Nákupní košík je prázdný

Vrchní zakrývací silážní plachty

Kvalita zakrytí siláže od německé firmy RKW, která je  druhým  největším výrobcem zemědělských fólií, je vysoká. Její silážní plachty Polydress jsou mezi zemědělci známé již mnoho let.

Nabízíme dva základní typy silných zakrývacích plachet

SILO CLASSICS - černo x černá třívrstvá silážní plachta s tlouštkou 0,150 mm
                                (ve dvou rozměrech i v tloušťce 0,120 mm)
DUALEN - černo x bílá třívrstvá silážní plachta s tlouštkou 0,150 mm

Tyto krycí plachty se pokládají na slabou transparentní plachtu. Následně se plachta zatíží pneumatikami nebo zátěžovými pytli po stranách a napříč žlabem ve vzdálenosti 5 m. Další alternativou je zakrytí této plachty krycí sítí. Zátěžové pytle i krycí sítě dodáváme rovněž.

Od roku 2012 nabízíme mimo tradiční způsob zakrývání žlabů také kombinovanou fólii s názvem  O2 Barrier 2v1 = podkladová fólie a silná vrchní fólie na jedné roli. Má 6-10 x účinnější ochranu před kyslíkem, neboť je vyrobena z nových materiálů.

Velkou výhodou této fólie je snadnější manipulace - ukládá se na žlab pouze v jedné pracovní operaci, díky novým materiálům je lehčí, šetří Váš čas a zajišťuje menší ztráty živin.

Dodávku zboží zajišťujeme do 24 hodin po celé ČR.
Objednání:   tel. 416 538 136, 984      mob.  724 328 912        fax: 416 538 985          e-mail: info@crs-marketing.cz

 

Černobílá plachta - Polydress Dualen

Černobílá plachta - Polydress Dualen V oblastech s vyšší nadmořskou výškou se často používají krycí silážní plachty Polydress Dualen s tlouštkou 150 mikronů. Jsou třívrstvé se stabilitou proti UV záření 1 rok. Tento typ se stal velice oblíbený díky svým parametrům pevnosti a kvality.

Černočerná plachta - SILO CLASSICS

Černočerná plachta - SILO CLASSICS Jedná se o standardní silážní plachtu o tloušťce 150 mikronů, která se používá pro zakrývání žlabů v řadě zemí Evropy.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace