružení.

Firma Annabuger vyrobila na poptávku i výměnný systém nástaveb v sedlovém provedení za nákladní automobil. Zde se využívalo poklesu měchů vzduchového odpružení. Jako nástavby byly postaveny cisterna o objemu 24 m3 a korba s výtlačným čelem Schubmax. Jedná se o naprostý unikát na poli výrobců dopravní techniky v Evropě.

     LS 34.79  
Celková hmotnost (t)   34
Provedení náprav Tridem
Objem cisterny (m3) 24
Objem výtlačného čela (m3 50

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek  602 171 435
Ing. Petr Dvořák      725 878 633
Jaroslav Novotný    727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace