Dělící hlavy pro aplikátory kejdy

Díky vývoji prvního lištového rozstřikovacího systému v roce 1980 se společnost Vogelsang stala lídrem na trhu se systémy pro distribuci kejdy. Ať se jedná o lištový roztřikovací systém, kluzný rozstřikovač, kultivátor nebo jiný rozstřikovací systém kejdy s hadicemi, srdcem každého systému je rozvaděč kejdy. Všechny rozvodné hlavy Vogelsang jsou známy rovnoměrným rozstřikováním, spolehlivostí, dlouhou životností a snadnou údržbou.

Dělící hlava DosiMat:
Kapalina je čerpána do hlavy přes horní část jednotky a k otáčejícímu se rotoru. Jak se rotor otáčí, jeho výstupní otvory na každé koncové plošce ve spodku vystředí s hadicovým výstupem. Díky otáčení se tak do každé hadice dostane dávka kapaliny.

Dělící hlava ExaCut:
ExaCut funguje podobně, ale má dvě řady hadicových výstupů vertikálně na protilehlých stranách jednotky. Kapalina je čerpána dovnitř ze strany na dva otáčející se rotory a ven hadicovými výstupy.

ExaCut

ExaCut Maximální spolehlivost na minimálním prostoru Pokud jde o šetření místem, je ExaCut neporazitelný: Tento celosvětově nejmenší přesný rozdělovač přesvědčí svým velkým výkonnostním potenciálem jako centrální rozdělovač nebo jako decentralizovaný rozdělovač ve vlečené hadici nebo postranním rameni vlečené botky.

DosiMat LVX

DosiMat LVX Principem systému DosiMat LVX je to, že kejda přitéká shora do rozdělovače a rotor ji stejnoměrně rozděluje do jednotlivých vývodů. Nože rotoru při tom spolehlivě rozřežou veškeré vláknité a cizí látky.

Díky vývoji prvního lištového rozstřikovacího systému v roce 1980 se společnost Vogelsang stala lídrem na trhu se systémy pro distribuci kejdy. Ať se jedná o lištový roztřikovací systém, kluzný rozstřikovač, kultivátor nebo jiný rozstřikovací systém kejdy s hadicemi, srdcem každého systému je rozvaděč kejdy. Všechny rozvodné hlavy Vogelsang jsou známy pro rovnoměrné rozstřikování, spolehlivost, dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Dělící hlava DosiMat:

Dělící hlava ExaCut:

ExaCut funguje podobně, ale má dvě řady hadicových výstupů vertikálně na protilehlých stranách jednotky. Kapalina je čerpána dovnitř ze strany na dva otáčenící se rotory a ven z hadicových výstupů.