Společnost ZS Komorno vsadila na dopravní techniku Annaburger

Úterý 14.09.2010

Jedním z našich nejlepších zákazníků na západě Čech je společnost ZS Komorno - Chocenice, která vlastní již 7 strojů značky Annaburger. Na fotografiích fotografa Tomáše Kydlíčka jsou zachyceny návěsy Annaburger při letošních obtížných žních. Je mezi nimi i nejnovější třínápravový návěs HTS 29.14 ve dvoustranném provedení s parabelicky odpruženými nápravami. Nejstarší dopravní technika Annaburger je v Komorně již od roku 1997 a stále slouží k plné spokojenosti místních farmářů. Na fotografiích je zachycena dopravní linka při letoššních žních.