Nákupní košík je prázdný

DT 3500H

Samochodné postřikovače DAMMANN jsou doslova legendami evropských polí. První samochodný postřikovač byl postaven v roce 1982 na podvozku bázi Mercedes a dodnes stále jezdí!

Postřikovač DT 3500H  je největším z programu samochodných postřikovačů firmy DAMMANN a jedním z největších samochodných postřikovačů na světě. Podvozek je vybaven motorem Mercedes Benz MTU 6R1000 o výkonu 320 koní. Pohon kol obstarává 6 hydromotorů a stroj se dodává standardně se zatáčecí přední a zadní nápravou. Světlá výška stroje je 1 050 mm. Podvozek lze koncipovat jako výměnný systém a dodat na něj například rozmetadlo minerálních hnojiv Güstrower.

Podvozek se dodává s nádržemi o velikosti 8 000, 10 000, a 12 000 litrů s rameny o záběru 30 až 42 metrů.

Mezi další prvky standardní výbavy patří vzduchem odpružený podvozek a přetlaková kabina kategorie 4.

Jako u tažených postřikovačů i zde platí, že samochodný postřikovač DAMMANN lze dovybavit vylepšenými ISOBUS terminály včetně dotykových, systémem C-C-A, který zajišťuje rovnoměrnou aplikaci při průjezdu zatáček a při rozdílné rychlosti jednotlivých ramen. Plnění lze ulehčit dálkově ovládaným  systémem pro plnění a čištění proControl. I zde je samozřejmostí možnost dodání silnějšího membránového čerpadla o výkonu až 750 l/min a osvětlení ramen NIHGT LUX.

Specialitou je systém podpory vzduchu D-A-S, který přidává dva proudy vzduchu před a za trysky, které chrání hlavní aplikační kužel před úletem nebo rozvírají silným proudem vzduchu porost tak, aby se postřik dostal na celé rostliny.

Systém D-C-D zas aktivně a automaticky ovládá výšku ramen díky 4 - 6 ultrazvukovým senzorům.

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace