Ve společnosti Proklas Přešitce jsou s návěsem Krampe BB 650 velice spokojeni

Neděle 15.08.2010

O kvalitách dopravní techniky se mluví mezi odborníky většinou až má za sebou v podniku několik let nasazení v praxi. Ve společnosti Proklas Přeštice zakoupili před několika lety návěs Krampe BB 650 Premium se senážními nástavbami a objemu 31 m3. Po několika letech jsou v Přešticích s návěsem Krampe velice spokojeni. Do korby se vejde 21 t obilí, vůz se chová velice stabilně na silnici i na poli. Na fotografiích fotografa Tomáše Kydlíčka je zachycena souprava traktoru Case Ih s návěsem Krampe při loňských žních. Návěs jezdil do skladu 17 km po silnici. K spokojenosti obsluhy přispívají robustní parabelické pružiny ADR/Gigant s nosností 24 t, dynamické vyrovnávání náprav, které přispívá k rovnoměrnému brždění a zatížení náprav a především velká kola MIchelin 600/55-26,5\" s nosností 7 t /kolo. Také obsluha by tento návěs neměnila za jiný.