Nákupní košík je prázdný

DT 2400H Highlander

Samochodné postřikovače DAMMANN jsou doslova legendami evropských polí. První samochodný postřikovač byl postaven v roce 1982 na podvozku bázi Mercedes a dodnes stále jezdí!

Postřikovač DT 2000H S4 Highlander je specialista od firmy DAMMANN na práci ve vysokých porostech, jako je slunečnice či kukuřice. Podvozek je vybaven motorem Mercedes Benz MTU 6R1000 o výkonu 245 koní. Pohon kol obstarávají 4 hydromotory a stroj se dodává standardně se zatáčecí přední i zadní nápravou. Světlá výška stroje je hydraulicky stavitelná v rozmezí 1 100 až 1 900 mm. Hydraulicky měnitelný je i rozchod stroje v rozmezí 2 250 až 3 050 mm.

Podvozek se dodává s nádrží o velikosti 4 000 litrů a s rameny o záběru 24 až 36 metrů.

Mezi další prvky standardní výbavy patří vzduchem odpružený podvozek a přetlaková kabina kategorie 4.

Za příplatek lze dodat systém Hill Control, tedy vyrovnávání celého stroje na svahu.

Jako u tažených postřikovačů i zde platí, že samochodný postřikovač DAMMANN lze dovybavit vylepšenými ISOBUS terminály včetně dotykových, systémem C-C-A, který zajišťuje rovnoměrnou aplikaci při průjezdu zatáček a při rozdílné rychlosti jednotlivých ramen. Plnění lze ulehčit dálkově ovládaným  systémem pro plnění a čištění proControl. I zde je samozřejmostí možnost dodání silnějšího membránového čerpadla o výkonu až 750 l/min a osvětlení ramen NIHGT LUX.

Specialitou je systém podpory vzduchu D-A-S, který přidává dva proudy vzduchu před a za trysky, které chrání hlavní aplikační kužel před úletem nebo rozvírají silným proudem vzduchu porost tak, aby se postřik dostal na celé rostliny.

Systém D-C-D zas aktivně a automaticky ovládá výšku ramen díky 4 - 6 ultrazvukovým senzorům.

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace