Nákupní košík je prázdný

Vrchní zakrývací silážní plachty

Kvalita zakrytí siláže od německé firmy RKW, která je druhým největším výrobcem zemědělských fólií, je vysoká. Její silážní plachty Polydress jsou mezi zemědělci známé již přes 25 let.

SILO CLASSICS černo x černá třívrstvá silážní plachta, tloušťka 0,150 mikronů  (ve dvou rozměrech nabízíme i v tloušťce 0,120 mikronů)
DUALEN - černo x bílá  třívrstvá silážní plachta, tloušťka 0,150 mikronů

Tyto krycí plachty se pokládají na slabou transparentní plachtu. Následně se plachta zatíží pneumatikami nebo zátěžovými pytli po stranách a napříč žlabem ve vzdálenosti 5 m. Další alternativou je zakrytí této plachty krycí sítí. Zátěžové pytle i krycí sítě dodáváme rovněž.

Mimo tradiční způsob zakrývání žlabů nabizíme také kombinovanou fólii s názvem  O2 Barrier 2v1 = podkladová fólie a silná vrchní fólie na jedné roli. Má 6-10 x účinnější ochranu před kyslíkem, neboť je vyrobena z nových materiálů.Velkou výhodou této fólie je snadnější manipulace - ukládá se na žlab pouze v jedné pracovní operaci, díky novým materiálům je lehčí, šetří Váš čas a zajišťuje menší ztráty živin.

Dodávku zboží zajišťujeme do 24 hodin po celé ČR.
Objednání:   tel. 416 538 136, 984      mob.  724 328 912       e-mail: info@crs-marketing.cz

 

Černobílá plachta - DUALEN

Černobílá plachta - DUALEN V oblastech s vyšší nadmořskou výškou se často používají krycí silážní plachty Polydress Dualen s tlouštkou 150 mikronů. Jsou třívrstvé se stabilitou proti UV záření 1 rok. Tento typ se stal velice oblíbený díky svým parametrům pevnosti a kvality.

Černočerná plachta - SILO CLASSICS

Černočerná plachta - SILO CLASSICS Jedná se o standardní silážní plachtu o tloušťce 150 mikronů, která se používá pro zakrývání žlabů v řadě zemí Evropy.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás