DosiMat LVX

Princip systému DosiMat LVX

Kejda přitéká shora do rozdělovače a rotor ji stejnoměrně rozděluje do jednotlivých vývodů. Nože rotoru při tom spolehlivě rozřežou veškeré vláknité a cizí látky.

Nenapodobitelná přesnost

Základním předpokladem pro používání kejdy jako suroviny je její přesné rozmetání. S přesností rozdělování 5 % CV stanoví DosiMat LVX v tomto směru měřítka.

Vysoká míra pohotovosti

Rotující nože v rozdělovači DosiMat LVX spolehlivě a bezpečně řežou vláknité látky, udržují tok kejdy konstantní a snižují ucpávání na minimum. Nová geometrie nožů v rozdělovači DosiMat LVX a použití extrémně otěruvzdorné oceli umožňují až o 50 % delší trvanlivost.

Kontrola netěsnosti

DosiMat LVX je opatřen dvojitým těsnicím systémem. Kromě toho má tento rozdělovač zařízení pro rychlou vizuální kontrolu netěsnosti – další výhoda zaručující vyšší provozní pohotovost a spolehlivost.

DosiMat LVX - mnohostranné použití

S více než 90 možnostmi konfigurace existuje pro každou aplikaci vhodný DosiMat LVX. V závislosti na velikosti skříně jsou k dispozici následující varianty:

• 5 až 60 hadicových vývodů
• hvězdicový a trámový rotor ve 3 různých šířkách